Pіxel• 15 мая 2023

Что для вас лично будет знаком, что можно возвращаться в Украину?

При условии, что живете НЕ на социалку в Европе и в Украине не ждет муж/бойфренд
Ukrainika• 16 мая 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Не все такие, как ваши знакомые. Я написала о реальных людях и реальных ситуациях. Почему вы судите о всех по одним вашим знакомым?
Ні, до чого тут? Це зріз суспільства. Донатять і працюють - 10%
І, доречі, багато моїх знайомих повідомлялись від всіх «плюшок» Німеччини і повернулись в Киів. От реально, одиниці позалишалися за кордоном. При тому, що пів Вінниці, львів’яни, ужгородки, Кропивницкий, Хмельницький, Житомир Кам’янець-подільський - сидять. Але ті хто з Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Маріуполя - то інша справа
Кілька сімей розпались вже..
Ukrainika• 16 мая 2023
Ответ дляVeronikca
Значит, оставят всех)
Всіх, хто буде працювати. Наприклад на курячій фермі - пекельна робота. Місцеві не йдуть.
Veronikca• 16 мая 2023
Ответ дляUkrainika
Ну тут кто где пристроился. Разные работы есть. Сестра на фабрике работает - в принципе не сложная работа. 6 недель оплачиваемого отпуска, плюс часто обучение вместо работы, которое тоже оплачивают. Она довольна. Хватает денег оплачивать жильё, учить ребёнка в хорошей школе, нормально жить, путешествовать.
Модные мальчишки• 16 мая 2023
Ответ дляUkrainika
Кілька сімей розпались вже..
А можна спитати, хто веде статистику, яка кількість населення донатить? Бо я такої статистики не бачила. Більш того, її просто неможливо відстежити. Ви знаєте, яка кількість грошей була витрачена українцями на донати? В мене не було роботи, я кредит використовувала, щоб задонатити. Зараз ми мільйони гривень збираємо за 15-20 хвилин. завдяки тим, хто за кордоном, якнайшвидше переправляються в Україну мавіки, спорядження для наших військових, автівки. І не всі, хто вимушено покинув домівки чи залишився без них, нічого не роблять. В Португалії українці нічого не отримують, вони працюють, в Канаді українці єдині, хто шукає роботу, інші сидять на ’пособія’ - такі умови створили саме для українців. Індуси, китайці, сирійці, афганці - всі мають щомісячні виплати і ніхто не прагне працювати. А українці з перших днів працюють на найтяжчих роботах, бо виплату зробили одноразову і в аеропорту видали посвідку на роботу. Думаєте, просто так? В Чехії урізають виплати, щоб українці йшли на роботу. Тому я і кажу, що не всі такі, як ваші знайомі, не думайте, що до нас відношення як до інших.
Noel• 16 мая 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Ну ребенок не понимает весь ужас происходящего (и слава богу!). Максимально оградить от всего этого, насколько возможно, нужно. И разминировать будут сначала главные пути, а потом уже потихоньку и остальное. Понадобится много групп саперов. Это время, много времени. Сейчас уже предрекают исход войны к осени. В москве умер главный двойник путина, плюс нам дают вооружение для контрнаступления...но сколько уже говорили, что весной все закончится, а оно не заканчивается. И люди гибнут.( Еще неизвестно, как они из Запорожской области выходить будут. Хотелось бы, чтобы взяли и сдохли все оккупанты в один момент и закончился этот кошмар. Чтобы люди, которых они вывезли, вернулись целыми и невредимыми, чтобы выжили те, кто в подвалах... Это очень тяжело. И после победы у нас будет много проблем, о которых сейчас не задумываемся. Отстроить страну, разминировать территории, это одно, а отдавать кредиты, которые нам давали в качестве помощи, а это миллиарды, а экология уничтоженная...какие моря в ближайшие годы, когда там мины и разлиты от затопленных катеров и корабля гсм. Мы очнемся в совершенно другом мире.
Можно ссылку на новость про смерть двойника?
bijenci• 17 мая 2023
Ответ дляUkrainika
Киів
До Київа і я б повернулась
viika65• 17 мая 2023
Ответ дляbijenci
До Київа і я б повернулась
так возвращайтесь в Киев, кто вам мешает?
Ukrainika• 17 мая 2023
Ответ дляbijenci
До Київа і я б повернулась
Ну от я і повернулась. А багато хто - ні. Сидять
автор Pіxel • 17 мая 2023
Ответ дляUkrainika
як ви написали - у вас в Україні чоловік і батьки. Питання теми було дещо інше.
vidivan• 17 мая 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Як ви думаєте, чому саме доя українців створили такі умови? Щоб, умовно, працювали і залишалися, чи швидше їхали геть? Чому афганці, сирійці на виплатах роками, а нашим вже починають все зменшувати?
Ukrainika• 17 мая 2023
Ответ дляPіxel
За тих в кого нічого не тримає - не знаю.
Всі різні. Але не думаю, що багато зто повернеться
автор Pіxel • 17 мая 2023
Ответ дляUkrainika
ну то чого коментуєте?)))
І питання не в тому чи багато повернеться, а в тому, що буде триггером того повернення