Кумедна• 19 мая 2023
Дівчата, хелп мі! О_О
Поклала варити молоко, а коли вже мало підійматись, я зрозуміла що воно звернулось. 6 літрів домашнього жирнючого молока!! Куди його тепер, що з ним можна зробити?
Рятуйте дорогенькі.
АгатаХристя• 19 мая 2023
Ответ дляКумедна
Не вийде, воно не кисле, не прокисло.
А Вам прям кислый надо? Я не люблю кислый, вообще, из свежего молока делала творог с хлоридом кальция
Пасти Ла• 19 мая 2023
Домашній худобі... На крайняк клумбу полити як добриво. Приготувати з нього доброго нічого не вийде(вже білок почав денатуруватися...)
Пасти Ла• 19 мая 2023
Ответ дляАгатаХристя
Тоді треба фермент. Хлорид кальцію лиш для кращої ферментації
Завжди недо...• 19 мая 2023
Ответ дляПасти Ла
За межами Житомирщини ближче на Захід
Ясно) я в Луцьку. На Житомирщині теж була, перший раз чую
Играю_на_кларнете• 19 мая 2023
Ответ дляПасти Ла
За межами Житомирщини ближче на Захід
Далі Рівненщина і Волинь. Вони не кладуть молоко точно)
Кумедна
• 19 мая 2023
Ответ дляАгатаХристя
Ви колись робили творог з не кислого молока? Я да, гидота ще та.
Кумедна
• 19 мая 2023
Ответ дляПасти Ла
Коли його додавати, якщо маса майже закипіла, і вже ледь тепла?