Гарні диньки• 18 мая 2023
Чи є якийсь реєстр, де можна відшукати - померла людина чи ні?
Цікавить людина, з якою особисто не спілкувалися 5 років. З родичами людини також. Зараз потрібно її знайти. Але були чутки, що вже немає серед живих. Чи є якась база, де можна перевірити людину, чи тільки через поліцію це можна зробити?
Свекруня• 18 мая 2023
Реєстр державної реєстрації актів цивільного стану. Але доступ мають тільки працівники.
Муууумие• 18 мая 2023
Ответ дляТа не реву я
Немає. Ці дані закриті, є в цнапах.
Вроде через натариуса можно?
Та не реву я• 18 мая 2023
Ответ дляМуууумие
Вроде через натариуса можно?
Так, нотаріуси теж мають доступ. А яка підстава, що вам мають дати ці дані?
Трільчиха• 18 мая 2023
Ответ дляГарні диньки
Дякую, дуже шкода(
Вы можете получить вытяг, если не посторонняя этому человеку.
Гарні диньки
• 18 мая 2023
Ответ дляТа не реву я
Я чесно не знала, що це секретна інформація - про смерть людини. Це ж не про майно, рахунки...
Та не реву я• 18 мая 2023
Ответ дляГарні диньки
Так, звичайно секретна, ви як здрасті
цю інформацію можна використати для багатьох махінацій.
Аноним НаВсеГда• 18 мая 2023
Ответ дляТрільчиха
Просто піти до нотаріуса і заплатити?
Наприклад, якщо це колишній чоловік і хз де зараз. Можливо, вже убитий на фронті, а діти стали сиротами.
Трільчиха• 18 мая 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Просто піти до нотаріуса і заплатити?
Любой ЗАГС, ЦНАП.
Витяг з Реєстру про державну реєстрацію смерті видається:
другому з подружжя, а також батькам, дітям, братам, сестрам, онукам, дідові, бабі та іншим родичам померлої особи за умови пред´явлення ними паспорта або паспортного документа і документів, що підтверджують родинні чи сімейні стосунки.
Гарні диньки
• 18 мая 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Просто піти до нотаріуса і заплатити?
Так, це колишній чоловік, але я не знаю, чи живий він і де він узагалі вже багато років