Подвійна веселка• 17 мая 2023
Вчитель каже, що донька погано пише.
А я також погано пишу, не бачу проблеми в тому. Ну поганий почерк і що?
Чи треба зайнятися цим питанням?
2 клас
Чи треба зайнятися цим питанням?
2 клас
Налитое яблочко• 17 мая 2023
Покажите что.то для примера, да стоит дома немного писать дополнительно. Главное чтоб разборчивый
Купи слона• 17 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Приклад
Нормально вона пише. Вчитель просто придирається
Мона_Лиса• 17 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Приклад
Вам скажут рука не поставлена буквы вверх вниз скачут, может мало лет.
Подвійна веселка
• 17 мая 2023
Ответ дляМона_Лиса
8 років
Треба займатися ще і цим?
Налитое яблочко• 17 мая 2023
Нормально пишет, ну не идеально. Попишите дома что то, чтоб в линейки буквы хорошо влазили и не гуляли. Выпишется со временем
Мона_Лиса• 17 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
8 років
Треба займатися ще і цим?
Я х з. Это разукрашки надо брать мелкие и разукрашивать не выходя за контуры и тп упражнения.
Я просто выдохнула как ребенок перешел в 5й класс дальше к почерку не придерались.
Perfect_Day• 17 мая 2023
Автор, як людина з поганим почерком скажу, що ніде в житті у мене не було ситуації, щоб десь щось пішло не так, бо в мене поганий почерк. Тим більше, зараз вся кореспонденція електронна.
Айпишница• 17 мая 2023
Ответ дляPerfect_Day
Зно?
Ниф_ниф• 17 мая 2023
Пише нерозбірливо. В слові ’весело’ е і о однакові. Будуть проблеми в майбутньому, прийматимуть за помилки і доведи шо то просто я так пишу і тп. Зверніть увагу саме на ті букви, що погано виходять
БоВжеВільна• 17 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
8 років
Треба займатися ще і цим?
Та зай попише дома щось, випишеться. Чи й не проблема
Налитое яблочко• 17 мая 2023
Если сама будет переписывать раз в день что то, то можно заниматься.
А так моторику мелкую наверное надо развивать, пусть браслеты плетет например
Сунуся в чужі справи• 17 мая 2023
Автор, якщо хочете , щоб дитина краще писала, рекомендую купити такий зошит. Наша вчителька навіть для класних робіт дозволяла його використовувати. Нам дуже допомогло.
Королева краси• 17 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Приклад
Нормально она пишет, если не 10 класс, конечно .
Дополнительные занятия никому никогда не вредили, но ничего критичного я не вижу
Perfect_Day• 17 мая 2023
Ответ дляАйпишница
Зно?
Я якраз здавала письмові екзамени в школі, ще до ЗНО. І перекази, і твори - розбірливо, але не гарно писала. Ніяких проблем.
Эта_Шикарна)• 17 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
А це мій 😂
Ну, було в кого вдатися
І Ви цим задоволені?
Ні за холодну воду• 17 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Приклад
Нормальний почерк. Шліть вчительку в сад
Леплю из пластилина• 17 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Приклад
Пффф, чудово пише, як мене дістали ці застарілі методи освіти. І нічого ж не міняють, передають від старого до молодого вчителя.
Леплю из пластилина• 17 мая 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ось результат
Якщо він вам у дорослому житті допоможе
Налитое яблочко• 17 мая 2023
Главное, чтоб разборчиво. Надо садится и исправлять, вот тут у тебя буква о или е непонятно, пиши рядочек буквы о. А посадите бабушку этим заниматься, например
Айпишница• 17 мая 2023
Ответ дляPerfect_Day
Ключевое -разборчиво. В своей школе проверял свой учитель. Зно -чужой, который не привык к почерку и не всегда хочет заморачиваться
Налитое яблочко• 17 мая 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ось результат
Крутотааа, очень красиво
Пригощаю кашею• 17 мая 2023
Весело - не зрозуміло е чи о, не в красі справа, а в тому, що поки дитина вчиться і здає іспити/диктанти це може бути проблемою. Бачу, що діти «в» не дописують. І у другому прикладі Васильович теж спірно чи то «ьо» чи то корява «ю»