Подвійна веселка• 17 мая 2023
Вчитель каже, що донька погано пише.
А я також погано пишу, не бачу проблеми в тому. Ну поганий почерк і що?
Чи треба зайнятися цим питанням?
2 клас
Чи треба зайнятися цим питанням?
2 клас
Morskakapusta• 17 мая 2023
Нет проблемы в этом вообще. И смысла заниматься с этим тоже. Я например помню как в детстве сижу и выписываю букву Ж на весь лист, и слезы капают на очередной лист который мама вырвет))) при этом после получения диплома писать от руки понадобилось считанные разы, документы заполнить какие то, записку какую то оставить, все
ПампушОК• 17 мая 2023
Нормально она пишет. Скажите учителю, что каллиграфию отменили в лохматом году, пусто свое мнение оставит при себе. И вообще - главное, чтобы она предмет понимала, за почерк оценки не снижают.
Подвійна веселка
• 17 мая 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
І Ви цим задоволені?
Своїм почерком? Так!
От правда!
Я багато чим в собі незадоволена, я самокритична просто капець)
Але почерк не попадає в список ))
Я ним задоволена
От правда!
Але почерк не попадає в список ))
Я ним задоволена
Ермолайчик• 17 мая 2023
Донька зараз в 6 класі і нікому той почерк не потрібен. Головне правильність виконнання та оформлення роботи, зрозумілість написаного. А я лурепа в 1 класі мучала її прописами та каліграфією. Син буде йти до 1 класу взагалі не акцентуватиму на почерку увагу
Аль де Барановна• 17 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Приклад
Все розбірливо. А каліграфії у нас у школі вже давно не має.
постою_послушаю• 17 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Приклад
ДеревА. Нехай виправить поки не перевіряли класну роботу.
По темі пише дуже добре: охайно, розбірливо. Що тій вчительці ще треба?
Аль де Барановна• 17 мая 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ось результат
Ь знак тренуйтесь тоді вже писати, щоб було ідеально
Slonechko1984• 17 мая 2023
У більшості геніальних людей дуже некрасивий почерк. Не чіпайте дитину. Якщо хвилюєтесь за моторику, то хай малює, розфарбовує, складає лего дрібне. Зараз в житті практично не важливо, як ти пишеш, а нервові клітини втратите і ви і вона
Шальная коклетка• 17 мая 2023
Ответ дляПодвійна веселка
А це мій 😂
Ну, було в кого вдатися
и это красиво - у меня хуже
Аль де Барановна• 17 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
ВбранНя теж написано не вірно. Не в тому справа, у 2 класі вони ще не знають всіх правил написання.
Кому там слова не давали• 17 мая 2023
Да вообще пофиг.с моих одноклашек бывший двоечник фирму свою имеет,а золотая медалистка полы в трц моет
постою_послушаю• 17 мая 2023
Ответ дляАль де Барановна
Ну так вбрання це дійсно правило правописання, а дерева просто неуважність, не дописала літеру.
Я зрозуміла в чому справа, написала, що вчителька прискіпується
Не будь КакСвета• 17 мая 2023
Авторе, ось вам картинка, 1 клас закінчує, 7,5 років. Я більше переймаюсь за читання, це важливіше, ніж почерк.
Эта_Шикарна)• 17 мая 2023
Ответ дляPerfect_Day
Автор, як людина з поганим почерком скажу, що ніде в житті у мене не було ситуації, щоб десь щось пішло не так, бо в мене поганий почерк. Тим більше, зараз вся кореспонденція електронна.
А я як людина з погпним почерком скажу, що в мене була купа неприємних ситуацій
ТихоЯ• 17 мая 2023
Не понимаю почему цепляются к почерку. Мне из-за него снижали оценки. Сын - полиглот, тоже пишет ужасно, но к нему уже никто не цепляется.
Morskakapusta• 17 мая 2023
Ответ дляТихоЯ
в школах учительские требования к мальчикам действительно часто отличаются от тех, что предьявляются девочкам, к сожалению