Единая страна!• 16 мая 2023
Сукня вишиванка, розміру XXL, покажіть свої!
Хочу сукню
Але не можу вибрати,ті що подобаються не шиють мого розміру)))
Дівчатка,де купували свої сукенки???
Единая страна!
• 16 мая 2023
Шити немає часу,запросили на весілля,в українському стилі
Є два тижні
Единая страна!
• 16 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
6500 грн шила по своїх мірках
Дуже гарна!!
Намазюкана нішою• 16 мая 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Дуже гарна!!
Запитайте
Може є готові які моделі в них
+380662326712
Може є готові які моделі в них
+380662326712
Ms. Доброта• 16 мая 2023
Автор, купите платье максимального размера и сделайте в ателье вставки по бокам из такой же ткани
Відкушу все що стирчить• 16 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
6500 грн шила по своїх мірках
Очаровательно.
Леплю из пластилина• 16 мая 2023
Авторе,Ви можете в принципі купити трошки ніби аля етнотплаття чи лляне плаття і прикрасити аксесуарами. Намисто червоне чи силянку з бісеру купити. Я була на такому весіллі колись. Но я просто вишиванку надягала. Були жінки в лляних речах з намистом. То добре було.
Лляну сукню до душі простіше знайти ніж прямо вишиванку. А силянки,коралі і тд то повно
Намазюкана нішою• 16 мая 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Очаровательно.
Дякую
Я рік мріяла про неї
Спочатку побачила в інста у жінки решетняка
Знайшла
Хто шиє
Там ціна 35 тисяч 🤪
З війною переїхали в Карпати і там знайшла швачку , яка пошила за 6500 🙏таку ж
Я рік мріяла про неї
Знайшла
Хто шиє
Там ціна 35 тисяч 🤪
40каградусная• 16 мая 2023
Я взяла простеньку, льон-габардин, синю сукню з вишивкою ’маки’, сходити в школу з сином взяти атестат за 9й клас, 700грн з доставкою, але там на сайті є кращі, тканина льон і дуже помірна ціна 850 - 1300грн. І блузи - вишиванки там мені сподобались за помірну ціну. Щодо розміру, у мене 56, я взяла 58 і дуже вільно на мені, тому розмір в розмір ідуть, довжина чим більший розмір, тим довша, в мене 105см, за коліно. На скринах видно магазин і це виробник.
ШобВам_КакНам• 16 мая 2023
Ответ для40каградусная
де брали?
Скай ОМалли• 16 мая 2023
Ответ для40каградусная
Дайте будь ласка,де шукати в особисті. Дякую дуже. А побачила,дякую
Відкушу все що стирчить• 16 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Дякую
Я рік мріяла про неї
Знайшла
Хто шиє
Там ціна 35 тисяч 🤪
Я рік мріяла про неї
Знайшла
Хто шиє
Там ціна 35 тисяч 🤪
Не дорого за такую вещь. Много работы.
Намазюкана нішою• 16 мая 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Не дорого за такую вещь. Много работы.
Це машинна вишивка
Не ручна
Відкушу все що стирчить• 16 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Це машинна вишивка
Не ручна
Все равно.
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так, можна гердану гарну вибрати під лляну сукню.