Глаголиця• 19 мая 2023
Поціновувачі Ganymed відгукніться.
І хочеться, і колеться. Мені вони подобається тільки на другий день. В перший я їх не розумію взагалі, до кінця дня розкриваються як чоловічий аромат. І тільки на наступний день те, що я люблю. Але ж так не цікаво))
Це означає, що не мій аромат?
Звезда в шоке• 19 мая 2023
очень важно взять ОРИГИНАЛ
это дорогой парфюм и подделок, даже качественных, сложно отдичаемых от оригинала, просто тьма! потому и отзывы разные, потому что раскрыться красиво может только оригинал
Глаголиця
• 19 мая 2023
Ответ дляRikkitito
Ой, а мне не зашли… полынь полынью…
Мені також не знайшли. Вчора обрала інший аромат . Але додому забрала блотер і повернувшись сьогодні з роботи я розумію, що вони просто космос.
Глаголиця
• 19 мая 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
очень важно взять ОРИГИНАЛ
Оригінал.
Звезда в шоке• 19 мая 2023
Ответ дляГлаголиця
який?
СережкинаЯ• 19 мая 2023
Ответ дляГлаголиця
Та одне на папірці-друге на вас.
Мені подобається одразу, в іншому випадку б не купувала, тим паче, ціна така ж космічна як і сам аромат
Глаголиця
• 19 мая 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Та одне на папірці-друге на вас.
Ну да((
Глаголиця
• 19 мая 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Не мое,мужу подошли больше,но тоже не особо понравились
Мені також здалося, що він більше чоловічий.
Все возможно• 19 мая 2023
Не знаю, мені подобаються, там головне не переборщити, може ви напшикали більше чим треба…
Котики-муркотики• 19 мая 2023
Дуже подобається на комусь) На мені набридає. Собі купила B683 Marc-Antoine Barrois, а мамі Ганімед) На ній він просто неперевершений 🥰
Кокосиха• 19 мая 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
очень важно взять ОРИГИНАЛ
100%
Глаголиця
• 19 мая 2023
Ответ дляparele
После первого затеста они мне жутко не понравились.
После второго…вот уже почти два года ему ни с каким другим ароматом не изменяю)
И снова буду покупать, когда закончится.
Я бачу, що також повернусь за ними. Сьогодні не можу ними надихатись))
Видящие_помогите• 19 мая 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
очень важно взять ОРИГИНАЛ
Раскрытие парфбма зависит от множества факторов.
Ну и запахи очень субъективная вещь, не факт что автору понравится раскрытие
Звезда в шоке• 19 мая 2023
Ответ дляВидящие_помогите
я с вами согласна, просто как человек долгое время бравший духи на распив по немаленькой цене, а потом оказалось, что все это подделка, теперь предостерегаю сто раз других. подделка и оригинал ну совсем разное звучание
Глаголиця
• 19 мая 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Де Ви купуєте оригінали?
Глаголиця
• 25 мая 2023
Ответ дляРадикальная
Де взяти оригінамл Ганімед по оптимальній ціні?
Я купую в магазині Дівчата ( Вінниця). Вони є в інсті