Матусік• 16 мая 2023

Хвилювалка

Хто встиг поспати, той молодець
Татьяна 0285• 16 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Вони знають тільки то , що нас не існує , що всьо ісконо руськіє землі
Я коли таке чую хочеться пиздак роздерти тому створінню
автор Матусік • 16 мая 2023
Ответ дляkirpichenko
Гучно не то слово, якась жахіття
Видихайте
Потрібно швидко відновлюватися
Нам ще Перемогу дочекатися і мінімум рік святкувати щодня
А це огого скільки здоров´я потрібно))
Шматочок хмарки• 16 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Для мене ці смітєвози торік були символом продовження життя )
Виходиш з паркінгу ( укриття) . а вони на місці )
А я раділа ремонтам у сусідів минулої весни. В травні місяці) Спокійніше було, коли знав, що поряд хтось є)
Mariya Prokhorova• 16 мая 2023
Ответ дляkirpichenko
Гучно не то слово, якась жахіття
Ви ж на лівому живите наче , мені здається що помірно було ще
автор Матусік • 16 мая 2023
Ответ дляТатьяна 0285
Дякувати богу живі та здорові
То саме головне🙏
kuskus• 16 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Недавно постила, але ось картинка, яка дає зрозуміти, що там в головах. Взяте з рашистського каналу
krasotalisa• 16 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
ви помиляєтесь, на лівому також був жах, чоловік написав, вікна трусились, він перший раз прокинувся за всю війну, не рахуючи 24 лютого 2022.
автор Матусік • 16 мая 2023
Я тільки наважилася написати рідним що в нас все добре...
Після першої тривоги хотіла писати, та передумала
А це прямо з чистою душею написала
Татьяна 0285• 16 мая 2023
Ответ дляkrasotalisa
Двері і у мене трухануло від хвилі...
kirpichenko• 16 мая 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так на лівому,вікно відкрите було,так лупило капець,я думала в хату летить,діти вискочили в коридор спросоня.
Шматочок хмарки• 16 мая 2023
Ответ дляMalysh2
Ого, пишите нам когда так будет в следующий раз.
Та дивно якось. Ось тільки недавно таке з´явилось. Я її інколи і не чую, а як почула, то потім слухаю в голові, хоч і відбій був) І не сказала б, що дуже лякаюсь тривог. Сьогодні тільки не по собі якось було, навіть світло одразу вимкнула як тривогу почула, хоча зазвичай можу ще хвилин 10 ходити.
L-moda• 16 мая 2023
хто така Ксенія Мішина? Теж саме, що і Воронова? Теж щось напостила в Інсті
krasotalisa• 16 мая 2023
Ответ дляL-moda
холостячка
kuskus• 16 мая 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Не зациклютесь, в мене таке теж буває, недовго правда…
О, у котів своя війна.
автор Матусік • 16 мая 2023
Ответ дляL-moda
Я б і не знала, але тут її часто обговорювали, холостячка
kirpichenko• 16 мая 2023
Ответ дляkrasotalisa
Оооо,мой тож всегда спит,хоть и лупило не хило в те дни,но сегодня летел в коридор пулей
kuskus• 16 мая 2023
Ответ дляL-moda
Та ні ж, це ж холостячка
Mariya Prokhorova• 16 мая 2023
Ответ дляkrasotalisa
Ну і ми прокинулися , гучно було (не сказала щоб ’ жах’
25 лютого торік , ото був ’ жах’ під ранок , коли уламки на Кошиця впали
Ажурная мышь• 16 мая 2023
Ответ дляstranger-1
Как вы себе это представляете? Бахнул, через дворы на соседнюю улицу и снова готов? И так все ПВО вместе?

Передислокация и подготовка на новой позиции занимает минимум несколько часов. И что? На этот период снять все ПВО?
Именно так и работает, а не через несколько часов.
Шматочок хмарки• 16 мая 2023
Ответ дляkuskus
О, у котів своя війна.
Дякую. На вулиці чи вдома? Моя тільки прийшла, то під ногами валялась на кухні, а потім не знаю де була. З собой звала, так не пішла.
L-moda• 16 мая 2023
Ответ дляkuskus
Та ні ж, це ж холостячка
приблизно уявила)
в ТГ пишуть, що в неї
893k читачів.
kuskus• 16 мая 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Коти на вулиці воюють, а тривога в голові-коли вдома
krasotalisa• 16 мая 2023
капець вже і я спати хочу, коли там відбій, а в мене тільки 22.30, вставати у школу збиратись о 6.20
kirpichenko• 16 мая 2023
А отбой сегодня будет
Mariya Prokhorova• 16 мая 2023
Ответ дляkirpichenko
А мій так і залишився спати , тільки собака злякалась , але спочатку сміливо лаяв , а потім думає щось довго , треба у ванну ховатися, а двері зачинени (
L-moda• 16 мая 2023
Ответ дляkirpichenko
А отбой сегодня будет
Кличко на щось задивився під Борисполем... Чекаємо
Шматочок хмарки• 16 мая 2023
О, відбій.
kirpichenko• 16 мая 2023
Слава богу,отбой,я аж подскочила как тот дядька заговорил,фухххххх
Мож поспим хоть трохи
Раната• 16 мая 2023
Ответ дляШматочок хмарки
О, відбій.
Київ. Чекаємо область
Уже і у нас відбій👍🙏🏽
nikolayev• 16 мая 2023
Ответ дляШматочок хмарки
О, відбій.
К тому отбою, Ваш ник очень подходит)))