Женщинас• 19 мая 2023

Покупець просить повернення

Купила крем та сплатила його та коли посилка вже поїхала поштою, вона простть повернути гроші, каже що не буде забирати крем з пошти, бо лікар їй сказаа, що їй не треба. По законодавству косметика не підлягає поверненню, але не знаю. Як вважаєте, чи потрібно повернути чи маю повне право відмовити?
Вилами по воде• 19 мая 2023
Ответ дляЖенщинас
авжеж не винна. бо я не дроп)) читайте уважніше
Я прочитала і там повна нісенітниця
Я маю склад,але не маю
Я відправляю,але не я
Я маю склад,який бере гроші за те,що відправляє мої ж товари
Чортішо

автор Женщинас • 19 мая 2023
Ответ дляВилами по воде
Я прочитала і там повна нісенітниця
Я маю склад,але не маю
Я відправляю,але не я
Чортішо
У вас в голові не вкладається, що можна привозити товар і зберігати його на готовому складі, який вспівпрацює з різними магазинами та займається зберіганням та обробкою замовлень? тоді почитайте в інтернеті, що таке фулфілмент, щоб не хамити на ріному місці із-за своєї необізнаності
Вилами по воде• 19 мая 2023
Ответ дляЖенщинас
Навчіться внятно висловлювати свої думки
Ваш фуліілмент лише ваш геморой,а не клієнта
І ніхто вам не хамив
Кракадэ• 19 мая 2023
Ви відправляєте лише при повній оплаті? Що як якщо людина не забирає посилку?
автор Женщинас • 19 мая 2023
Ответ дляКракадэ
Ні, людина сама обирає чи робити передоплату, чи наложкою. Ті хто замовив наложкою і не забирає, потрапляють в чорний список, є спеціальні бази чорні списки покупців
Деловитая• 19 мая 2023
На мою думку, якщо людина відмовилася від покупки ще на шляху товару до неї, то потрібно повернути їй кошти мінус витрати (туди-назад) на доставку.
А фулфілмент, то вже ваші витрати, як і реклама.
автор Женщинас • 20 мая 2023
Ответ дляДеловитая
Так, тоді не бачу сенсу мати цю головну біль і втрати. Свої обов´язки магазин виконав, товар належної якості, ще і косметика. А що клієнт передумав, то вже його проблеми. Проконсульттувалась з юристом, маю право відмовити