Кусачая Я• 19 мая 2023
Хто повернувся в Україну, і хто найближчим часом
Дівчата, а багато серед нас хто повернувся в Україну, відмовився від тимчасового захисту в будь-якій країні і чи є ті хто хоче їхати?
Результат:
вже голосів:
416 (67.97%)
Результат
119 (19.44%)
Повернулась , дома найкраще
56 (9.15%)
Буду виїзжати
21 (3.43%)
Повернулась, шкодую
Пупуговка• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Дівчата, ті хто повернулись і щасливі, з яких країн повернулись?
Странная постановка вопроса насчёт счастья) Здесь всё привычнее и роднее- да. Спокойнее от того что ты в своей среде. Можно ли считать себя счастливой когда сирены, взрывы, непонятно своё будущее и будущее своих детей?
Жена сантехника• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Я в червні повертаюсь з Німеччини.
Намагалася там пересідіти війну. Але вже зрозуміла, що це надовго.
Буду прилаштовуватися до обставин.
Кусачая Я
• 19 мая 2023
Ответ дляПупуговка
Не зрозуміла ваша відповідь..
Сиренькая• 19 мая 2023
Повернулась з Карпат додому
Страшна корупція
Неможливо чогось добитися на відновлення будинку
Оббиваю пороги сільради
Сам на сам з бідою
Дуже важко
Всі проти тебе
Чого прийшли
Вийдіть з кабінету
Страшно , як тим людям , в кого взагалі знищене житло
Страшна корупція
Оббиваю пороги сільради
Сам на сам з бідою
Дуже важко
Всі проти тебе
Чого прийшли
Вийдіть з кабінету
Пупуговка• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Не зрозуміла ваша відповідь..
Какой вопрос такой и ответ)
Кусачая Я
• 19 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Я в червні повертаюсь з Німеччини.
Буду прилаштовуватися до обставин.
❤️🕊🕊🕊 хай швидше наступить мир в Україні
Кусачая Я
• 19 мая 2023
Ответ дляПупуговка
Какой вопрос такой и ответ)
Ви в яку країну виїхали, чи з якої повернулись?
Мавка• 19 мая 2023
Планирую в конце лета возвращаться в Днепр из Германии. Страшит отсутсвие работы, сада и школы. Больше чем война. Но, жить на паузе нет больше сил.
Сиренькая• 19 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Я в червні повертаюсь з Німеччини.
Буду прилаштовуватися до обставин.
Моя невістка Твльки два міс тому виїхала з дітьми до Німеччини
Там будуть рік точно
Кусачая Я
• 19 мая 2023
Ответ дляСиренькая
Повернулась з Карпат додому
Страшна корупція
Оббиваю пороги сільради
Сам на сам з бідою
Дуже важко
Всі проти тебе
Чого прийшли
Вийдіть з кабінету
Страшна корупція
Оббиваю пороги сільради
Сам на сам з бідою
Дуже важко
Всі проти тебе
Чого прийшли
Вийдіть з кабінету
Втратили житло.. мені дуже шкода.. яка область?
Я_не_аноним_100%• 19 мая 2023
А кто вернулся в Украину, но не домой, как отвечать? А тем, кто вернулся, не жалеет, но и не счастлив? Вы специально так вопросы составили, чтобы люди не могли ответить? Очередная манипуляция.
Мусик Пусик• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
З Німеччини
Ждушечка• 19 мая 2023
Вернулась. От прыхыстка не отказывалась. Сейчас 4 месяц в Украине, буду возвращаться назад. Здесь работы нет, тревога бесит, гул самолетов тоже. Устала
Сиренькая• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Передмістя Києва
Будинок цілий
Пошкоджено дах повністю і всередині все побите
Будинок цілий
Рву и мечу• 19 мая 2023
Ответ дляКусачая Я
Из Индии, была там год
Жила в Керале, все красиво, чисто, фрукты, море теплое, жарко но надоело.
Дома бомбезнооо
Тріль підпільний• 19 мая 2023
Плануємо повертатися в червні. Остаточно вже. Але в мене є робота в Україні, чоловік там, і є можливість переїхати по Україні і причина чому треба повертатися- потрібна операція терміново, а в ЕС навіть при тому що я працюю і в мене є страховка, все розтягнеться на рік. Тому їдемо
Аль де Барановна• 19 мая 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Повернулася з Нідерландів в Миколаїв ) не шкодую)
Розкажіть декількома словами- які там умови були у вас, чи працювали, важко інтегруватися?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 19 мая 2023
Ответ дляАль де Барановна
Ви статтю пишите ?)
Кусачая Я
• 19 мая 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Нещасливі тому що в рідний дім не можете повернутись? Місто в окупації?
Аль де Барановна• 19 мая 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ви статтю пишите ?)
Ні, цікаво що та країна пропонувала біженцям. Мені ’статей’ на роботі вистачає
к.Буланова• 19 мая 2023
Ответ дляСиренькая
Повернулась з Карпат додому
Страшна корупція
Оббиваю пороги сільради
Сам на сам з бідою
Дуже важко
Всі проти тебе
Чого прийшли
Вийдіть з кабінету
Страшна корупція
Оббиваю пороги сільради
Сам на сам з бідою
Дуже важко
Всі проти тебе
Чого прийшли
Вийдіть з кабінету
Записывайте всё на камеру и заливайте в интернет .
Только если все так будут делать что-то изменится
Ясамаякрасивая)• 19 мая 2023
Ответ дляСиренькая
Повернулась з Карпат додому
Страшна корупція
Оббиваю пороги сільради
Сам на сам з бідою
Дуже важко
Всі проти тебе
Чого прийшли
Вийдіть з кабінету
Страшна корупція
Оббиваю пороги сільради
Сам на сам з бідою
Дуже важко
Всі проти тебе
Чого прийшли
Вийдіть з кабінету
Расскажу историю
Подруга моей мамы унаследовала более 5 лет назад квартиру сына, который умер( Квартира разрушена. Ответ властей, у вас есть жилье, неначасі. Т.е если вы живёте в квартире родителей и все оформлено на маму или папу, т.е у собственника 2 жилья, вам вообще ничего не светит, до вас очередь дойдет самым последним, если вообще дойдет, в случае разрушения(((
Ро30BbIu_CJIoHuK• 19 мая 2023
Ответ дляАль де Барановна
Гарно там, де є дім, родина та робота. От коли ці фактори всі разом, то і в нд може бути добре. Кожен вибирає по своїм умовам.
Кусачая Я
• 19 мая 2023
Ответ дляРву и мечу
Из Индии, была там год
Дома бомбезнооо
Скиньте пару фото Індії. Я тільки по Європі каталась і ніколи не була ні в Азії ні на інших материках..