Я Головна• 18 мая 2023

Біла плитка на підлозі не практична?

Краще жовтішу брати?
автор Я Головна • 18 мая 2023
На ціну не дивіться, це я для прикладу

Скромняшка• 18 мая 2023
У меня как на 2м фото в ванной, совершенно нормально
Дон Пэдро• 18 мая 2023
Автор, для меня лентяйки нет.
А кума так сделала и отлично.
Больше она плюется на белые кухонные глянцевые фасады
Так точно!• 18 мая 2023
В нас в коридорі така схожа,як на фото 2,дуже видно все на ній,волос впав,вже видно.Виглядає плитка шикарно,але дуже на ній все видно.
автор Я Головна • 18 мая 2023
Ответ дляТак точно!
Тоді відміна( бо в мене нервів не вистачить натирати її
автор Я Головна • 18 мая 2023
Як виглядає такий формат плитки на підлозі? Велика площа
Чи краще 60*60
Красота неземная• 18 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
У меня как на первом фото, мне хватило белых швов на прошлой квартире.
Мішечок щастя• 18 мая 2023
Работаю в клининге, уборка квартир которые сдаются посуточно, их всего 10, в одной из них плитка чисто белая в большой ванной. Когда её убираю, вспоминаю все нецензурные слова из словарного запаса. Не советую вам.
Лукава_Кiшка• 18 мая 2023
Только не белая
Очень все видно на ней
Каждая пылинка

Красота неземная• 18 мая 2023
Неделю не мыла полы, на белой врятли позволиш себе такое.
Я_и_моя_собака• 18 мая 2023
Да
интайм_не_предлагать• 18 мая 2023
У меня кухня-коридор большая чисто-белвя плитка. Это пт..здец, товарищи! Каждая соринка-волосинка - котинка все мое швы это отдельный уровень АС... полы мою каждый день. Думаю вариант с мраморный разводами будет получше, но такую как мою не берите.
Мэри Попкинс• 18 мая 2023
Ответ дляКрасота неземная
Я позволяю)) но на белой мусор виднее безусловно.
ВЫВсеВрете• 18 мая 2023
Якщо матова то ще норм. В нас на кухні така сама, але глянцева. Постійно розводи по ній, не знаю як її мити щоб не було їх.
Первоклашка Я• 18 мая 2023
Так це не біла. Вона з малюнком. Мені така ок, чим більше ’прожилочок’, тим краще для маскування))
Біла жахлива однотонна, як і будь-яка однокольорова. У мене зараз жовта, як пісок, однотонна на підлозі - це трешняк( видно ВСЕ, кожну крапельку і пісчинку.
интайм_не_предлагать• 18 мая 2023
Так же не вздумайте купить чёрную глянцевую плитку, это тоже пзц. Работаю в отеле -самая практичная плитка - беж под мрамор+-
Ні за холодну воду• 18 мая 2023
У мене італійська під дерево не надто світла, не надто темна, типу «дуб» чи який «ясен» і формат «досочки». Теж коридор, який переходить в кухню (студія). Хотіла ріалі дерево, але теплі підлоги не супер сумісні по тепловіддачі.
Моя - ідеальна! Іншу ніколи й нізащо
ДваДваВісім• 18 мая 2023
Перша - так 😍. Друга - ні
автор Я Головна • 18 мая 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Моя - ідеальна! Іншу ніколи й нізащо
А можете сфоткати будь ласка
Дякую

Ні за холодну воду• 18 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
А можете сфоткати будь ласка
Дякую
Не можу, бо зараз у іншому місті, дім під Києвом, а ми на Західній.
Ні за холодну воду• 18 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
А можете сфоткати будь ласка
Дякую
https://pro-gress.com.ua/offer/plitka-dlya-pidlogi...

Щось ось такого плану. Ремонт робили на початку 2020, то вже ні цін, ні назви не пам‘ятаю. Знаю, що Італія, ми її довго чекали через ковід, який тоді всіх трухнув)) Купували в Епіцентрі.
Аlino4ka• 18 мая 2023
У меня белая плитка в ванной и кухне. Это полный трешняк. Все пятна и мусоринки видно. Я темная. Волосы лезут, их на полу так видно что капец, каждый день с тряпкой.
Працівниця року• 18 мая 2023
Ця біла плитка під мрамор взагалі вже не модна. Років 5-7 назад її масово клали. Пошукайте щось інше.
Качка в тапцях• 18 мая 2023
Плитка еще ничего, вот швы светлые это жесть