Бутерброд з ікрою• 18 мая 2023

Все таки я її купила - сукню-вишиванку

Ну як купила, я жлобик, чоловік подарував. Дякую всім, хто в попередній темі висловив свою думку, зелена дійсно нікому з моїх рідних не сподобалася.
Поки дійшла з ярмарки до місця свого призначення, то купу компліментів отримала. )))
АяВсёЗнаю• 18 мая 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я в такое с трудом верю. Только, если эти человек 10 не ваши знакомые/друзья
Да нет ,по дороге шла.Я была счастлива тогда что я их купила.
А вы не делаете комплименты незнакомым людям ?я иногда могу если что-то понравиться ,прям за душу тронет.

Фея_3уровень• 19 мая 2023
Удалено администрацией...
АяВсёЗнаю• 19 мая 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Значит закажу
Вам нравиться - заказывайте.Каждая вышиванка это часть души ,кого-то тронет ,кого-то нет.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляБокс-орун
Красиво,автор! Вам идет
Дякую
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляСвекруховна
Вы где-то в пгт живёте? Сто лет не видела таких грузовых машин, как у Вас на заднем плане.
По теме: платье как платье, ничего необычного. Ну может, для Вашего пгт это высший шик.
Ні, я взагалі в селі живу, в місто в справах приїхала 🙈🤣
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляПравди сила
Мені сподобався вас образ, сукня і ви. Все гармонічно!
Дякую. І я сьогодні себе відчувала на всі 100 %.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляИнтимная
Это как некоторым нравятся живые цветы, другие обосрут красивый букетик из засушенных как гербарий...
Сукня гарна 👍
Дякую.

автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляTakamaka
Мені подобається на Вас, ну хіба що трохи контрастне чорне обрамлення.
А собі б обрала оту травʼяного зеленого кольору 💚
Дякую. Я люблю таке обрамлення.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляДробот И.
4800 за машинну вишивку. Боже- Боже
Як є, на сайті 5300 здаєтся. Є ручна на синтетиці, похабно пошита від 2,5 тис до 4.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Гарне, автор. Мені воно і минулого разу сподобалось але глямурним дамам не зрозуміти.
Мені воно сподобалося тим, що я його і так буду носити, а дуже вичурне не поносиш так, а пару разів на рік. Я не люблю висяки в шафі.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Дякую.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляніколи такого не було
О так.Зелена - як павлопосадська хустка
А ця, кольору тауп, дуже вам пасує! Спереді гарно дивиться, у профіль ваші принади, звісно, відтягують увагу, тому й заздрять вам деякі й пишуть фу і бє)
Дякую 😁.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляaleksey.bo
Дівчата, а що скажете про цю сукню? Довжина мені не дуже подобається, але колір і вишиті колоски мене підкорили.
Мені подобається сукня, і довжина хороша. А Ви яку хочете - довшу ще, чи міні?
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ длялюбименькая
Дуже гарно. Як це круто , що наші дівчатка почали носити сукні з традиційними мотивами. Шикарно виглядає, і фігура топ 😍
Дякую. Фігура фігуриста, працюю над нею.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляАнтиТроль
Вспомнила,как тут недавно такую сумку восхваляли.Синюю,А сейчас-выкинуть.Не красиво,уважаемые)Просто она здесь не к месту.Платье Автора может быть из тех вещей,которые в реале выглядят лучше.А вообще-то,человек поделился радостью.Автор,носите с удовольствием
Дякую
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Міряла чи таке саме чи схоже як ви купили. Тільки біжеве. Але вибрала інше.
Мені в коричневому і кпвовому жахливо було.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляПростоБелка
Да вы прям Кейт мидлтон в этих босоножках😄 Серое платье на фоне серого города совсем печально
Я живу в зеленому, квітучому селі, там буду контрастувати.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляБолтушка Му
Сірий взагалі колір нейтральний. І як база для чогось, і як основа, як в одязі так і в дизайні чудовий. ПЄчаль він викликає тільки в тих кому пЄчально.
Я з юності люблю сірий - він в мене завжди був улюбленим, коли питали.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляЗалатавая
Відповіді не читала
Просто вітаю вас з обновкою
Чим більше людей у різних вишиванках, тим краще)) мені подобається це свято
І мені, сьогодні скрізь, де я була, всі в вишиванках.

Коханозадовільна• 19 мая 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я ещё думаю и выбираю между этой и белой
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Ага, прям один в один, как у автора
Вони всі однакові. В них якісь люксові за тисячі дол, а в мене масмаркет за 170 євро, в Іспанії їх купа марок.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляМиловидна леді
Яка краса
Дефіле у етновбранні відбулося у Коломиї (відео)
https://youtu.be/VGLHUVOJmjY
Дякую за відео.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Автор, Вам пасує, справжня україночка-красуня!
Мені теж імпонує, що таку сукню можна носити щодня, а не раз на рік. Я б з радістю носила теж.
Дякую ❤💐
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Дякую, дуже приємно)
Я насправді не очікувала такої кількості схвалень
Просто показала дешеву альтернативу…
Дуже гарна сукня і фігура
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
За такі гроші точно можна було знайти щось краще(
Не знайшла за такі гроші, щоб все в одному склалося.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляПлатья Всем
а червоної не було?
Ні, на сайті гляньте Галичанка
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляДжага-джага
Знайшла вашу сукню на фото львівського стрітстайл-фотографа)
Цікаве поєднання
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
А по мені це тауп, ні?
Ні, сірий, може на фото так здається.
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Все не таке
Ви швець?
автор Бутерброд з ікрою • 19 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Ціна мабуть. Тут це нерідко єдиний фактор. Що й гімно за дорого конхвєта
Так ціна, мої 170, а їхні тисячі.