.Апельсинка.• 17 мая 2023

В кого котики повністю на сухому кормі, зайдіть будь ласка

Скільки приблизно (якщо можна у відсотках) ви даєте котам паучі з рідким кормом або паштети?
Бо я даю їй лише сухий корм (Бріт), а деколи купую паучі (гурмет, шеба). Але моя киця після паштетів не їсть сухий корм, а мявкає і просить паучі)
izymin• 17 мая 2023
Ніколи не давла .Коту 5 років.
ПрипоРошенная• 17 мая 2023
Не даю взагалі. Їсть тільки сухий корм. Недавно хотіла перевести її на натуральний корм. Купила куряче м´ясо, шиї, рибку+ трохи каші і моркви, змішала. А вона відмовилась їсти. Так і далі харчується лише сухим кормом.
Психологічка• 17 мая 2023
они все такие)... я утром только консерву даю, остальное время сухой корм. не ест? ок, через пару часов больше проголодается и сьест
Svetlana-7070• 17 мая 2023
Не даю, стає наркоманом, скаче/бігає/ дуріє/ випрашує/ нічого не їсть....
__Jane__• 17 мая 2023
Їсть сухий іноді( дуже рідко) купую шезір. Іноді морквочку терту даю( вона любить)
Донька подруги• 17 мая 2023
Давала иногда в виде лакомства, редко.
Галя із Дарниці• 17 мая 2023
Не даю нічого о крім сухого корму. Котам 15, 9 і 5 років.
Чижик Пижик• 17 мая 2023
Кішці 11 рік, тільки сушка, іноді випрошує курочки шматочок))
Незнакомлюся• 17 мая 2023
Не хоче ні паштети, ні вологий корм, ні м´ясо звичайне. Їсть тільки свій сухий корм. Думаю, що це не дуже добре, але нічим іншим зацікавити не можу.
Шалена красуня• 17 мая 2023
Впоследнее время смешиваю сухой корм с обычной едой, чтобы кошка не перебирала харчами, а нормально ела.
ПироженкА• 17 мая 2023
Раніше була тільки на сухому-почались проблеми з вагою і нирками.Зараз перевела на вологий-кішка зовсім інша стала.Зараз сухий тільки як допоміжний стоїть цілодобово.Доречі також брітом тільки годую.Вологий не можно постійно щось інше давати,беріть иільки однієї фірми,бо це нагрудна на підшлункову .Ветеринари рекомендують більше вологий,сухий корм це як бутербродами постійно харчуватися-вага набирається,а шлунок ниє
yulcha01• 17 мая 2023
Из паучей вылизывает только жидкость, сами кусочки не ест. Перестала заниматься ерундой и больше не покупаю, ест только сухой корм
автор МамаБест • 17 мая 2023
Ответ дляПсихологічка
Та бо такі очі робить 🥺 кажу, ну нема, відстань) іде обіженка в кімнату 🤭
Нервогенератор• 17 мая 2023
Утром и вечером один пакетик влажного корма на троих котов. В остальное время сухой. Но они чётко знают время, когда даю влажный, бегут толпой на кухню, как-будто неделю не если. Но и знают, что больше этого влажного не дам, едят сухой
автор МамаБест • 17 мая 2023
Ответ для__Jane__
Моя тут насіння соняшника гризла з таким задоволенням, не багато їй дала. Їм можна трошки?
yulcha01• 17 мая 2023
Ответ дляПироженкА
Кошка больше двух лет на фëст чойсе для стерилизованных, вес на месте, хотя корм в миске всегда, не дозирую.
Муркамурковна• 17 мая 2023
Моя їсть тільки корм і креветки
Все інше їй до одного места
І корм їсть тільки 1 вида, нема корму не буде їсти тиждень
Kot_v_meshke• 17 мая 2023
Сейчас только сухой. 2 года назад исключила влажный вообще, он его вылизывал, кусочки оставались, обветривались и он уже их не ел. Но до сих пор помнит место, где лежали эти паучи, бегает туда, показывает мне)))).
yulcha01• 17 мая 2023
Ответ дляШалена красуня
Так нельзя делать
Вареничніца• 17 мая 2023
Я не даю жидкие, раз вынуждено дала и был понос, но она оооочень орет за мясом, поэтому даю еще говядинку
__Jane__• 17 мая 2023
Ответ дляМамаБест
Думаю трошки можна, як дуже просить. Моя оливки каламата як бачить- то дуріє і попробуй не дай,- відгризе ногу
Zelenkа• 17 мая 2023
Іноді даю гурмешку, раз у пару тижнів. Коли готую, даю курочку філе. А так на сушці)
Саджу все зарання• 17 мая 2023
Консерву раз на 1-2 тижні можу дати чисто побалувати. Кішка на сухому все життя. 12 років
Шалена красуня• 17 мая 2023
Ответ дляyulcha01
Так нельзя делать
Знаю, но кошка просит именно такой еды, она ей почему то понравилась.
ТаЕщеОптимистка• 17 мая 2023
наш кіт вологий зовсім не їсть, їсть тільки сухий, був на роялі, перевела на сайворі, тепер такий мякий став,
Стопясят раз обсуждала• 17 мая 2023
Даю в виде лакомства 2-3 раз в неделю по совсем немного, может 1/5 от всего объема пауча.
Без образів• 17 мая 2023
Від вологого відмовився категорично, ще паштетики іноді може полизькати і купую йому сухі ласощі, то їсть із задоволенням. Іноді може випросити шматочок печінки чи свинини.
Ms. Доброта• 17 мая 2023
Вообще не даю влажный. Зачем? Сухие полнорационные, их достаточно.
Влажные имеют смысл, если есть проблемы с водопотреблением - на влажных можно вообще воду не пить.
Моей 4 года.
Ms. Доброта• 17 мая 2023
Ответ дляШалена красуня
Это медленное убийство жкт. Пища в кормах ферментирована. В еде - нет, организм должен вырабатывать ферменты сам. Плюс корм сбалансирован, кидая туда что-то еще, Вы этот баланс уничтожаете. Ну и еду с нашего стола котам вообще нельзя - им не нужно темообработанное, нельзя соль, приправы, не нужен сахар, для них ядовиты лук, чеснок, баклажаны.
Нормальная еда для котов - это либо натуралка (сырые миксы на основе 80% мяса), либо корм супер-премиум или холистик класса.
Тро Нью-Йорку• 17 мая 2023
7р коту, сухарі стоять постійно, вранці 2ч ложки паштету (більше не зїсть) завжди один і той же, ввечері 70-100гр сирого яловичого серця. Більше нічого не цікаво йому, максимум може трохи з рук полизькати йогурт.