Околовита• 16 мая 2023
лак для ногтей Инглот. фанатики, зайдите.
познакомилась с лаками Инглот и не могу теперь ничем другим пользоваться. эмали- моя любовь. так шикарно смотрятся на ногтях. и долго держатся. больше недели спокойно.
какие у вас номера удачные есть? хочу прикупить себе. похвастайтесб мне пожалуйста своими любимчиками
Пластилин_Колец• 16 мая 2023
Про цей бренд чула, не купувала поки що, відмічусь в темі, почитаю відповіді. Але щось мені підказує, що це невідома багатьом марка, в темах про звичайні лаки помічено не було-(
Околовита
• 16 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
а жаль. я думаю, ответов не будет.
лаки стоят своих денег. шикарные
Пластилин_Колец• 16 мая 2023
В англомовному ютубі було якось відео, де порівнювали чи досліджували ’дихаючі’ лаки Інглот і Орлі, для мусульманок то важливо, то чи такі досліди були чи так замовлено кимось, але Інглот переміг-)
А ще я підписана на англомовну власницю нейл салону, вона за піклування про нігті і більш якісне, бережне покриття. Останнім часом в неї в роботі база від Діор, я знайшла у нас в магазинах, ціна - ух.
Околовита
• 16 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Мне орли не понравились вообще
Быстро слетают и долго сохнут.
Амнглот ложится как дымка. Эмаль. Нежные цвета. Очень качественное и главное покрытие. Сохнут быстро
Двор как-то жирно слишком. Дороговато
Быстро слетают и долго сохнут.
Двор как-то жирно слишком. Дороговато