Teonaa• 16 мая 2023

Калібри калібри калібри

Задовбли
Шматочок хмарки• 16 мая 2023
Ответ дляneortoju
А чего в Киеве второй раз сирена орёт?
А обычно сколько?) В области раза 2-3 стабильно. Хотя может слышу и с других городов)
motherfucker• 16 мая 2023
Такое пишут
Зараз є проблема. Реальний напрямок ракет зафіксувати дуже важко.

1. Працює вороже РЕБ.
2. Ракети, якщо і йдуть - то низько.
3. Станом на зараз не бачимо жодної ракети, але це не означає, що пусків не було.

Слідкуємо !
Natal_ka91• 16 мая 2023
Ответ дляneortoju
А чего в Киеве второй раз сирена орёт?
Десь бачила повідомлення що і 3 було...
neortoju• 16 мая 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Обычно один раз запускают, а тут через минут 10 снова запустили. И первый и второй раз длинная была. Но вроде написали, что все норм. Ну кроме того, что ракеты летят.
катерина12009• 16 мая 2023
Ответ дляМатусік
Вчора що робив?
Під табуретом сидів у ванній зі мною. Але не довго. Думаю за компанію. Він рідко так реагує дуже активно. Пару раз ще в Ірпені коли по сусідам прилетіло
olya_schneider• 16 мая 2023
Ответ дляTeonaa
Писали всього 5 і на К..
Три шт я ж так поняла того…фсьо?
У нас в Мико я 3 нарахувала. Потім завило..... Може ще кудись бля** запульнули...
Нічна• 16 мая 2023
Я снотворное выпила час назад. Ракеты, ни ракеты, через 10 мин, чувствую, меня вырубит. Детям мать нужна, а не сомнамбула 🤤
Леска• 16 мая 2023
Удалено администрацией...
катерина12009• 16 мая 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Один за звичай.
Alena_Gordiychuk• 16 мая 2023
Ответ длякатерина12009
Привіт йому від нас))
Каллипсо• 16 мая 2023
А у меня техника квадратного дыхания и спать
Матусік• 16 мая 2023
Ответ длякатерина12009
Ну от, а вчора було самі знаєте що
Javelina• 16 мая 2023
Ответ дляЛеска
Удалено администрацией...
Звідки така інфа?
Читака• 16 мая 2023
Ответ дляTeonaa
А я зробила помилку і не лягла
Зоча уклала дітьо за рекордні 8 хв
Ояж і спи. Нє!
як у вас вийшло за 8 хвилин
Ирина 789• 16 мая 2023
Ответ дляStaisy_shop
Я в шоці.. другу ніч поспіль.. точно як в цьому відео https://vm.tiktok.com/ZM2dmUd3v
С конца апреля спокойных ночей от силы было 3-4 в Киеве
катерина12009• 16 мая 2023
Ответ дляAlena_Gordiychuk
Привіт йому від нас))
☺️
Шматочок хмарки• 16 мая 2023
Ответ дляneortoju
У нас вот уже третий раз по-моему только, что выла. Вчера в 2,24 два раза выло, потом минут 20 прошло и опять что-то бубнели, а дальше взрыв.
Читака• 16 мая 2023
Ответ дляMila228
І кинджали задовбали.
писали тільки про калібри і бпа, не нагнітайте
olya_schneider• 16 мая 2023
Николаевский Ванёк

16 May, 23:32
минимум 2 прилёта в Николаеве, на месте прилёта пожар, в домах повыбивало окна
пожалуйста будьте в укрытии до отбоя тревоги (где объявлено)
информация что там залетают ваши ракеты в сторону Кропивницкого или к нам сюда СНОВА - просто вброс
если обстановка будет менятся - буду сообщать
катерина12009• 16 мая 2023
Ответ дляМатусік
Ну от, а вчора було самі знаєте що
Знаю але збили, вірю в ППО)
Матусік• 16 мая 2023
Ответ длякатерина12009
Знаю але збили, вірю в ППО)
Хай все буде добре, але ті вибухи що вчора, дві ночі підряд слухати для мене занадто
Леска• 16 мая 2023
Ответ дляJavelina
Звідки така інфа?
З тг
Сша не підтверджують і не спростовують ні того, ні того. Наші кажуть пошкоджений.
А як насправді хз. Можуть брехати щоб наш бойових дух не подавав, думали що під захистом. А може вводять в оману ворога, нехай думу гадають як там ... хезе.
катерина12009• 16 мая 2023
Ответ дляМатусік
Я розумію, треба робити як комфортніше для психіки
Staisy_shop• 16 мая 2023
Ответ дляИрина 789
Жесть, я знаю, бо постійно прокидаюсь від вибухів
Javelina• 16 мая 2023
Ответ дляЛеска
З тг
Зрозуміло
Jul-Ap• 16 мая 2023
Как же я мечтаю, чтобы мы тоже так кошмарили русню ракетами еженочно, хотя бы в питере и москве.
Галина-aca3• 16 мая 2023
Не знаю что делать, 7 минут до укрытия бежать, успею или сидеть в коридоре, нервы сдали, истерика и одна дома
Ирина 789• 16 мая 2023
Ответ дляStaisy_shop
А у меня на телефоне голосовое оповещение тревоги. После него уснуть уже не могу, жду отбоя.
автор Teonaa • 16 мая 2023
Ответ дляГалина-aca3
Идите
И спать ляжете себе
Javelina• 16 мая 2023
Ответ дляГалина-aca3
Должны успеть по идее, хоть не одна будете