Ms. При теле• 18 мая 2023
Кума лізе в ванну взута. Дістала вже
Кума зі своїм чоловіками живе у нас тимчасово і коли йде у ванну митися то лізе прямо у капцях. Я вже на неї багато раз сварилася, а вона каже що їй так зручніше, а я вважаю що це негегеєнічно. От як це пояснити людині?
Ms. При теле
• 18 мая 2023
Ответ дляСкажений гудзик
А капці в неї хоч резинові?
Так. Резинові крокси
Ms. При теле
• 18 мая 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Какая разница, если после неё все равно нужно мыть ванну?
Після неї доводиться мити два рази бо дуже огидно
Аль де Барановна• 18 мая 2023
Моя колишня свекруха полюбляла сідати на наше ліжко у вуличному одязі, коли приходила до нас в гості. Мене від цього просто нудило, бо вона в тих штанах чи спідниці їхала в громадському транспорті, а у нас мала дитина. І рук після вулиці ніколи не мила, просто не привчена була до цього з дитинства. Спроби щось пояснити закінчилися страшною образою на мене, тому то справа делікатна... Загалом не розумію і не терплю людей, які не поважають елементарні правила гігієни.
Лукава Кішка• 18 мая 2023
Она в них по квартире ходит? Ну так и вы ногами ходите а потом лезет, или у вас так грязно в квартире, что тапки грязные? Вы ж потом душ принимаете, а не ванну?
Ms. При теле
• 18 мая 2023
Ответ дляTatianka87
Брезгует она вашой ванной
Якби вона милася лише під душем то я б теж подумала що брезгує. Але вона любить приймати ванну і лежить в ванні у капцях
Лукава Кішка• 18 мая 2023
Ответ дляMs. При теле
Троль
Затишне кубло• 18 мая 2023
Ответ дляMs. При теле
Она в этих тапках по улице ходит или в чем проблема? Если не ходит, то особой проблемы не вижу.
Ms. При теле
• 18 мая 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вона в них по квартирі не ходить, тільки у ванну одягає. Я люблю ванну приймати але після куми доводиться переживати її два рази підряд
Нога на ногу• 18 мая 2023
Ответ дляMs. При теле
Ви підглядали за нею?
Лика-прилипка• 18 мая 2023
Ответ дляВредняжка
Она в них лезет, потому что боится от вас грибок словить.
А на сідниці грибок не боїться?)) Автор написала, що вона приймає ванну
Ms. При теле
• 18 мая 2023
Ответ дляНога на ногу
Ви підглядали за нею?
Ні. Просто бачила як вона набирає повну ванну і бере з собою капці. Я спитала для чого це їй, вона розказала
хутряна володарка• 18 мая 2023
Ответ дляMs. При теле
она здорова психически?
может, у неё какая-то травма, связанная с водой и обувью, а вы просто не в курсе?
Вредняжка• 18 мая 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Автор в дверной замок смотрит? В тапках лежит в ванной?))) Тапки всплыли, сами по себе, а хозяйка сама по себе?)))
хутряна володарка• 18 мая 2023
Ответ дляВредняжка
Я б такое не носила, но продаю• 18 мая 2023
Ответ дляMs. При теле
А вона, схоже, гидується Вас.
ЛижТолько• 18 мая 2023
пускать в следующий раз только после того как сама перемоет лично после себя И ВЫТРЕТ НАСУХО.И ПОСТАВИТ ТАБЛИЧКУ ПРОДЕЗИНФИЦИРОВАНО.
ПробілНеПрацює• 18 мая 2023
Ответ дляMs. При теле
Так. Резинові крокси
Это она как в общественной ванной в отеле)))
Я тоже в резиновых вьетнамках принимаю душ, чтобы босыми ногами не стоять, грибок не подцепить.
Ответ дляАль де Барановна
сказали бы ’свекруня, не садитесь своей вагиной на кровать, у вас воняет’ - и проблемы нет
Цідило правди• 18 мая 2023
Ответ дляЯ погнала
А покажите ванную, может туда в костюме химзащиты в самый раз
Так снимала бы себе отдельно жилье, раз такая брезгливая