Пліткарка• 17 мая 2023

Покажуть свої цікаві покупки з аліекспрес

У мене була довга перерва після останнього замовлення, тому отримала кайф, поки вибирала))
Під впливом естетичних тік токів купила такий портативний блендер, можна міксувати собі напої із свіжих фруктів. Виглядає дуже гарно, сподіваюсь що і працювати буде нормально
І рішила оновити чохол для айпада, у мого силіконова накладка матова і ще й пожовтіла від часу. Тому вирішила купити такий, із глянцевою поверхнею
Діліться своїми покупками, хочу приглянути ще щось цікаве)
Мрії у вирії• 17 мая 2023
Ответ дляТролю як можу
Різне купую: гребінець, скребок для кухні(класна річ), флакон для парфумів, сушки для взуття, кулькі чоловіку для тенісу, чехли та скло до телефонів, топи доньці, аптечку дорожню
А в мене хоть і стоїть додаток цейна планшеті, доставка описується на українській , а назва і опис на англійській. Так як я не знаю англійської, то тільки по відгуках інколи розумію, що продають
Вилами по Воде• 17 мая 2023
Мелочь,но удобно
Наша взяла• 17 мая 2023
Ответ дляМрії у вирії
Открываете ещё вкладку гугл переводчика и копируете туда текст отзыва)
Мошей ницца• 17 мая 2023
Ответ дляНаша взяла
Дорого доставка с Шеин? сколько вес и сколько будет стоить окончательная доставка? Буду благодарна за ответ)
Не зовсім зрозуміла.
Я купляла собі на пробу вперше.
Там фрі шип від 29 зл, в мене було набагато більше.
Українські карти не бере взагалі. Ні палку, ні Гугл плей .
Польську лише одну з трьох взяло і то для мене дивне.
До 4 ранку з тим довблась , за пару годин було відшиплено. Вчора вилетіло з Китаю .
Написано 7-8 робочих днів має бути в мене .
Гомосноб• 17 мая 2023
Ответ дляМрії у вирії
я с компа заказываю. тоже Алик на английском, но он у меня переводится встроенным в браузер переводчиком автоматически.
может и для телефона есть такое?
Гомосноб• 17 мая 2023
Ответ дляВилами по Воде
Мелочь,но удобно
та отож. столько классных бытовых ништяков можно найти.
я покупала держатель для фена. полочку на кухонный кран, чтобы класть губку и вешать тряпочку. много разного.
Мрії у вирії• 17 мая 2023
Ответ дляНаша взяла
Не копировалось . Переставила на рус, то теперь все описание читается. хоть и есть українська мова, але ще не перекладається само автоматично напевно
Гомосноб• 17 мая 2023
Ответ дляМрії у вирії
русский язык не выбирайте. будет перекидывать на aliexpress.ru.
а вам нужно aliexpress.com.
Мрії у вирії• 17 мая 2023
Ответ дляГомосноб
может и для телефона есть такое?
Скасувала додаток на планшет, вибрала українську мову. Мій профіль на українській мові, але опис товару і назва на англійській. Перекинула на російську - переклалось теперь і опис в назва
Тролю як можу• 17 мая 2023
Ответ дляМрії у вирії
В мене на телефоні додаток, все російською, може в налаштуваннях пошукайте зміну мови
Мрії у вирії• 17 мая 2023
Ответ дляГомосноб
а вам нужно aliexpress.com.
Пошла менятт обратно
Мрії у вирії• 17 мая 2023
Ответ дляТролю як можу
Так , в мене додаток також. Змінила мову просто на російську, і показує тепер опис товару на російській. А раніше в додатку я поставила українську мову, то тільки доставка і профіль українською, а товари назва і опис були на англійській
любименькая• 17 мая 2023
Ответ дляГомосноб
20-25 дней сейчас идут посылки.
Ось трек, посилка має прибути 16 червня
любименькая• 17 мая 2023
Ответ дляГомосноб
20-25 дней сейчас идут посылки.
автор Пліткарка • 17 мая 2023
Ответ длялюбименькая
Замовила йоршик в туалет, три місяці чекати, я в шоці. Окуляри замовила, в липні прийдуть, таке собі задоволення, три місяці голубами поштовими передають, чи як
Я в сінсеї взяла гарний йоршик, прийшло швидко порівняно
любименькая• 17 мая 2023
Ответ дляПліткарка
Мне ваш нравится, но там эта деревяшка не позволяет глубоко очистить
Тролю як можу• 17 мая 2023
Ответ дляМрії у вирії
Я з українською теж гралася і таке ж було. Зараз в налаштуваннях так і все добре
автор Пліткарка • 17 мая 2023
Ответ длялюбименькая
Да, довелось приноровитись до нього, але за зовнішній вигляд пробачаю йому все)
Взагалі у сінсеї хороші лінії домашніх аксесуарів, ціна-якість норм, і великий вибір
Мрії у вирії• 17 мая 2023
Ответ дляТролю як можу
Так, але тапр буду знати.
Тролю як можу• 17 мая 2023
А я йоршик для туалету такий з Алі хочу замовити, хвалять його, що всюди залазить
любименькая• 17 мая 2023
Ответ дляПліткарка
Виглядає солідно
любименькая• 17 мая 2023
Ответ дляТролю як можу
У саме цього йоршика немає дна і вся вода зкапує на підлогу, там треба уважно читати
Тролю як можу• 17 мая 2023
Ответ длялюбименькая
Там є з дирочками в підставці і без. Так на Алі про все потрібно уважно читати, особливо про розмір
Гомосноб• 17 мая 2023
Ответ длялюбименькая
фото
писать они могут хоть 3 месяца.
а приезжает за 20-25 дней
любименькая• 17 мая 2023
Ответ дляГомосноб
писать они могут хоть 3 месяца.
а приезжает за 20-25 дней
Я заказала 22 апреля, ершик еще даже не в Украине. Очки еще только ждут отправку
Електрохарчування• 17 мая 2023
Много чего заказываю :) коврик барбекю - использую в духовке для запекания ,чтобы постоянно не драить Деко и такой же лежит внизу духовки ( вытащил помыл за 2 минуты) Пластины для стирки - очень удобно на машинку 3-4 салфетки ( место не занимает и с собой можно взять в дорогу) Портативная машинка - стирать трусы и лифчики) . Портативный душ - поливаю на даче цветы из ведра и самому можно ополоснуться в любой точке дачи:) Накладки на плиту вместо фольги .Щётка для собаки . Система капельного полива на аккумуляторе для домашних цветов ( купила ещё одну но сложнее на солнечных батареях, но пока едет ) маски всякие:) На последнем фото измельчитель, блендер ,шинковка на аккумуляторе очень помог когда отключали свет и сейчас тоже супер лук пошинковать или зелень мелко нарезать. Обожаю Али !
Електрохарчування• 17 мая 2023
Ответ дляТролю як можу
У меня похожий утка :) из минусов подставка хлипковата .А сама щётка супер !
Зубожиння• 17 мая 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Вот эти накладки на плиту вместо фольги - купила себе и маме. Так они неделю были новые-красивые, а через неделю - загорелись прям на плите... Хорошо, что я рядом была и видела всё это. Так шо вы там с ними осторожнее.
Електрохарчування• 17 мая 2023
Ответ дляЗубожиння
Я пользуюсь уже месяца 2 .Ничего не горит и не плавиться.Возможно вам попались некачественые.Этот материал выдерживает 500 градусов Цельсия.На таких ковриках в мастерских паяяют .Я проверяла держа на открытом огне на гриле .
Електрохарчування• 17 мая 2023
Ответ дляЗубожиння
Возможно загорелось то- что на них пролили ? Я обычно сразу мою под краном если запачкала .