Як ухурделю• 15 мая 2023
Як підготувати стопи і п´яти до літа?
Зробити шкіру красивою. Може, крем якийсь порадьте, будь ласка. Чи домашні процедури.
Бо скоро босоніжки треба діставати.
Тоска в носках• 15 мая 2023
Не запускати взимку,весною,осінню!
Завжди! слідкувати і за руками, і за обличчям, і за пʼятами…
Як можна допустити до такого стану ноги, щоб соромно було показати влітку
Як ухурделю
• 15 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
Не запускати взимку,весною,осінню!
Майже все взуття незручне - то мозолі, то натоптиші.
Тоска в носках• 15 мая 2023
Ответ дляЯк ухурделю
А вас силою хтось в те взуття запихав?
Зручне взуття можна знайти за будь-які фінанси.
Дивна відмазка ))
Чижик Пижик• 15 мая 2023
Ответ дляЯк ухурделю
медицинский педикюр.
обязательно сходите и у подолога спросите чем поддерживать стопу.
Мааарковная• 15 мая 2023
Ответ дляЯк ухурделю
а для чого таке купляєте? купляйте на розмір більше і зручне.
і поради і засоби можна найти:
Чижик Пижик• 15 мая 2023
у меня зимой лазерная пилка сухая, мокрую стопу мне сказали не обрабатывать и какой-то базовый крем для ног эвелин + медицинский педикюр раз в 2-3 месяца.
Як ухурделю
• 15 мая 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Дякую. Про медичний педікюр вперше чую.
ДлинноНожка• 15 мая 2023
А вам не противно ходить неухоженной весь год , кроме лета ?
Только на публику стараетесь ?
Як ухурделю
• 15 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
Только на публику стараетесь ?
Так. І ноги голю лише влітку, коли штани знімаю.
Безпринципова• 15 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
Не запускати взимку,весною,осінню!
Радуйтесь, что не понимаете, как это, когда кожа трескается чуть переборщи с пилкой и при круглосуточном увлажнениии кремами. Пока этим средством спасаюсь
Безпринципова• 15 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
А вас силою хтось в те взуття запихав?
Дивна відмазка ))
У меня вся обувь удобная, но в начале сезона натирает адски абсолютно любая
Безпринципова• 15 мая 2023
Ответ дляДлинноНожка
Только на публику стараетесь ?
Зимой в закрытой обуви проще, летом мне в закрытой жарко и опять же, больше вероятность, что натрет в жару
Кракадэ• 15 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
А вас силою хтось в те взуття запихав?
Дивна відмазка ))
Ну конечно, нет разницы между дорогой обувью и дешёвой.
Veronika_100k• 15 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
Не запускати взимку,весною,осінню!
Удалено администрацией...
Дружная семейка• 15 мая 2023
Треба починати кремчиком на ніч мазати регулярно, тоді за неділю-дві шкіра прийде в норму. Після педикюру звісно.
У моєї мами проблема з ногами, тріщини на пʼятах, і колись так тріснула, що ходити не могла. Вона довго лікувала ту пятку і мабуть неділі 2 спала в шкарпетці з відрізаним носком, під шкарпетку крему побільше. І от побічний ефект від зажившоі тріщини- пятка, як у немовляти. Це і є підтвердження, що регулярний догляд має сенс і дає результат.
Як ухурделю
• 15 мая 2023
Ответ дляДружная семейка
Дякую!
Тоска в носках• 15 мая 2023
Ответ дляVeronika_100k
Удалено администрацией...
Ну если для вас уход это белое пальто
То, да, я в белом пальто пришла) и что дальше?
Тоска в носках• 15 мая 2023
Ответ дляЯк ухурделю
А взимку штани не знімаєте ?
Veronika_100k• 15 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
Ну если для вас уход это белое пальто
Удалено администрацией...
Як ухурделю
• 15 мая 2023
Ответ дляТоска в носках
А взимку штани не знімаєте ?
на вулиці - ні)
Дружная семейка• 15 мая 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Дякую!
Будь ласка! Забула крем вам написати, тут дівчата колись радили, уреотоп, з сечовиною, жирненький такий, аптечний і недорогий.