Невидимка Майя• 18 мая 2023
Если тут признаться в преступлении,то меня найдут?
Админы же видят кто пишет
Сорока-ворона• 18 мая 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ну почему же, у меня знакомый работал в киберполиции, по каждому человеку можно собрать многотомник по всем его следам в интернете, от того какие запросы в Гугле делает и какие порно смотрит и до всех переписок и оплат
Зато если украли карты и сперли деньги, или мошенники с олх - никогда не найдут)))
Проверено мною и свекровью, увы((
Сорока-ворона• 18 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Таааа
Никто не будет искать
Нам спалили в Буче
Ноль
Никому это не интересно
И не только нам спалили
Никто не будет искать
Нам спалили в Буче
Ноль
Никому это не интересно
И не только нам спалили
Орки спалили или соседи?
У нас тоже не нашли, палили депутатше, задели чужие машины. Просто тут деньги пилят, а она мешала((
Гуру троллинга• 18 мая 2023
Ответ дляСорока-ворона
Орки спалили или соседи?
Скорее всего местные
Не могли угнать
Подпалили
Уже год
Полиция бездействует
А тут сбу прям пишут
Все найдут
Не смешите , люди
Не могли угнать
Подпалили
Уже год
Полиция бездействует
А тут сбу прям пишут
Все найдут
Не смешите , люди
З царем в голові• 18 мая 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Поджог гаража соседского,вместе с машиной
Автор якщо це правда, то моя матір 18 років тому назад підпалила людям хату... Через те, що мене образили. А я була малою зовсім Вони алкоголіки та пара були. Тому все закрилось і не розслідували.
Моя мама прибахана стосовно того, щоб мене не образив ніхто.
Плюс, за 2 роки до підпалу вона дізналася що батько гуляв з той Світланою . А тут і мене образили то це напевно була як остання крапля...
Винник• 18 мая 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Заслужил
А что сделал? Удалось спасти гараж и машину?
Сорока-ворона• 18 мая 2023
Ответ дляГуру троллинга
Скорее всего местные
Не могли угнать
Подпалили
Уже год
Полиция бездействует
А тут сбу прям пишут
Все найдут
Не смешите , люди
Не могли угнать
Подпалили
Уже год
Полиция бездействует
А тут сбу прям пишут
Все найдут
Не смешите , люди
Ясно. Жалко конечно((( заниматься сейчас не хотят даже со всеми вводными.
Василина Семеніч• 18 мая 2023
Ответ дляЗ царем в голові
А як ви про це дізнались? Вона вам сама розповіла? А що Свєтка, загинула?
Зажуженная Жужжа• 18 мая 2023
Поліція і СБУ то навряд, а от якби ви плюнули якійсь порадниці в суп, вас би місцеві шерлоки знайшли б в момент ще й прийшли б пику натовкти
З царем в голові• 18 мая 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Ні, всі ті живі і здорові 😁 в них стеля згоріла точно. Я то все сама бачила як горіло. Просто я це памятаю як вона з злістю пішла була кудись. Потім розмовляли між собою батько, сусіди (то були друзі моїх батьків) .. Матір моєї матері це також знала. Ну з той свєтой вони не спілкувалися. Але батько хизується тим що він віттарабанив алкашку якусь, до сих пір... Це все довга історія. Батьки розходилися. А тут знов почали спілкування. І батько при мамі згадую ту Світлану, і він це сприймає як наче це щось ’вау’ І хоче щоб вона ревнувати почала.... А їй пох 😁
Василина Семеніч• 18 мая 2023
Ответ дляЗ царем в голові
🤓🤓🤓 А батькові вона по голові не стукала сковорідкою??😀 Бо я б точно це зробила))
З царем в голові• 18 мая 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Стукала багато разів . Потім втекла від нього😁 потім оце почали спілкуватися. Але не знаю що там в них і на довго це все. 🤷♀️
Василина Семеніч• 18 мая 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Ясно))) Дякую за розповідь)