Ну що, є інформація від Ванька про пуски з Каспію. Тримаємось і віримо…
healer09648293• 18 мая 2023
Ответ дляmanu1
Мы в доме живем. Как-то не так страшно мне кажется, как в квартире.
Ну да..
healer09648293• 18 мая 2023
Ответ дляInna_A
У нас теж є, але я чомусь боюсь туди. Вентиляції немає, виходи 2, але один біля одного
У нас теж такий щодо вентиляції навіть не знаю..але принаймні від уламків...
Санта-Алла• 18 мая 2023
В нас в багатоповерхівці ніхто в подвал не ходить, сиро, криси, павуки. Ближнє метро лівобережна, а толку від нього якщо воно не під землею
healer09648293• 18 мая 2023
Ответ дляСанта-Алла
Жах...
Санта-Алла• 18 мая 2023
Ответ дляInna_A
У нас чисто, новобудова, зимою з дитиною сиділи часто, а вночі ніхто не йде, сама боюсь
Якби в нас так було, то я б і сама ходила б