Вкуси мене• 17 мая 2023

Стоит спешить сворачивать гв?

Маммолог убеждала ещё до беременности: в год сразу резко прекращай! Подруги давят, что они свернули, чтобы я начинала уже заранее в 11 месяцев, а в 12 резко. 3 ночи слез и забудет.
А я вижу, что ребёнок не готов. Один день получилось только на дневные сны и ночью кормить. То есть это раз 6-7 вышло.
Потом зубы и снова он прикладывается каждые 10 минут
Прикорм ест отлично 5 раз в день и разнообразно. Любит всё и просит. Воду пьёт. Но без груди не может. Дальше же ещё глазные будут самые болезненные.
К слову, я терпеть не могу гв с первого дня и мечтаю бросить. Но не хочу резко((

Так вот вопрос: стоит резко или подождать хотя бы пока зубы вылезут? До полутора лет не знаю. Не хочу дольше года, но не вижу, что получится раньше😭😭😭
Леди Г• 17 мая 2023
Странный маммолог. Прям резко и срочно в год бросать.
Докормите еще.
100%• 17 мая 2023
Считаю,что после 9 месяцев кормить грудью ерунда уже
Дівчина заглядєніє• 17 мая 2023
Я смотрела по своему ребенку. Для него это важнее психологически, чем мне побыстрее свернуть лавочку. Пару месяцев +- для вас уже не сыграют большой роли
Привіт з ботойбіччя• 17 мая 2023
Ответ для100%
А я вважаю треба робити так, як відчуваєш. Годувала старшого до 1.3 років, меншу до 1.6 років, ніяких різких припинень не робила, все плавно і спокійно. Автор, навколо багато різних порадників і всезнаючих людей, але дитина ваша і краще за вас її ніхто не знає
Мовчу, але хочу• 17 мая 2023
Я годувала до 1,3 року, перестала, бо молока стало мало. Теж наслухалася від кожного лікаря за 3 місяці, що пора закінчувати гв. Але мені було начхати, годувала стільки, скільки рахувала за потрібне, було б молоко, то і 1,6 би годувала.
Області пітьми• 17 мая 2023
Ну, при наличии сиськи не будет готов и в год, и в полтора, и даже в 2.
Я не адепт секты грудного вскармливания как панацеи.
100%• 17 мая 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Да можно и до 3-х кормить,но смысл в этом какой?пользы 0,и большой орущий ребенок сиську мама давай
Теща дочки• 17 мая 2023
Чекати нічого не потрібно , я згортала з 6 міс, до 9 повністю завершила
Домашня Зюзя• 17 мая 2023
Поки не вилізуть зуби мудрості, не варто кидати ГВ
Котики-муркотики• 17 мая 2023
Різко то не комфортно для вас в першу чергу, тому що застої і все таке. Але якщо у вас є дискомфорт в годуванні саме морально, то звертайте поступово. Після року, якщо дитина повноцінно харчується, то годування вже не потрібне, як їжа. Єдине, що ви маєте бути готові на 100%, а не думати як ми переживемо ті зуби без грудей. Зуби будуть до 2-х років, а дитина звикає до грудей ще більше після року і домовитися складно. Поки маленька, легше.
автор Вкуси мене • 17 мая 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
разве что
Забагаловка• 17 мая 2023
Не люблю годувати
З кожною дитиною був план-мінімум - до півроку. В ітозі затягувалось до 8-10 міс, але то вже я на страшних нервах була
Бяки-козяки• 17 мая 2023
Старшую кормила до года - начала кусаться своими 7мью зубами, среднюю кормила до 1,9, у нее зубки только в год начали появляться. Младшему 1,2 еще кормлю и окончания не вижу пока. Не понимаю зачем резко и быстро прямо в год завершать. Делайте так, как комфортно вам и малышу.
Olga_eco• 17 мая 2023
Мамолог-непрофессіонал, та й подруги дивні.. Ваші груди - ваша дитина, тільки вам вирішувати скільки годувати. Різко - це взагалі варварство і над дитиною знущання і над груддю, бо був попит і молоко йшло, а потмі різко забрали попит, а молоко то нікуди не ділося. Тоже краще за все плавно згортати. В мене навпаки, всі за ГВ і як мінимум до 1,5 -2 років. Зараз спілкуюся з мамочками, т у всіх гв 2+ . Але, тільки ви вірушуєте, якщо некомфортно, то поступово зменшуйте, вчіть дитину розглаблятися і отримувати контакт з вами іншим способом. ось корисний пост почитайте https://www.instagram.com/p/CsTpcMrtf9Z/?igshid=Mz...