Пацан к успеху шел• 17 мая 2023

Чи можна при ІР на Глюкофажі кисломолочні продукти?

У лікаря не спитала, забула. Сьогодні на обід (в дорозі затрималася) з´їла 200гр. Грецького йогурту і 100гр. дитячий сирочок. Так, мало, знаю, але ще можна було з´їсти булку, або беляш, або чебурек. Все, вибір був аж ось такий. Прийняла Глюкофаж ХР 500. А тепер, вибачте, не вилазю з тієї самої кімнати. Це така реакція? Чи побічний ефект?
Щебетуха• 17 мая 2023
можна. Булки нельзя вообще, даже думать о них

Напланетянка• 17 мая 2023
Я їм іноді молочку.
Жива.
Зрідка можна, я думаю
Напланетянка• 17 мая 2023
Якщо ви тільки почали приймати препарат цей, то це така реакція.
Сильна діарея?
Лікар не попереджала?
Я таке знаю• 17 мая 2023
Беляш? Чебурек?
Чорнобаївка• 17 мая 2023
При глюкофаже нужно минимизировать употребление углеводов. В первые 5-7 дней может быть растройство.
Но я практически полностью ушла от молочки. Только молоко в кофе употребляю. От кисломолочки у меня вздутие.
автор Пацан к успеху шел • 17 мая 2023
Та ні, вже третій місяць. Такий ефект був в перші три дні. А далі навпаки, туалет раз в три-чотири дні
Чорнобаївка• 17 мая 2023
И глюкофаж пьется на ночь.
Чорнобаївка• 17 мая 2023
Автор, скорее всего молочка попалась слегка подгулявшая.
автор Пацан к успеху шел • 17 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Сильна діарея?
Лікар не попереджала?
Та так, сильна

Дама-мадама• 17 мая 2023
Вы б нашли нормального врача, который бы вам обьяснил, что ир лечится диетой, а не бигуанидами. По теме- можно, никаких противопоказаний к кисломолочным нет.
автор Пацан к успеху шел • 17 мая 2023
Ответ дляЧорнобаївка
И глюкофаж пьется на ночь.
Лікар призначила 1000, по 500 під час їжі. Яка з нього користь вночі?
Напланетянка• 17 мая 2023
Ответ дляЧорнобаївка
И глюкофаж пьется на ночь.
Глюкофаж приймають так, як призначив лікар.
1.Є різні дозування
2. І кількість прийомів на день теж назначає лікар
Чорнобаївка• 17 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
1.Є різні дозування
Да, Вы правы. У меня глюкофаж 500 ХР.
И по назначению врача, и в инструкции его нужно принимать во время ужина.
автор Пацан к успеху шел • 17 мая 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Да, Вы правы. У меня глюкофаж 500 ХР.
Ну так і я, одну пігулки за обідом, іншу за вечерею
Ку ка ку ка ку• 17 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Ви ж п´єте xr - це препарат пролонгованої дії. Можна 1000 на ніч, можна по 500 з інтервалом в 12 годин.
Напланетянка• 17 мая 2023
З інструкції:Зазвичай початкова доза становить 500 мг або 850 мг (Глюкофаж®, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг або 850 мг) 2–3 рази на добу під час або після прийому їжі.

Через 10–15 днів дозу необхідно відкоригувати відповідно до результатів вимірювань рівня глюкози у сироватці крові.
автор Пацан к успеху шел • 17 мая 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Якщо я вечерю об 18.00, то коли його краще приймати?
автор Пацан к успеху шел • 17 мая 2023
Ответ дляНапланетянка

Так, починала з 500, тепер дозу збільшили
Чорнобаївка• 17 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
У Вас просто глюкофаж чи глюкофаж XR?

Напланетянка• 17 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Та так, сильна
Лікар мене попереджала, що якщо буде така побочка припинити прийом.
Бо може бути зневоднення при сильній діареї.
Таке може бути на початку прийому.
Але ви пишите наче давно приймаєте.
Треба певне прийняти ліки від діареї і орієнтуватись на наступні дні.
Якщо буде продовжуватися такий стан, то припинити прийом
автор Пацан к успеху шел • 17 мая 2023
Ответ дляЧорнобаївка
У Вас просто глюкофаж чи глюкофаж XR?
Ку ка ку ка ку• 17 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Під час прийому їжі. Можна 500 за вечерею, 500 вранці за сніданком. А можна 1000 за вечерею. Він діятиме добу.
Чорнобаївка• 17 мая 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Такого не має. XR. Якщо XR, то його приймають 1 раз на день під час вечері.
То я помилилася коли написала ХР.
Чорнобаївка• 17 мая 2023
Ответ дляНапланетянка

Це якщо Глюкофаж. А глюкофаж XR один раз на добу під час вечері.
Чорнобаївка• 17 мая 2023
Автор, повторюся. Я вважаю, у Вашому випадку, щось не так саме з молочкою.
автор Пацан к успеху шел • 17 мая 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Добре, дякую за пораду
автор Пацан к успеху шел • 17 мая 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Та може і так