В моїй хаті моя правда• 18 мая 2023

Що виглядає красивіше на підлозі? Плитка квадрат чи плитка під дерево

В будинок мені потрібно у велику гостьову кімнату
автор В моїй хаті моя правда • 18 мая 2023
Чи таку плитку під дерево
Що краще ???
Реально не можу зупинитись що вибирати
Мстящий за Зайца• 18 мая 2023
Мне квадрат больше нра. Но все зависит от размера помещения
Триндю-бриндю• 18 мая 2023
Есть квадраты под дерево) два в одном, итальянские очень интересные
Уходя дверю не хлопать• 18 мая 2023
На большой площади мне квадрат нравится
Протея• 18 мая 2023
мне больше второе, с деревом. выглядит уютней.
Сяду на шию, дорого!• 18 мая 2023
квадрат
ФруктЕщеТот• 18 мая 2023
Только дерево
Курочка-чубаточка• 18 мая 2023
Мені під дерево паркетом. Але це просто діло смаку
Сільський ансамбль• 18 мая 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Чи таку плитку під дерево
Що краще ???
Реально не можу зупинитись що вибирати
Мне этот вариант более уюный. Квадратный смотрится холодно и музейно-офисно, если так можно сказать.
Замурмишка• 18 мая 2023
Мені взагалі подобається однотон. Ні мрамор, ні дерево, на плитка. Вона холодна як матеріал.
Замурмишка• 18 мая 2023
*ні плитка
Ноу коммент• 18 мая 2023
дерево, з глянцем - як в метро
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 мая 2023
Не поняла вопрос, вы в комнату хотите на пол плитку?
ЯсноВидящая• 18 мая 2023
Мне под дерево понравилось больше
ТаЕщеОптимистка• 18 мая 2023
Дерево. Люблю скандинавський стиль
Аноним_Русалка• 18 мая 2023
Квадрат мені не затишно взагалі, якого б кольору він не був. Обожнюю свою, її вже тут знають. Якщо тема про підлогу обов’язково моє фото буде))) але гарно ж ☺️
Триндю-бриндю• 18 мая 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Напишите пожалуйста фирму и коллекцию, очень нравится. Как раз в поиске. Спасибо
Ответ дляАноним_Русалка
Ви взагалі квадрати не розглядали?
Аноним_Русалка• 18 мая 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
На цих фото не плитка.
Ми коли вибирали цю плитку то стенд фірми був зроблений з неї. І я така кажу, дивно, чому продавці плитки зробили собі стенд з дерева?. Потрогала, погладила. Мені босоніж по ній краще ходити ніж по паркету.
delphoto
Аноним_Русалка• 18 мая 2023
Фото не всі
Аноним_Русалка• 18 мая 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ви взагалі квадрати не розглядали?
Взагалі. Ми за затишок
Міряю від одиниці• 18 мая 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Супер! Це квартира? Завжди подобався цей декор на стінах, у мене питання - пил осідає на ці молдинги?
Аноним_Русалка• 19 мая 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Так. Молдинги ц нас майже у всіх кімнатах. Навіть в вінній. Я раз в тиждень гладку їх таким віником для пилюки. У нас є ще поверхні скляної, їх також ніколи не витираю ганчіркою. Просто змахую пил. То видимої пилюки на них не лежить. Але ж і вікна у нас всі не відкриваються взагалі, є вентиляція в квартирі. І я майже кожний ранок, як тільки мої троє дітей пішли по садам і школам, беру свій потужний пилосос з лазерною підсвіткою і пилосошу. На вигляд кімнати чисті, але дайсон бачить те, що назавжди видно оком. Тож може тому все нормально виглядає
Міряю від одиниці• 20 мая 2023
Скиньте фото вентиляцій як це виглядає у квартирі. А вентиляція це рекуператор чи інше щось? Один кондиціонер чи як ?