Бабо-лебідка• 18 мая 2023

Вакуумний очищувач пор

Хтось користується таким приладом? Похваліть свій або розкритикуйте, будь ласка)
Olga 235• 18 мая 2023
Купила дешевий на промі (+-250грн), ефект від нього малий. Користувались згідно інструкції, після душу, на розпарене обличчя, витягує одиниці чорних точок, напевне тільки ті що частково випирають з шкіри. Такі що міцно глибоко сидять не поворухнулись.
- А якщо довше тримати на одному місці робить синці.
+ Пробували кілька тижнів підряд користуватись, то помітила гладкіша приємніша на доторк шкіра.
Потім набридло ретельно дезинфікувати все до і після процедури, та й закинула.
tereska• 18 мая 2023
Куйня, практически ничего не очищает.
Купите лучше либо ультразвуковой скрабер, либо зеркало с увеличением и подсветкой 5* или 10* раз.
Olga 235• 18 мая 2023
https://kiev.prom.ua/ua/p1074264017-vakuumnyj-appa... такий купляла
Тішуся неперетішуся• 18 мая 2023
Фигня редкостная, только травма для кожи
Українська Мрія• 18 мая 2023
У мене скрабер ультразвуковий , не то что б дуже очищав саме пори але гарно полірує шкіру , блюоиьь трошки ,брала ще по 700 ( то був бюджетний ) тепер такі в два рази дорожчі
автор Бабо-лебідка • 18 мая 2023
Ответ дляtereska
Куйня, практически ничего не очищает.
Дзеркало є. Дякую за такий відгук.
Натрапила на рекламу в інсті як раз там був вакуумний очисник і скрабер. Подумала шо скрабер хєрня)) краще ту вакуумну хєрню взяти. А оно он як виявляється.

Подивлюсь тоді скрабер. Ще раз дякую!

В дзеркалі очищувати пори трохи затратно по часу. Ложку уно нещодавно купила - краще ніж руками, але все одно не ідеал.
автор Бабо-лебідка • 18 мая 2023
Ответ дляOlga 235
Дуже дякую за відгук