Поросенка• 15 мая 2023
Як довго ви лікували дітям пневмонію?
Доброго дня)дитині 3,5 роки. У нас аденоїди і підхватили якийсь вірус. Спочатку було не значне. Не проходив кашель. Викликали лікаря. Лікарь прописав лікування. Кашель знов не проходив. Піднялася температура і ми поїхали здавати аналізи. Виявилося, що бронхіт і початкова пневмонія. Лікар прописав антибіотик суспензії. З горем просили 3 дні(дуже не хотів пити), але на 3 день знову піднялася температура. Лікар прописав антибіотик в уколі. Колимо 4 день і температура триває уже 5, з періодичним спаданням. Сьогодні з ночі і до зараз температура до кінця не спадає. У лікаря були, сказала, що відкашлює і бронхіту немає. Але з носом до сьогодні було вже наче норм і не було затримок дихання. А сьогодні знов затримки(набряк) і гордо рихле. Скажіть скільки ви лікували пневмонію, бо я вже морально дуже стомилася. Для мене 5 днів температури це страшно. Тим більше, що сьогодні, після 4 днів уколів антибіотика температура почала важко збиватися
Мудробаба• 15 мая 2023
Ответ дляРадість моя
да... и вроде после выписки еще пару недель советуют побыть-окрепнуть дома. точнее, дают справку-разрешение на непосещение учебного заведения.
точно не помню, давно было.
10! 10 днів, а не 19, помилка не туди тицьнула
Лапка• 15 мая 2023
Ответ дляПоросенка
Загальний з розгорнутою лейкоформулою і рентген
Тест есть на грипп,мононуклеоз и ковид. Сразу можно проверить