Як ухурделю• 15 мая 2023
Як підготувати стопи і п´яти до літа?
Зробити шкіру красивою. Може, крем якийсь порадьте, будь ласка. Чи домашні процедури.
Бо скоро босоніжки треба діставати.
Тоска в носках• 15 мая 2023
Ответ дляVeronika_100k
Удалено администрацией...
Вы реально не в состоянии по сути писать.
И ваши вопросы мне и не интересны, идите мимо)) бан я так понимаю у вас заслуженный
Veronika_100k• 15 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
Удалено администрацией...
Безпринципова• 15 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Треба починати кремчиком на ніч мазати регулярно, тоді за неділю-дві шкіра прийде в норму. Після педикюру звісно.
У моєї мами проблема з ногами, тріщини на пʼятах, і колись так тріснула, що ходити не могла. Вона довго лікувала ту пятку і мабуть неділі 2 спала в шкарпетці з відрізаним носком, під шкарпетку крему побільше. І от побічний ефект від зажившоі тріщини- пятка, як у немовляти. Це і є підтвердження, що регулярний догляд має сенс і дає результат.
в норме после педикюра ровно три дня, потом все по новой, невзирая на кремчики с носками
Нога на ногу• 15 мая 2023
От сильной сухости кожи помогает смесь мази календулы и масляного витамина А - все в аптеке, стоит копейки какие-то. Только мазать нужно регулярно, естественно. Тогда и кожа мягкая гладкая, и трещин никаких нет. По поводу кислотного пилинга тоже соглашусь, хорошая штука.
Дружная семейка• 15 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Взагалі то у вас це симптом, я трошки цю тему вивчала, то це або нестача чогось в організмі, або щитовидна, жкт. Гляньте на айгербі таку лінійку, я користуюся періодично
Безпринципова• 15 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Это я все знаю, просто умиляют советы мазать кремчиком
Дружная семейка• 15 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Так автор же не каже, що у неї такі проблеми, як у вас. Їй якраз повинно регулярно кремчика і вистачити.
Безпринципова• 15 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Как минимум странно, что взрослая женщина и так не понимает, что нужен регулярный уход и крем)
Як ухурделю
• 15 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
Навіщо про бан придумуєте? Людина ввічливо відповідає. На відміну від вас. Ваші коментарі злі та спесиві.
Тоска в носках• 15 мая 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Питання про Біле пальто і куток -це ввічливо??
Ну дивне у вас поняття про ввічливість.
Візьміть у рівних оцет харчовий + гліцерин (1:1), змішайте. П’яти почистіть сухою пилкою (зчистіть пилюку), намастіть розчином (я протираю змоченими у розчині вушними палочами). Потім наніч щодня десь тиждень(зчищати потреби вже не буде). Також у мене є схожа проблема на ступні під великим пальцем, тому також мащу. Будите приємно здивовані.
Повторювати можна періодично. Влітку частіше, тому що відкрите взуття і ноги швидше ’псуються’.
Підтримувати - мазь Карбодерм (аптека)