v.melnik_km• 18 мая 2023

Хвилювалочка, тривоги ідуть…

Ну що, є інформація від Ванька про пуски з Каспію. Тримаємось і віримо…
nattyla• 18 мая 2023
Ответ дляL-moda
а на днях еще африканцы приедут, свой план привезут...
наверняка, забористый
А мы опять терпи и ночи не спи
Inna_A• 18 мая 2023
Раніше пережив масовий удар і можна було хоч розслабитись на днів 10, виспатись. А зараз. Щоночі стрес
k1488• 18 мая 2023
Ответ дляСанта-Алла
Нашим хлопцям вдалого полювання. Все буде добре. Наші охоронці неба впораються, так, не панікуємо.
❤️🥹 Віримо
VA 11• 18 мая 2023
❗️Ещё одни пуски Калибров, траектория та же - на западную часть нашей страны

Пожалуйста, не игнорируйте тревогу

▪️Больше про АТАКУ читайте выше в канале ☝🏽

Ссылка на наш канал 👉 https://t.me/+_osZLpRD48c3ODYy

Прислать новость👉🏼 @odinfo2_bot
👉🏾 ✅ ПОДПИСАТЬСЯ
silma• 18 мая 2023
Ответ дляL-moda
интересно, Ли Хуй с его мирным планом еще в Киеве?
Не, уехал. Вечером кортеж видела с китайским флагом на вокзале. Боятся ночевать в Киеве.
Санта-Алла• 18 мая 2023
Новини не читала. Так що цей Хуй китайський зараз в Україні??? А ті пі…. си вирішили плювати ракетами щоб вразити його своєю тіпа « могутністю»???
VA 11• 18 мая 2023
Свинособаки конченые! Чтобы вы там все сгнили живьём на своей рососии!
и-рина 1981• 18 мая 2023
Хмельницька і Вінницька вибухи
L-moda• 18 мая 2023
Ответ дляСанта-Алла
та вже на москву поїхав...
швиденько
manu1• 18 мая 2023
Ответ дляNadine23
А ми якраз в перші дні війни жили в тому бомбосховищі, навіть додому не підіймались.
Мы сразу в пригород в дом съехали, тут и живем уже больше года.
Санта-Алла• 18 мая 2023
Кіт загрібає своє добро , гранули летять на паркет, а я вже думала ну все, почалося, вдихаємо
L-moda• 18 мая 2023
Житомирщина - чутно вибухи.
HupBaHa• 18 мая 2023
Ответ дляmanu1
наоборот из Киева решили не выезжать. Решили, что тут пво лучше работать будет
manu1• 18 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
Так мы тоже в Киеве, в пригород это имела в виду в частный сектор на границе города. В доме как-то спокойнее
manu1• 18 мая 2023
Все, на Киев залетает со стороны Житомира
Lily-2020• 18 мая 2023
Київ!
HupBaHa• 18 мая 2023
суки рашистские
L-moda• 18 мая 2023
Ответ дляHupBaHa
самое заколдованное место - Конча-Заспа. С начала войны ничего такого, заповедник )
HupBaHa• 18 мая 2023
Ответ дляL-moda
это точно)
Nadine23• 18 мая 2023
Ответ дляL-moda
Так вони там скинулись на власне ПВО)
manu1• 18 мая 2023
Киев, тихо????
VA 11• 18 мая 2023
Ответ дляL-moda
Святое.)
Inna_A• 18 мая 2023
Ответ дляmanu1
Киев, тихо????
Пока да
HupBaHa• 18 мая 2023
Ответ дляmanu1
Киев, тихо????
тихо..но так понимаю через пару минут уже будет. раз пишут в пабликах
MargoMor• 18 мая 2023
Ответ дляLily-2020
Ви бачили ці біцепси? Так і стоять перед очима
А где можно посмотреть?
manu1• 18 мая 2023
Ответ дляInna_A
Пока да
Та уже 10 раз все паблики написали, что летит-летит и ничего не летит, я уже на ушном сижу 2 часа
О! Уже и рассвет!
Strelka_007• 18 мая 2023
Мене так бісять ці ´мирні ініціативи´! Папа, посли якісь, от якого дідька? Чого до НАС вони їдуть з тими планами? До країни, НА ЯКУ напав агресор? Їдьте до хуйла і поясніть його, що мир настане в день коли остання свинособаки покине Україну. Просто миттєво! Які ще в дупу плани можуть бути? Скільки землі ще віддати агресору? Скільки людей наших покласти?
Я вже після отих танців з москальским патріархатом, з ´ініціативами´ Папи римського, з ООН не вірю ні в бога, ні в чорта, ні в міжнародне право. Все прогнило, нічого святого. Ні віри, ні честі, ні порядку в світі немає, одні договорняки і власна вигода.
Strelka_007• 18 мая 2023
Ответ дляInna_A
Пока да
Вже щось чутно було...
L-moda• 18 мая 2023
Ответ дляNadine23
Так вони там скинулись на власне ПВО)
Ляшко, козинське ТРО)
Zariya• 18 мая 2023
Область...почалось