Ms. Сама прямота• 17 мая 2023
Як прибрати галіфе на ногах
Дівчата,треба ваша порада. У мене складна фігура,на ногах галіфе,неважливо яку вагу я маю. Займаюсь в залі,але це не дає бажаного ефекту. Читала,що треба робити вправи саме для цієї зони,але так і не зрозуміла які саме вправи крім випадів і махів. Може ви щось порадите,може у когось також така саме проблема. Дякую
Пирожкиня• 17 мая 2023
Галифе убрала очень быстро комплекс упражнений где-то в интернете нашла там в основном лежа на боку ноги поднимать то двое то по одной короче поищите
МатьЧасть• 17 мая 2023
Лёжа на боку, ногу всторону поднимать. Там много вариантов, были бы силы. И массаж.
Санта Барбара• 17 мая 2023
Почитайте тут, девушка сбрасывала мне фото упражнений https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3331404
Гарні диньки• 17 мая 2023
Ніяк, тільки худнути. Вправи локально жир не прибирають. Плюс підкачувати верх тіла, щоб виглядати пропорційніше. Я сама така, якщо що :(
Ms. Сама прямота
• 17 мая 2023
Ответ дляГарні диньки
У мене вага 58,зріст 165. І мені вже 40. Якщо я худну ще сильніше,то виглядаю жахливо,бо верх одні кістки і обличчя також якось обвисає
Сплюшка• 17 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Мені здається що галіфе,це завжди про зайву вагу в тому місці, качати ноги - це ще його зміцнити і зробити ноги грубішими.
Можливо якесь обгортування робити, масаж
Гарні диньки• 17 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
На зріст 165 58 кг не так і мало. На одну і ту саму вагу може бути різна пропорція жиру і м´язів, а від цього кардинально змінюється зовнішній вигляд. Схоже це якраз ваша історія, треба жир прибирати і наказувати м´язи
Одна_на_всей_планете• 17 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Вам нужеы упражнения на растяжку. Посмотрите комплекс упражнений для балерин
Гарні диньки• 17 мая 2023
Ответ дляСплюшка
Даа!! Саме так, якщо розкачаєие ще м´язи ніг, то буде ще гірше.
Помірна гіпокалорійна дієта і фізичні навантаження на верх тіла
Не против• 17 мая 2023
Ответ дляСплюшка
Вам здається.
Гарні диньки• 17 мая 2023
Ответ дляНе против
Вам здається.
Ні, не здається ) наврядчи в автора розкачані спортивні ноги 🤨 Далеко не у всіх спортсменок такі, що вже говорити про звичайну людину
Не против• 17 мая 2023
Ответ дляГарні диньки
Звісно, вам краще знати
Ms. Сама прямота
• 17 мая 2023
Ответ дляСплюшка
Зовсім ні,при вазі 42 кг у мене було так само галіфе,але я була дістрофіком, виглядало жахливо
как тебе такое илон маск• 17 мая 2023
автор, они у меня и при 50 кг были, эти галифе, какие там упражнения, они и в детстве были, это наследственный тип фигуры.
Так вот, 1 девушка здесь мне писала, что сделала липосакцию этой ззоны, показывала фото - думаю, это единственный выход для груши
Ms. Сама прямота
• 17 мая 2023
Ответ дляГарні диньки
Я в тренажерці 4 рази на тиждень,м´язи дуже розвинені,але саме галіфе з тих місць не уходить. Ну і для 40 років я вважаю,що 58 кг то наче норм,я в школі більше важила)))
Ms. Сама прямота
• 17 мая 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
От ви мене розумієте,вони в мене завжди були,що в школі,що я худала,що товстіла,що зі спортом що без. Може дійсно ліпосакцію...
как тебе такое илон маск• 17 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
у моей дочки оно было и в 2 года - уже отчетливо просматривалось, это у нас в роду по маминой линии у всех, при чем в детстве были песочные часы - потом после родов груша
Ms. Сама прямота
• 17 мая 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Розтяжки роблю,ну може не супер професійні,але що знаю. Добре,подивлюсь, дякую
Ms. Сама прямота
• 17 мая 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
І у мене з дитинства це(((
как тебе такое илон маск• 17 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
у меня еще и рост низкий - 165, сейчас ничего из одежды подобрать не могу, сейчас все длинное, на высоких, безбедренных - брюки, платья, страдаю не могу вам передать как - в плане подбора одежды, еще и набрала вес, еще и магазинов куча закрыта - хм, Массимо (а там в основном все на рост от 170 +), Зара и т.д. и т.п
как тебе такое илон маск• 17 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
І у мене з дитинства це(((
сколько вам тут грамотеи не будут писать, что это вы жир наели, не ведитесь, я тоже с детства это галифе помню всегда
Херсон це Україна• 17 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Вправами нічого не приберете. Тільки раскачаєте м´язи стегон і будете як кентавр.
Взагалі то, як з країни єдинорогів понаписували: прибрали вправами.... Може вони одночасно і худли, тому був такий ефект, а вам майже немає куди, такий тип фігури закладений генетично.
Жодна вправа не прибирає жир локально.
Гарні диньки• 17 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Я про розподіл жиру і м´язів вже писала. Скінні фет. Ну ви ж самі можете перевірити, чи є жир на ногах, чи немає. Від того і відштовхуйтеся
Гарні диньки• 17 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Додайте дієту і буде вам щастя
как тебе такое илон маск• 17 мая 2023
що мені допомогало - не їсти після 19.00, басейн + доріжка (можна не бігати, а ходити швидко з нахилом)
Гарні диньки• 17 мая 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Так і я не зі стелі пишу. Я сама така, ноги завжди великі, широкий таз, фігура груша, років з 12 так. Але це як раз і є тип розподілу жиру в організмі. Ліпосакції допоможе, локальні вправи ні
Херсон це Україна• 17 мая 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так, це так і є. Ходила до масажиста, який иасажи робить вже більше 20 років, мені спину треба було. Питала про антицелюлітний, то він сказав, правду? Ну там, краще, ну може якщо набряки, то вообще супер, але.... Але його треба робити постійно, тому що навіть якщо ходити місяць, і побачиш ефект на фото, то потім все знову стає на свої місця. Він так і каже: ходять перед морем, щоб на фото було гарно. А так в нього ще не було такої клієнтки , яка б робила це постійно. Більшість ходить тому, що всі навколо ходять.
І то, якщо не худнути, то нічого не станеться.