Ну що, є інформація від Ванька про пуски з Каспію. Тримаємось і віримо…
Mariya Prokhorova• 18 мая 2023
Ответ дляi_toys
Треба заборонити ці сміттєвози, хоча б до відбою. От трамваї ж не ходять, то й вони хай почекають, бо всі зараз кожен звук слухають
Ні , для мене вони перемога життя !
Це мій талісман )
Tatka Kiev• 18 мая 2023
Ответ дляVA 11
Мої не ходять після тривоги в школу. Нехай сплять діти . Ми в підвал ходимо, не висипаються.
Я навіть вулиці боюсь в цей час
Не дай Боже щось йоб.в цей час і уламки (((
Павлодарская• 18 мая 2023
Ответ дляКузякин
Шо-шо? Ещё спустя год с лишни войны кто-то верит в то, что кацапы обстреливают только военные объекты?
. Не пойму чего вы хотите. Езжайте в Мукачево и спите там спокойно. В чем проблема
Ответ дляКузякин
Ну была хоть надежда , что они таки типа хоть целились в объекты, а это уже все, пуляют как попало.. с их то криворукостью..можно ожидать шо угодно и куда угодно...прилеты..
Ответ дляStrelka_007
Чесно кажучи, я проглядаю періодично канал СБУ і в шоці від кількості щурів, які за копійчину або медальку зливають кураторам все-все в режимі онлайн. І на каналі публікації про тих, чия вина доведена і є всі докази. А уявіть скільки сотень якщо не тисяч таких падлів живе поруч з нами? Скільки їх вештається по районах і винюхує що цікавого для кацапів може бути розташовано?
Медсестра , бля якаж сука
Mariya Prokhorova• 18 мая 2023
Ответ длячир
В нашем домовом чате уже закрепилось ’беженцы’ и ’бункер’. Бункер - это подземный паркинг, а беженцы - это соседи, которые туда спускаются во время воздушных тревог.)
Хаха ) наш сусід був в том бункері , сказав , ’ ну його на фіг ’ труби там , весь час шум від сливів в каналізацію
Tatka Kiev• 18 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Медсестра , бля якаж сука
Риганіна
я читала скріни
Мразота
Счастливый магазинчик• 18 мая 2023
Ответ дляnnata
Та идите уже, спите..))
Я уже корвалольчику дернула, глазоньки слипаются ))
m_zharkova• 18 мая 2023
Ответ дляTatka Kiev
До укриття бігти 20 хвилин, по дорозі можна здати річні аналізи
Реально дівчата ви бігаєте в укриття?
Я горе мать(((
Моїх дітей ще і розбудити важко так бистро
Всі сплять в трусах, як подумаю про цей ’замес’ я і їм нерви вб´ю (((
Реально дівчата ви бігаєте в укриття?
Я горе мать(((
В укриття ходимо під час ракетних атак. Після кинжальної атаки, коли у нас в районі було дуже гучно, в класі донька була єдина хто особливо не відчув цієї атаки, бо у підземному сховище вибухи було чутно дуже приглушено. Як на мене позбутися недосипу легко, а от страху після ракет - складно, тому і ходимо.
kirpichenko• 18 мая 2023
Ответ дляNatasja22
Уже и солнышко вылезло
Та солнышко встало,а тем кому на работу и не спали,вот те сейчас будут вылазить.Как я им сочувствую.
Oasis in the Desert• 18 мая 2023
Ответ дляVA 11
На россию к ебеням и лишить гражданства. Кормить ещё этих ублюдков будем.
Ну тогда лишить гражданства, иначе придется кормить...
Tatka Kiev• 18 мая 2023
Ответ дляnnata
Вы о чем?
Про медсестру з Херсону
Що здавала позиції
Наших ще лікувала
Чи мова не про неї ?
Одне око читає
Що здавала позиції
Наших ще лікувала
Чи мова не про неї ?
Одне око читає
Ответ дляnnata
Моя надежда пропала в марте 2022-года. Харьков и область они давно лупят как попало и где попало
kirpichenko• 18 мая 2023
Ответ дляВозрастная
А я зла на чоловіка, що він спить собі кожну ніч, хоч би що.... І норм потім почувається, бодрячок вдень, а я вже не можу стільки ночей не спати. Як варена кожного дня, і хотіла б - не заснула. Сирену дуже чутно з вулиці, а як почую, вже сна немає, навіть не від страху, просто нервова система така - швидко сон розвіюється. Чи дати йому по голові чимось, щоб хоч хропіти припинив.
Оооо,у вас прям моя история,слово в слово.
whenallissaidanddone• 18 мая 2023
Ответ дляUkrainika
Блин, я все проспала. Проснулась через звук відбою тривоги. Тепер читаю, шо в моєму районі гучно, вибухи. Позняки. Ну і от шо тепер про сеье думать?
Странно, что вы под звук начпла тревоги не проснулись:(
Светлана 13• 18 мая 2023
Ответ дляUkrainika
молодець! на цей раз вдалось виспатись!