Бабо-лебідка• 19 мая 2023
Чим собі допомогти коли капець
Живу в Польщі. Вже 4 дні як дуже погано себе почуваю. Болить голова, загальна слабкість, нудота, температура під 40. Не могла навіть з ліжка встати. Сього вже трохи краще, температури нема, але крутися і болить голова. Сил практично нема. Я розумію що це від того що я 4 дні практично нічого не їла. Але і запхати в себе нічого не можу. Все дуже противне на смак. Тільки вода і чаї. Хіба кашу блендерю і пʼю а потім швидко лягаю щоб не вернути.
Чим собі допомогти? Що зʼїсти, висипи щоб нормалізувати апетити і прийти в норму ?
Непогодка• 19 мая 2023
Схоже на отруєння, я в такому випадку п´ю рігедрон, воду боржомі, ніфуроксазид. Але не знаю, що з цього можна в Польщі придбати. Вам потрібні сорбенти і пийте багато води, краще щось типу боржомі, поляна квасова або рео.
Чижик Пижик• 19 мая 2023
Радиация с Хмельницкого пошла на Польшу .
В Хмельницком каждый день асфальт моют , местные в курсе .
Купите дозиметр и измерьте фон , может у знакомых есть .
Лучше перебдеть
Фима Собак• 19 мая 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Лучше перебдеть
Корсет_на_шурупах• 19 мая 2023
Ответ дляЧижик Пижик
И что в этом смешного ?
те що про радіацію москальня розганяє :)
Бабо-лебідка
• 19 мая 2023
Ответ дляПластилин_Колец
А не купували шашлик із курки? Бедронка заяву зробила
Ні, не купувала
Найщасливіша• 19 мая 2023
Так а чего в больницу не идёте?
К семейному, если приходите к открытию регистраторы, сразу записываетесь на тот же день.
Если совсем хреново, то люксмед принимает по живой очереди.