Тринити -fd56• 17 мая 2023

Заблокировали сумму 2400 по коммуналке на карте 9 майя,,

Отделом выконавчої служби.Сняли деньги с выплат ВПО.Требуют оплатить,если у меня нет дохода кроме ВПО.Можно попросить приставов РАЗБЛОКИРВААТЬ эту сумму и оплатить им долг этими деньгами???Так можно или нет?
Джавеліна• 17 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Я теж не живу, але комуналку оплачую...
Такі правила, ніхто індивідуально розбиратися не буде.
Я не розумію чому я повинна платити за доставку повітря( води та газу, якими не користувалася)?
Хай за опалення централізоване. Хоч ніхто не жив, але топили.
Але за газ і воду не розумію.
Чому зі сміттям це працює, а ці нараховують зв повітря.

Намазюкана нішою• 17 мая 2023
Ответ дляАнютины ласки
Нет. Он должен разблокировать сумму 13400
Це дуже довго будете чекати.
Звездолётчица• 17 мая 2023
Ответ дляДжавеліна
Але за газ і воду не розумію.
Поставте лічильники.
Білка в колесі• 17 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Це дуже довго будете чекати.
3 р/д
Намазюкана нішою• 17 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Автор, вибачте, але правильно роблять.
Вам потрібно внести суму боргу з інших карт чи готівкою, ніхто із заблокованих забирати не буде, це називається конфіскація, а у вас блок.
Також скоро буде реєстр всіх боржників, тоді кредитки не відкриють таким людям.
Реєстр боржників і зараз є.
Джавеліна• 17 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Підтверджую, поголовно всіх судять зараз за жкп. Люди, платіть.
Це судять за борги до 2022 чи після лютого 2022?
Как_б_не_так• 17 мая 2023
Ответ дляМурзилка
В Европе нет массовой блок ответ счетов, по крайней мере ни от кого не слышала таких проблем.
Ещё и показания раз в год сверяют, и возвращают разницу без проблем, если переплата. А у нас квест выбить переплату.
Або доплачувати треба.
Просто звязда• 17 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Поставте лічильники.
Сейчас ввели абонплату на все. Вот у меня например бойлер, горячую воду сдаю нули по счётчику, а абонплату за горячую воду вынь да положил. Не много, 30+ грн в месяц. Но это ведь деньги ни за что, за воздух.
Джавеліна• 17 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Поставте лічильники.
На воду стоять лічильники. І там немає накручених кубів, бо ніхто не живе. Але нараховують за доставку води.
А на газ не встигла поставити. Мали поставити якраз.

Намазюкана нішою• 17 мая 2023
Ответ дляПросто звязда
Наказ на раз плюнуть отменяется, а дальше может и не захотят на исковое тратиться, если сумма долга мизерная.
Ну касуйте. То подадуть в позовному тоді. Простіше борг сплатити.
Намазюкана нішою• 17 мая 2023
Ответ для60 метрів сметани
А Харьков зона или с-300 шутка какая- то?
Як в законі читайте
Мурзилка• 17 мая 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Або доплачувати треба.
Да, но счета массово не блокируют.
А у нас многим удалось вернуть переплаты?
Мурзилка• 17 мая 2023
Ответ дляПросто звязда
Ещё водоотведение в отопление включили
Намазюкана нішою• 17 мая 2023
Ответ дляБілка в колесі
3 р/д
Ой ні))) ви перевіряли хоч??? ))) в асвп ще не зробили такої функції одною кнопкою, лист поштою виконавець направляє в банк, укрпошта. самі здогадайтесь про строки.. +кількість листів зараз. Банки щашиваються. Чекати довго
Намазюкана нішою• 17 мая 2023
Ответ дляДжавеліна
За все
Білка в колесі• 17 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
У исполнителя 2 р/д на это, у банка 1, письмо по электронке, это по закону. Знакомому уже разблочили.
Как_б_не_так• 17 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Да, но счета массово не блокируют.
Просто в суд подають якщо не платити,і теж можуть рахунок заблокувати, щоб стягнути заборгованість
ВундерКИНГ• 17 мая 2023
Ответ дляЯ не тону
А почему алиментщикам не блокируют за долги по алиментам??
Наш атэц 3 месяца ни копеечки на ребёнка, вообще никак не помогает не видится уже 7 лет с дочерью. Было б справедливо так с них тоже удерживать!
Блокируют только то , что касается государства, на остальное им пофиг
Мурзилка• 17 мая 2023
Ответ дляКак_б_не_так
За 5€?)

Малинка• 17 мая 2023
Никто так и не знает за какой период долга или от какой суммы могут подать в суд?
Как_б_не_так• 17 мая 2023
Ответ дляМурзилка
Да, но счета массово не блокируют.
Мені наприклад перераховували,в 20 році, тисяч 3000 за воду ,бо півроку мешкала в іншій країні.Це Харків
Мурзилка• 17 мая 2023
Ответ дляКак_б_не_так
И вам их вернули?
Намазюкана нішою• 17 мая 2023
Ответ дляБілка в колесі
Немає електронки по 2мінімалках ще! Це значить просто арешт зняли через ецп.
Намазюкана нішою• 17 мая 2023
Ответ дляМалинка
Від року
ВундерКИНГ• 17 мая 2023
Ответ дляПросто звязда
В мирное время если не приказ, а исковое, эти дела по году тянулись, а в войну прямо все суды стали быстро работать. Не верится.
А вы не заметили , что в стране полный беспредел ?
ВП протесты запрещены , что хотят , то и творят
автор Тринити -fd56 • 17 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Автор, вибачте, але правильно роблять.
Так получается если я заплачу эту сумму мне их не вернут?
Как_б_не_так• 17 мая 2023
Ответ дляМурзилка
И вам их вернули?
Я півроку не платила,приїхала передала показники по лічильникам.І мені зробили перерахунок по гарячій і холодній воді,і тоді я вже заплатила
Білка в колесі• 17 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Сняли таким же методом как и наложили, было бы желание снять)
автор Тринити -fd56 • 17 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Приставів в Україні немає, чемодан вокзал
Как это нет?
Намазюкана нішою• 17 мая 2023
Ответ дляБілка в колесі
Ми про різні арешти говоримо, ви ж за 2мінімалки питали, а не арешт. Я вам кажу, цю суму розблоковувати дуууже довго і геморно станом на сьогодні.