Точная копия плова• 18 мая 2023

Київ-Прага, підкажіть по вибору квитків

Не можу зрозуміти, лежачі місця в якому потязі. З Києва до Перемишля, чи з Перемишля до Праги?

Кидстаффовка• 18 мая 2023
Из Перемышля в Прагу

автор Точная копия плова • 18 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
Из Перемышля в Прагу
Мене це збиває з толку. Так написано, що наче з Києва
Osty• 18 мая 2023
Краще брати квитки окремо, на сайті Укрзалізниці до Пшемисля. А регіоджет Пшемисль-Прага
Їздила не один раз, можете мені написати в особисті, якщо є питання
автор Точная копия плова • 18 мая 2023
Ответ дляOsty
Чому краще? Окремо якщо, то перерва між потягами велика.
Osty• 18 мая 2023
Є можливість вибору місця. Перерва не велика, десь годину
автор Точная копия плова • 18 мая 2023
Ответ дляOsty
Я одна, тому не переймаюся вибором місця. Мене більше цікавить, в якому поїзді лежачі місця
Кидстаффовка• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Нет, написано Перемышль - Прага.

Кидстаффовка• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Нет, разница такая же. Это же те же самые поезда, на которые берете вместе билет
Кидстаффовка• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
В Перемышль - Прага
автор Точная копия плова • 18 мая 2023
Ответ дляКидстаффовка
Нет, написано Перемышль - Прага.
Зверху Київ-Перемишль
автор Точная копия плова • 18 мая 2023
А це Перемишль-Прага. Фото сидячих місць.
Ленне-Рейма• 18 мая 2023
Вам уже сказали, взять до Перемышля из Киева у УЗ. Но вы продолжайте...
Ленне-Рейма• 18 мая 2023
Лежачие и сидячие места есть и там и там. Интерсити весь поезд сидячий. А наши обычные все лежачие. В реджио и те и те сразу
Кидстаффовка• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Там есть разные вагоны, по разным ценам. Сидячие дешевле
Кидстаффовка• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Зверху Київ-Перемишль
Да, Киев - Перемышль без выбора места, ибо место вам назначит система автоматически, далее внизу выбор вагонами места из Перемышля в Прагу.
Пані з калабані• 18 мая 2023
Спитаю не по темі. Перемишль-Прага через Краков іде? Чи я щось не те почула в чужій розмові?
автор Точная копия плова • 18 мая 2023
Ответ дляПані з калабані
Я дивилася маршрут, наче так
Пані з калабані• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Я дивилася маршрут, наче так
Дякую
Gleva• 18 мая 2023
Система дає вибрати місця тільки на потяг Перемишль-Прага, там можна вибрати спальні чи сидячі

Alena_Gordiychuk• 18 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Немає там перерви. Тей самий потяг. По номеру можно подивитись. Половину квитків людям не приходять. Бачила не раз, як проводники не пускали, і люди купляли нові.
автор Точная копия плова • 18 мая 2023
Ответ дляAlena_Gordiychuk
Дякую всім. Взяла відразу з Києва до Праги. Тепер буду читати поради, що купувати, які сувеніри везти, де побувати