БоВжеВільна• 19 мая 2023
Чи видаляєте Ви волосся на руках?
Звісно, це не ноги і волосся там дещо відрізняється, але коли його багато і воно не надто світле (особливо біля ліктів) - погодьтесь, це не дуже естетично.
Потеплішало, буває, йдеш по вулиці, дивишся - така доглянута жінка/дівчина, а потім випадково стоїш з нею у черзі в магазині/на пошті і те волосся на руках так кидається в очі (
Признайтесь, Ви доглядаєте за руками? Не враховуючи манікюру.
Особисто я у себе видаляю.
Фуліганка• 19 мая 2023
Ответ дляБезникаЯ
Не удаляю волосы на руках. И маникюр, кстати, тоже не делаю
Взагалі? Гігієнічний навіть?
БезникаЯ• 19 мая 2023
Ответ дляФуліганка
Взагалі? Гігієнічний навіть?
Даже гигиенический не делаю
Фуліганка• 19 мая 2023
Ответ дляБезникаЯ
Даже гигиенический не делаю
Чому? Не вмієте самі? Я би не змогла так ходити…
БезникаЯ• 19 мая 2023
Ответ дляФуліганка
Как ’так’? У меня не нарастает кутикула
Кили и Манджаро• 19 мая 2023
Не видаляю. Волосся є на руках,але не сказала б,що кидається в очі. Воно не темне. Як хто і з якими руками і ногами ходить мене взагалі не хвилювало ніколи. Є ті руки і слава богу.
КапитанльнаЯ• 19 мая 2023
Не видаляю. Як подумаю, потрібно - ноги, бікіні, пахви...тут би це пережити, а то ще й руки
Рання пташка• 19 мая 2023
А с каких пор это называется ухаживать? И что там вам бросается в глаза можно узнать?
Кусачая Я• 19 мая 2023
Видаляю. Точніше, обробляю руки фотоепілятором. Волосся на руках давно немає вже
Дую на вітер• 19 мая 2023
Не удаляю. Мне норм. Меня всегда поражали люди, которые взывают ’как это вы ходите без депиляции/макияжа/губ/выщипаных бровей/нарисованных бровей’. Неужели вы не понимаете, что придраться можно к каждому - у той волосы, у этой кг, там узор на платье дурацкий.
Хочу на Балі• 19 мая 2023
В мене на руках зовсім не видно волосся. Але знаю жінок, що і на ногах по саму попу і руки і спина волосаті.. подруга моя така, ще чорне волосся. То вона ще зі старших класів все видаляє
Пи Пи Пилюля• 19 мая 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ага, еще на руках я не удаляла🥴
Помаранчова душа• 19 мая 2023
Ответ дляФуліганка
Тю, а я змогла, і волосся на руках не видаляю. І живу якось))
Леди Репях• 19 мая 2023
Ответ дляБезникаЯ
Аналогично)
И пофиг, что там думает, какая-то Проня из очереди))
Лялькодзьоб• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Какой у вас фотоэпилятор? У меня просто тоже много волос на руках, обычным электрическим эпилятором удаляю
Обнемашечка• 19 мая 2023
Ответ дляРання пташка
Волосы на руках обычно заметны. Особенно когда девушки надевают украшения, привлекая внимание, а там мохра торчит