Маурита• 17 мая 2023

Два роки в одному класі, проблема?

Bejza• 17 мая 2023
Зараз не лишають
Куратор дебошей• 17 мая 2023
Ні. Головне щоб знання засвоїв і здоров´я не втратив.
автор Маурита • 17 мая 2023
Ответ дляBejza
Зараз не лишають
В нас залишають.
Леди_на_драндулете• 17 мая 2023
Чому за заявою батьків маєм право залишитись один раз на другий рік у молодшій школі і один раз у старшій.
Куратор дебошей• 17 мая 2023
Гірше неврози і інші розлади від перенавантаженнь та гонки за оцінками.
Мамина квіточка• 17 мая 2023
Проблема. Но важна причина
ГЛЮкоза• 17 мая 2023
Ответ дляBejza
Зараз не лишають
У сына в классе девочка осталась второй раз в первом классе. Отдали слишком рано, само младшая была. Ей тяжело было, не справлялась
Ленивица-красавица• 17 мая 2023
В Европе не проблема,
Бурундучиха• 17 мая 2023
Не проблема ,але питання для чого і чи дасть то позитивний результат в майбутньому для дитини
Снежнакомка• 17 мая 2023
В чем вопрос: проблема в том, чтобы оставили или проблема для дальнейшей учёбы ребёнка?
Рятівник Малібу• 17 мая 2023
Не проблема. Есть дети по болезни много пропускают.
Сейчас вроде только по заявлению родителей могут оставить.. Принудительно нет.
А какая причина? Сильно отстает?
Ну ниче се• 17 мая 2023
Вообще нет
ОдинРазНадетое• 17 мая 2023
Ответ дляМаурита
В нас залишають.
У нас это где?
В Украине нет такого закона, который бы это позволил.
Фокус-Покус• 17 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
У нас это где?
За заявою батьків можуть лишити
Фокус-Покус• 17 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
У нас это где?
ніколи такого не було• 17 мая 2023
Ответ дляРятівник Малібу
А какая причина? Сильно отстает?
Моя дочка много пропускала по болезни, но, слава Богу, перешла в 8 класс
Дай подивлюся• 17 мая 2023
Ноу проблем
автор Маурита • 17 мая 2023
Ответ дляРятівник Малібу
А какая причина? Сильно отстает?
Важко вчитися іноземною мовою, оцінки 3-4,рідко 5 - 6. З такими оцінками важко поступити в хороший ліцей. Поступати через рік.
Стасько• 17 мая 2023
Ответ дляМаурита
А де це ви вчитеся іноземною мовою?
Забагаловка• 17 мая 2023
Ответ дляМаурита
ну автор мій пішов після пів року другого класу в Україні в Німечині знов в другий клас - результат вільна німецька... Може я і не дуже радію, але адаптація до школи надважлива... даремно її недооцінюють.
7_кг_рыбы• 17 мая 2023
Раньше чтобы на второй год оставили,это надо быть таким тупым ,шо и трудно представить. Обычных дебилов за уши вытягивали в следующий класс. Хоть слово если способен членораздельно промычать, то ставили тройку и переводили. Оставляли на второй год безнадежно отсталых. Но это раньше было, как сейчас не знаю
Ленивица-красавица• 17 мая 2023
Ответ дляЗабагаловка
Это не из-за языка а из-за лени, идите в техникум
Лорка-хлорка• 17 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
У нас это где?
Раньше оставляли по итогам года. И это было клеймом, второгодник......Как сейчас, не знаю.
Неправдиша• 17 мая 2023
Автор, вы в другой стране и вам предложили оставить ребенка на второй год?
Грамотний хвіст• 17 мая 2023
Ответ дляМаурита
Польша??
Пожмаковна• 17 мая 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
В Европе не проблема,
В институте не проблема а, в школе про такое массово не слышала
РойЛеля• 17 мая 2023
Вчителька налякала дітей в 3 класі, хто напише контрольну з математики менше 5 балів залишить на другий рік.
Розказала страшну історію, що одного хлопчика до 15 років лишали в 3 класі, аж коли він перестав поміщатись за партою перевели.
Син боїться йти на контрольну. Пів класу дома плакали
Муркошечка• 17 мая 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
зараз немає технікумів, є коледжі, туди треба екзамени здавати) моя мала в медичний коледж вступала конкурс був ого-го :)

а для тупих бурса - ПТУ, або для лінивих
Муркошечка• 17 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
скажіть що вчителька дура
РойЛеля• 17 мая 2023
Ответ дляМуркошечка

Як жахливо ви пишите ’тупих’.
Знаю чоловіків, які вивчились свого часу в пту і були як ви написали ’тупими’ на сварщика і тепер такі бабки мутять, що їхні жінки ні в чому собі не відмовляють