Ло Шарик• 16 мая 2023

Чи реально знайти нормального чоловіка

Дівчата, от як ви вважаєте, чи реально знайти нормального чоловіка для шлюбу? Мені 36 років, маю дитину. Малій 6 років, важке дцп, епілепсія, сліпота. Дитина не ходить, не розмовляє, без підтримки не сидить. Всю увагу приділяю малій, але все ж таки вважаю, що я ще не така стара і хочеться влаштувати приватне життя, хочеться якоїсь романтики, поваги, чоловіка, який стане для моєї дитини гарним батьком. Я не прошу мені співчувати, просто хочу знати вашу думку, чи реально мені якось влаштувати своє життя, чи просто змиритись і поставити на своєму житті хрест?
автор Ло Шарик • 16 мая 2023
Ответ дляNatalia505
Чоловіки є різні. В них також можуть бути особливі діти або якісь проблеми з особистим життям. Не треба опускати руки. Батьком він донечці не стане, бо відповідальність у вашому випадку величезна. Окрім вас, не зможе ніхто її нести. Сил вам, автор, обіймаю. Не жалію, дуже вас розумію.
Дякую

автор Ло Шарик • 16 мая 2023
Ответ длязабиякина
Автор, дуже вам співчуваю. Відповідаючи на ваше питання, ви ж розумієте, що багато батьків (чоловіків) навіть маючи таку рідну дитину розлучаються, бо не хочуть виховувати і не хочуть цих проблем. На жаль. Тому якщо ви шукаєте батька для дочки, швидше за все - ні. Але можливо і знайдеться чоловік який вас покохає і прийме донечку. Знаю одну дівчину, у якої була дочка з тяжкою формою ДЦП, то один час у неї був чоловік, допомагав їй з дочкою. Але потім розійшлися, чому - не знаю. Перш за все представляйте себе жінкою, а не матір´ю дитини...
Дякую. Мій чоловік теж пішов піся народження дитини
Тумба-юмба• 16 мая 2023
Я аж прослезилась от вашей темы. Хочу пожелать вам всего хорошего, чего только можно.
автор Ло Шарик • 16 мая 2023
Ответ дляТумба-юмба
Дякую Вам
забиякина• 16 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик
Розумію. Щастя вам! Нехай життя приємно вас здивує в майбутньому!
автор Ло Шарик • 16 мая 2023
Ответ длязабиякина
Дякую
Злива інформації• 16 мая 2023
Жизнь непредсказуема. Вы не думали с таким ребёночком выехать из Украины? У меня есть знакомая, выехала с мальчиком в Германию, год назад, говорит, что ради него будет там держаться изо всех сил, уровень толерантности в обществе и соц поддержку не сравнить. Это шанс не переживать за будущее ребенка.
Аннуитет• 16 мая 2023
Я вас обіймаю
Усе можливо, люба моя! Хрести то лише у вашій голові. Почніть думати про це, почніть відчувати як то бути коханою. Спочатку думка - потім дія.
вкрации• 16 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик
Якщо чесно, то ні
Тогда почему от других людей ждёте чего-то другого?

Аннуитет• 16 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик
Але ж дитина, це частина мене. І звичайно я хочу, щоб в неї був тато
Ні, в неї вже є тато, такий який є. Це місце зайняте. Шукайте свого чоловіка, він полюбить дитину. Буде другом. Це важливіше ) я так вважаю
Тоскующая• 16 мая 2023
Извините, но нет, это практически нереально. К сожалению, многие ’родные отцы’ после рождения таких детей, боятся и сбегают в туман, а тут чужой мужчина...
автор Ло Шарик • 16 мая 2023
Ответ дляЗлива інформації
Думала. Але треба шукати житло там. Та й нема на кого лишати малу щоб працювати
автор Ло Шарик • 16 мая 2023
Ответ длявкрации
Я не очікую. Просто питаю думку людей, чи таке взагалі можливе
ivankaya• 16 мая 2023
Я думаю, що можливо. Але зважте, перед тим, як ви можливо його знайдете....ви змушені стільки різних чоловіків передивитися, стільки розчарувань пережити (як наслідок поширених сьогодні одноденних стосунків), що ви самі потім стосунків не захочете, а захочете бути самі...бо просто так спокійніше і найдійніше.
Злива інформації• 16 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик
Мама не может с Вами поехать? Жильё им далм в первую очередь, из-за ребенка. В лагере буквально 2 недели жили.
Почемучечка• 16 мая 2023
Тут родные папы не выдерживают, бросают жён с больными детьми. Не останавливает ни бывшие чувства, ни брак, ни кровь, которая течёт в жилах своего же ребёнка. А ожидать при всем при этом заботы от чужого человека очень странно
вкрации• 16 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик
Ваш мужчина НЕ ДОЛЖЕН стать отцом ВАШЕГО ребёнка! Больше того он не обязан его воспитывать! Заботиться, частично обеспечивать, уважать, помогать…да, ОБЯЗАН!!
вкрации• 16 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик
Возможно все, что угодно! Возможно даже то, что вас полюбит Арабский шейх
Сколько_мне_лет?• 16 мая 2023
Конечно. Две подруги развелись и в течении года познакомились с парнями. Тьфу тьфу чтоб не сглазить - хорошие ребята. Оба военные ( с 14 года). Вот это я понимаю мужчины, я никогда такого отношения не видела , заботы. Даже сейчас они не рядом , но если моя подруга в разговоре обмолвится случайно что кран потек или вода плохо стекает , тут как тут звонок в дверь и на пороге человек который все сделает. Цветы по доставке, украшения. Даже уроки с их детьми по телефону делают ( у одной дочка у второй два сына).

Кусюче сонечко• 16 мая 2023
А де батько дитини?
Почемучечка• 16 мая 2023
Ответ длявкрации
Такая же вероятность, как и встретить мамонта -50%. Либо встретит, либо нет
Кусюче сонечко• 16 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик
Та немає. Ну вистачає на життя і гроші були б, якби не реабілітація і дороге лікування
Є шанс,що дитина буде бачите?
вкрации• 16 мая 2023
Ответ дляПочемучечка
Ну да! Либо встретит, либо нет! )))
Кусюче сонечко• 16 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик
Так,а де її тато?
вкрации• 16 мая 2023
Ответ дляmagistralchimik
У меня ребёнок маленький есть. Я ищу себе партнёра. Ему папу не ищу. Возможно друга. Но не папу. Папа у ребёнка есть.
Хорошо, если мужчина каким-то образом будет проявлять интерес. На это только расчитываю.
Самая правильная позиция для создания новых отношений!
автор Ло Шарик • 16 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А де батько дитини?
На морозі повному. Вже створив нову сімʼю і має там два сина
автор Ло Шарик • 16 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Є шанс,що дитина буде бачите?
Ні
Кусюче сонечко• 16 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик
Ні
Тобто сліпота все життя буде?
А як так вийшло?
Це пологова травма?
автор Ло Шарик • 16 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Тобто сліпота все життя буде?
А як так вийшло?
Це пологова травма?
Все життя. Пологова травма
Кусюче сонечко• 16 мая 2023
Ответ дляЛо Шарик
Все життя. Пологова травма
А лікарі понесли відповідальність?