Смайлик• 16 мая 2023

Вашим детям помогает панадол?

Ермолайчик• 16 мая 2023
Использую только Нурофен. От остальных ребёнок рвет(
ХаДиДиШь• 16 мая 2023
Нет
Як ухурделю• 16 мая 2023
Да. Парацетамол помогает моему ребенку
МашМааш• 16 мая 2023
Только он и помогает
Ибупрофен ненадогг и не не всегда
Горлаю зрання• 16 мая 2023
Парацетамол ні.
Угадайс• 16 мая 2023
Нет, за 12 лет толком ни разу температуру не сбил. Ибупрофен достаточно эффективный, если совсем не сбивается температура, то немисил.
malush13• 16 мая 2023
В залежності від агресивності вірусу, але якщо збиває, то на коротший час ніж ібупрофен
Робот Вертер• 16 мая 2023
майже ніколи. ні дітям, ні батькам.
зато ібупрофен рятує всіх ;)
Леопардові панчохи• 16 мая 2023
Ні.
Ні одній, ні другій дитині.
Коли при високій темпі лікар радила чергувати складові, думала з глузду з´їду, бо нурофен - ок, а панадол не діє. І вже ж дозу дала, а дитина, як не рве, то дії немає(( Відтоді лише нурофен.
Слобожаночка• 16 мая 2023
Мої його не п´ють, бо гіркий аж до нудоти.
Користуюся нурофеном.
Мені парацетамол допомагає звичайний, у таблетках.
Работать надо• 16 мая 2023
Нет и не покупаю, после того, как ребенка вырвало этой слизью.
Беточка• 16 мая 2023
Так, допомагає. Але син зараз п´є лише в таблетках/капсулах. Якщо вам гіркий панадол - можна купити ефералган бебі. За цей рік нурофен взагалі не збивав температуру, лише панадол в таблетках. Парацетамол український збивав через раз.
Мейк-ап форева• 16 мая 2023
Почти никогда не давала сиропы. Пьет в виде капсул и таблеток с глубокогл детства, так как на сиропы всегда рвота. И антибиотики тоже всегда в таблетках
Ошеламиссимо• 16 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
В мене донька від усіх жарознижувальних сиропів рве, ставила свічки, а підросла так ковтає пігулки.
Пацелуйнитуда• 16 мая 2023
Почти никогда не помогает. Только нурофен.