Пліткарка• 17 мая 2023

Покажуть свої цікаві покупки з аліекспрес

У мене була довга перерва після останнього замовлення, тому отримала кайф, поки вибирала))
Під впливом естетичних тік токів купила такий портативний блендер, можна міксувати собі напої із свіжих фруктів. Виглядає дуже гарно, сподіваюсь що і працювати буде нормально
І рішила оновити чохол для айпада, у мого силіконова накладка матова і ще й пожовтіла від часу. Тому вирішила купити такий, із глянцевою поверхнею
Діліться своїми покупками, хочу приглянути ще щось цікаве)
Зубожиння• 17 мая 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Я пользуюсь уже месяца 2 .Ничего не горит и не плавиться.Возможно вам попались некачественые.Этот материал выдерживает 500 градусов Цельсия.На таких ковриках в мастерских паяяют .Я проверяла держа на открытом огне на гриле .
Я ж тоже проверяла как пришли. Все было норм, как заявлено. А через неделю загорелось.
Зубожиння• 17 мая 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Возможно загорелось то- что на них пролили ? Я обычно сразу мою под краном если запачкала .
Нет, чистые были. Там именно сам материал начал гореть дотла
Електрохарчування• 17 мая 2023
Ответ дляЗубожиння
Напишите продавцу отзыв чтобы и другие были в курсе . У меня всё ок .Как и с такими же ковриками барбекю в духовке.