Кили и Манджаро• 17 мая 2023
А вы знакомы с творчеством Львовской актрисы Josephine Jackson (Юлія Сенюк)??
Трудяга! Берется за любую работу (анал, лесби, ЖМММ, негры и т.д.)
Полностью себя обеспечивает, сильная и независимая! (не то что большинство советчиц).
Все и особенно родственники гордятся ею!
---------------------------
PornHub презентував підсумки 2022 року, в українському сегменті серед імен у топ-5 на другому місці опинилася порноактриса Josephine Jackson, яка родом з Львівщини
За результатами аналізу даних, українці проводять на PornHub в середньому 9 хвилин 57 секунд – це восьмий показних серед всіх країн. Серед користувачів зафіксовано: 41% жінок та 59% чоловіків.
За кількістю відвідин Україна опинилася на 15-му місці (на дві позиції нижче, ніж минулого року). А найбільші шанувальників пікантного відео живуть у США, Великобританії, Франції, Японії та Мексиці.
Цікаво що запит "російське домашнє порно", який був топовим у 2021 році, втратив у рейтингу 6 сходинок. Після повномасштабного вторгнення російських окупантів українці почали шукати своє відео для дорослих, тому запит "українське порно" виріс на 84 позиції та увійшов у топ-5 (на першому місці – "лесбіянки", потім "мілфи", "аніме" та "жорсткий").
Варто також зауважити, що Україна – єдина країна з топ-20, у якій категорія "Реаліті" є найпопулярнішою, за нею йдуть "Секс утрьох", "Мілфи" та "Анал".
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський відповів на петицію про легалізацію порно і доручив прем’єр-міністру України Денису Шмигалю розглянути це питання
--------------------------------
У 2019 р. порноактриса зазначала, що за півроку відзнялась у понад 70 роликах. За один ролик дівчина могла заробити від 500 до 1000 євро. За підрахунками самої акторки, за місяць роботи її заробіток міг становити 10 тис. євро та більше. Юля знімалась у розділах “лесбі”, “мастурбування”, “класика”.
Юля стверджує, що на відміну від проституток, вона активно дає інтерв’ю, а не ховається.
Юля бере більшу планку, зупинятись не збирається. Вона мріяла зніматись для американської компанії Brazzers і її мрія здійснилась.
Юля вже знімалась у груповому порно за участю відомого Пєра Вудмана, практикує й анал. Юля стверджує, що почувається щасливою, прагне продовжувати кар’єру порноакторки (адже вона лише початківець), стверджуючи, що жінки у порно знімаються у віці до 50 років а то й старше. Юля прагне накопичити таку суму коштів, щоб потім ніколи не робити, вести власний бізнес (наприклад, відкрити кондитерську).
---------------------------
--------------------------------
Кили и Манджаро
• 17 мая 2023
Ответ дляПік Антна
Хотите такую невестку?
жена должна быть опытная в постели!
Пік Антна• 17 мая 2023
Ответ дляКили и Манджаро
жена должна быть опытная в постели!
А дочку такую хотите?
зато опытная будет