Бешене сарі• 16 мая 2023

В какой сфере бьюти, больше заработок?)

Уже работаю в бьюти, мастер маникюра, педикюра, но эта ниша самая низкооплачиваемая, и затратная. Хотя и получается заработать около 1000у.е. Но, расходники, и все эти кружения над клиентом, за такие деньги - надоело. Сидишь те же 1,5-2часа, как и мастер перманента например, а заработок меньше в 5 раз. Пыль, грязь, аллергия.
Сейчас хочу обучиться ещё одному направлению, и впоследствии перейти полностью.
Кроме косметических инъекций, нет медицинского образования.
Выбираю между:
Перманет (брови/губы)/микроблейдинг (брови).
Удаление татуаж.
Лазерная депиляция.
Эстетическая/аппаратная косметология (сейчас учусь бесплатно и так, в полицеальной школе).
Может кто-то из мастеров ответит, или кто знает наверняка. 😉
Результат:
вже голосів: 32
9 (28.13%) Перманет брови/губы
9 (28.13%) Аппаратная косметология
7 (21.88%) Лазерная эпиляция
4 (12.5%) Эстетическая косметология
2 (6.25%) Микроблейдинг брови
1 (3.13%) Удаление татуаж
Муркамурковна• 16 мая 2023
Косметологія у вас має бути мед образованіє
Брови найнезатратніше
Однозначно• 16 мая 2023
Сначала набиваем татуаж , потом удаляем))
Язвочка• 16 мая 2023
Особисто для мене нічого, якщо немає медичної освіти. Сама майстер.
автор Бешене сарі • 16 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Брови найнезатратніше
Зараз навчаюся естетичній і апаратній косметології в Польщі, в державному закладі, ніякої мед.освіти для цього не потрібно, щоб офіційно працювати. Тільки ін´єкційна косметологія потребую освіти, причому в Європі вищої, тобто лікар, не медсестра.
автор Бешене сарі • 16 мая 2023
Ответ дляЯзвочка
А майстер який?)
nata.ant• 16 мая 2023
Ответ дляБешене сарі
Ви ще потім роботу знайдіть по спеціальності,після поліциалки)
Язвочка• 16 мая 2023
Ответ дляБешене сарі
А майстер який?)
Депіляції. Але я в Україні
культУра• 16 мая 2023
Я думаю,що тату робити,поляки дуже полюбляють татуювання
автор Бешене сарі • 16 мая 2023
Ответ дляnata.ant
Коментар не по темі, але, навіть зараз, поки ще навчаюся, вже є куди піти працювати в салоні, але не хочу на когось,вже звикла сама на себе. Це взагалі не проблема. Власний кабінет і вперед.
Rocka Rolla• 16 мая 2023
Ви ФОП?
Укр_жіночка• 16 мая 2023
На перманент вы замучаетесь искать клиентов, это кажется что процедура дорогая, все сожрет реклама. У вас сейчас постоянные клиенты и голова не болит, в пм постоянный это раз в 1-2 года в лучшем случае
автор Бешене сарі • 16 мая 2023
Ответ дляЯзвочка
Депіляції. Але я в Україні
Пробувала давно робити шугарінг, не можу, слабі руки)), і спина, капец))
Малая еще та• 16 мая 2023
Лазер- це дуже круто. Але ж треба вкласти. Апарат коштує від $15тис
автор Бешене сарі • 16 мая 2023
Ответ дляМалая еще та
Якби знати що вигідно, не проблема.
ОливьЕЖечка• 16 мая 2023
Ответ дляБешене сарі
Скажіть будь ласка,який рівень польської мови треба для навчання?
короткопамятна• 16 мая 2023
У вас такий дивний поділ в опитуванні.
Я можна ділити пермент і мікройблейдінг брів? Це один майстер має виконувати+ в ідеалі видалення той же майстер(бо до вас може прийти клієнт після когось, що хоче звести і зробити саме у вас нову роботу).
Муркамурковна• 16 мая 2023
Ответ дляБешене сарі
Блін
От реально
От нахрена ви теми шльопажте і не уточняєте в якій ви країні??
Бісете, реально...
Медична освіта має бути у всіх косметологів і крапка
автор Бешене сарі • 16 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
На моєму керунку, треба знати хоча б А2, бо буде дуже важко. Наприклад анатомія, fizikoterapia i preparatyka, podstawy działalności zawodowej, і т.д. Зараз екзамени за півріччя, добре коли тести, а от наприклад є екзамени де ти повинен описати процедуру, що робиш, показання, протипоказання, препарати, підготовка місця праці, себе і клієнта. Списувати не дають, одразу на перездачу через декілька місяців, перекладач на телефоні теж не можна). Обсяг інформації великий. Може не в усіх школах так, у нас так.
автор Бешене сарі • 16 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Блін
От реально
Бісете, реально...
Жіночка випийте валерьяночки))..
Не має бути, все, крапка)
Язвочка• 16 мая 2023
Ответ дляБешене сарі
Не правильна техніка, коли працюєш правильно то ні руки ні спина не болять
ОливьЕЖечка• 16 мая 2023
Ответ дляБешене сарі
Дякую,успіхів вам
автор Бешене сарі • 16 мая 2023
Ответ дляЯзвочка
Може не пощастило з майстром який навчав. Нажаль
автор Бешене сарі • 16 мая 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Дякую,успіхів вам
Дякую 🤗❤️
Муркамурковна• 16 мая 2023
Ответ дляБешене сарі
Жіночка випийте валерьяночки))..
Не має бути, все, крапка)
Ну ок) жіночка якраз знає поо шо говорить, вам 1 судовий позов в Европі і...
Але нашо вам, ви сама умна
автор Бешене сарі • 16 мая 2023
Ответ длякороткопамятна
У вас такий дивний поділ в опитуванні.
Я поясню)
Техніка мікроблейдінг і перманент це різні техніки. Навчання перманент брови наприклад коштує 600-700евро, у класного майстра.
Мікроблейдінг зараз саме спілкуюся , так ціна 1600евро.
Вартість одна процедура перманент брови 100 евро.
Вартість мікроблейдінг 200-250евро.
Видалення робити може людина яка не робить ці процедури, і апарат для цього коштує від 2000евро.
Nelly-4875• 16 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Блін
От реально
Бісете, реально...
По законодательству косметолог-эстетист должен иметь сертификат о прохождении курсов. Косметолог-эстетист это пилинги, маски, чистки, массажи, уходы. Для инъекций уже требуется высшее медицинское. Но сколько косметологов с медсестринским образованием колет и многие думают, что это ок. Медсестра не врач, а по закону полагается только врачам.
автор Бешене сарі • 16 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Але нашо вам, ви сама умна
Слухайте, ну ваші фантазії з реальністю не мають нічого спільного). Я розумію що дуже вам хочеться, але це не так. Видається сертифікат на право займатися і виконувати такі процедури, цей діплом до речі дійсний по всій європейській унії.
Але ж не у вас, не знаю де ви там знаходитесь).
Leto-9031• 16 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Брови найнезатратніше
Эстетическая косметология может быть и без мед образования.
автор Бешене сарі • 16 мая 2023
Ответ дляNelly-4875
Так и есть, инъекции только мед.образование, а с этого года, только врачи, не мед.сестры.
Но, я скажу Вам больше.
Польки, колят направо и налево, в салонах, открыто, не имея никакого медицинского образования.
У нас почему то о Европе, шаблонное мышление, что тут все как под линейку, ничего подобного. Ну по крайней мере в Польше. Так само пилят ногти по домам мастера, наращивают ресницы, 80% в салонах не оформлены официально. Вот вам реальность.
Nelly-4875• 16 мая 2023
Ответ дляБешене сарі
Но, я скажу Вам больше.
Согласна. Просто Польша не совсем типичная Европа. В Австрии/Германии/Швейцарии маловероятно получится колоть в салонах без медобразования. Польша в этом плане на нас похожа😀