Админко• 15 мая 2023
Сітка для кота
Чи може кіт видряпатися по такій сітці? Розмір клітинки 5 на 10 см?
На фото песик, але це немає значення, фото з котиком виробник не має.
Админко
• 15 мая 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Якщо товстий, то не пролізе, а звичайний зможе
Я мала на увазі, вверх по ній чи зможе вилізти
Амбасадор щастя• 15 мая 2023
Ответ дляАдминко
Зможе. І знизу зможе пролізти
Сосиска_Втесте• 15 мая 2023
А що ж там коту лізти , запросто . Якщо вони по коврах та обоях лазять , то ця сітка їм тільки допоможе . Песики не лазять як коти , тому і фото з ними .
Ангелок з ріжками• 15 мая 2023
Ответ дляАдминко
А те, що голова в ту сітку пролізе, вас не турбує?
Ще застряне котик
Сосиска_Втесте• 15 мая 2023
Ответ дляАдминко
Легесенько . Ця сітка для котів ні про що . А от собачкам це перешкода .
Админко
• 15 мая 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ще застряне котик
Я думала не пролізе.
ок, меншу сітку і ось таке зверху
Сосиска_Втесте• 15 мая 2023
Ответ дляАдминко
Я думала не пролізе.
ок, меншу сітку і ось таке зверху
Це теж не допоможе нажаль
Ангелок з ріжками• 15 мая 2023
Ответ дляАдминко
Я думала не пролізе.
ок, меншу сітку і ось таке зверху
Весь може і не пролізе
А як голова застряне?
О,ця краща
А як голова застряне?
О,ця краща
Задолбулька• 15 мая 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Весь може і не пролізе
А як голова застряне?
О,ця краща
А як голова застряне?
О,ця краща
не думаю, якщо він її зможе висунути, то і весь пролізе тоді
Н
у якщо в ньому не 10 кг жиру
Н
у якщо в ньому не 10 кг жиру
Админко
• 15 мая 2023
Ответ дляЩебетушка
У нас профнастил... І то знайшли як перелазити...
А що таке проф настил?
Стебель березы• 15 мая 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Та ладно, тій таксі пару хвилин зробити підкоп під сіткою. І таких собак чимало
Админко
• 15 мая 2023
Ответ дляСтебель березы
Я знаю, що сітку також кладуть під грунт. Я не особливо цікавилася конструкціями, що попереджуть підкопи.
Мене більше котяча цікавить, дуже рекламують ці сітки і цілі конструкції із загнутим верхом.
Хотіла б знати з реального досвіду, що працює, що ні
Мусик Пусик• 15 мая 2023
Ответ дляАдминко
Я думала не пролізе.
ок, меншу сітку і ось таке зверху
Интересная штука. Я бы сначала сделала из такого только вольерчик и затестила. Если правда не выберется, можно тратиться на весь забор
Мусик Пусик• 15 мая 2023
Ответ дляАдминко
Вверх - да. Полезет ли по отвесной части спиной вниз - хз.
Из решеток 2,5×2,5см и крупнее делают решетки-антикошки на окна - прекрасно по ним коты лазят до верху.
Админко
• 16 мая 2023
Ответ дляJaSonechko
А Вам зачем? Если чтобы кот не мог перелезть, то такой забор
Чудова ідея.
Дякую.
У мене дек, дитина маленька і кіт. Ми почали з дитиною виходити на дек , киця почала чимдуж швидше бігти і уже двічі ми її ловили на самому деку. Також дитина буде рости і точно буде момент, що не закриє двері. Мені буде краще, як я буду знати, що навіть якщо хтось не закриє двері, киця не втіче.
Я не готова поки ставити сітку ще поверху. Тому хотіла б дізнатися, який із варіантів, які рекламують - робочий. Але я розглядаю і варіант затягнути сітку з усіх боків.
От казали, що ця сітка працює для котів. А дівата зауважили, що зможе просунути голівку і застрягнути. Я вдячна за ці перестороги.
Дякую.
Админко
• 16 мая 2023
Ответ дляМусик Пусик
Моя не лазить, тому я й запитую. Дякую вам та іншим, що сказали, що може вилізти.
Я думала цю сітку рекомендують тому, що з якихось причин по ній киця не може вилізти.
Мусик Пусик• 16 мая 2023
Ответ дляАдминко
По вертикальной - легко. А вот по загнутой - вопрос.
Ангелок з ріжками• 16 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Н
у якщо в ньому не 10 кг жиру
Н
у якщо в ньому не 10 кг жиру
А, коти то рідина)
Куди хочеш пролізуть)
Задолбулька• 16 мая 2023
Ответ дляМусик Пусик
та коты это такое животное, он найдёт способ залезть даже там где никогда бы не подумал. Ну если прям не совсем тупой )))
НеГолосую• 16 мая 2023
Ответ дляМусик Пусик
так она не просто загнутая, она не статичная. там должен стоять пружинный механизм, из-за чего загнутая часть под весом кота туда-сюда движется.