В кого тако було• 18 мая 2023
Дорогий, сексуальний парфум
Який для вас? З дорогим шлейфом, стійкий, розкішний, цікавий і дуже класний….Для мене HFC Devils Intrigue став таким😍! Який він класний! Купила і не можу перестати насолоджуватись)))
Карусель-весель• 18 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Сексуальность парфюма зависит от его обладательницы
точніше від хімії її шкіри :))
В кого тако було
• 18 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
точніше від хімії її шкіри :))
Тоді пишіть, який на вас такий))
жінка незаміжня• 18 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
точніше від хімії її шкіри :))
Нет, не от химиии. От внешнего вида, степени ухоженности, стиля, поведения, харизмы
Карусель-весель• 18 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
мова йде про парфюмерію!!! тему читали? :))
В кого тако було
• 18 мая 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Сейчас этот
В мене також є, люблю його, не банальний🥰
Біток чи ефір?• 18 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
В нем пудра хорошо слышна?
Нет, мне больше мускус, дерево.
жінка незаміжня• 18 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
Я вам о парфюмерии и пишу
В кого тако було
• 18 мая 2023
Ответ дляПросто звязда
Бачила багато вiдгукiв на нього. Дорогий?
Від 13000 грн, в залежності де купувати
В кого тако було
• 18 мая 2023
Ответ дляПросто звязда
Але можна його в розпиві взяти пару мл або залишок в флаконі, наприклад 20 мл чи половину, бачила дівчата продавали.
Карусель-весель• 18 мая 2023
Ответ дляВ кого тако було
Тоді пишіть, який на вас такий))
Якщо узагальнити на моїй шкірі сексуально пахнуть мускуси з різними відтінками звучання, натуральні тваринні ноти в парфюмах і деякі аромати молекулярного напрямку )) Те що на одній шкірі може відкритись вкрай неприємними нотами, на мені пахне, хоча виключення теж бувають особливо у вінтажах
Істеріомама• 18 мая 2023
У меня есть два других аромата Бренда в полноразмерных. А интриги в отливанте . Почему-то он меня совершенно не впечатлил. Хотя это вроде самый известный аромат Бренда…
В кого тако було
• 18 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
На моїй також👌🏻
В кого тако було
• 18 мая 2023
Ответ дляІстеріомама
А які у вас? Може й собі теж підгляну, замовлю☺️
В них ще з вишнею популярний, в стилі Том Форд.
Карусель-весель• 18 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Я вам о парфюмерии и пишу
Зовнішній вигляд і характеристика людини не мають до ароматів, іх індивідуального звучання на певній шкірі і ольфакторного сприйняття ніякого відношення.
А що сьогодні не було тем про ПП, спорт, уколи, депіляцію і тп7, що ви сюди свій диван притягнули?
Стріляний птах• 18 мая 2023
Ответ дляВ кого тако було
Года два назад нравился - сейчас поднадоел уже
У меня любимки killian apple brandy on the rock , baccarat и Ganymede
жінка незаміжня• 18 мая 2023
Ответ дляКарусель-весель
Какой диван, вы о чем?)
Духи не сделают сексуальной несексуальную девушку, я пишу об этом. Поэтому понятие «сексуальный аромат» очень и очень субъективно
В кого тако було
• 18 мая 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Какой диван, вы о чем?)
Суть в тому, коли ви почуваєте себе сексуально, в якому ароматі ви)) і коли вам чоловіки роблять компліменти на сексуальний парфум
В кого тако було
• 18 мая 2023
Ответ дляСтріляний птах
Оооо, я їх доречі не знаю, але хочу познайомитись😍 вони схожі? Знаю тільки Баккару
жінка незаміжня• 18 мая 2023
Ответ дляВ кого тако було
Когда я в платье, на каблах и с распущенными волосами)) Тогда любой абсолютно парфюм получает комплимент))
ніколи такого не було• 18 мая 2023
Ніколи не чула запаху, але флакончик такий гарний)))Мені важлива навіть естетика флакону. На рахунок сексі, я в пошуку, але питання таке-чи бувають свіжі цитрусові аромати сексуальними? Зазвичай чомусь саме древо,мох- це про сексі, або східні. Може хто порадить сексі-аромат з цитрусовими нотами?