Дідова баба• 19 мая 2023

Сусідський собака постійно гавкає

На нас. Тобто на мене, на чоловіка, на дитину. Варто нам зайти у кімнати, вікна яких виходять до цих сусідів, починає гавкати. Інколи гавкає й просто так.
Відразу кажу, я вважаю, що песики гавкають, котики мявкають, ворони карають, така їх природа і мене абсолютно ця ситуація не турбує. Але турбує когось з сусідньої вулиці. Нажалілися. Тепер власники щось там придумують, приведуть сьогодні собаку до нас знайомитися і гратися, вони думають, що це допоможе.
Що я можу зробити зі свого боку, щоб допомогти цій собаці перестати гавкати? Я не хочу, щоб сусіди прийняли рішення кудись його діти чи щось таке
Водійка хімарса• 19 мая 2023
Гавкайте на нього
постою_послушаю• 19 мая 2023
Если вы подружитесь, то он все равно будет гавкать от радости, что видит вас. Только делать ему какое-то ограничение доступа к вашим окнам
Tammy21• 19 мая 2023
Я не спец по собакам, але мені здається, що вашого гавкучего сусіда треба до кінолога вести. Бо зараз він охороняє (?), а потім почне гавкати вже від радості зустрічі.
автор Дідова баба • 19 мая 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Гавкайте на нього
Це точно. Якби я гавкала, навряд чи хтось б наважився пожалітися.
Сапай вазони• 19 мая 2023
Не знаю🤷🏻‍♀️
Мой гавкает, если слышит, что соседи выходят/заходят из квартиры, хотя их знает и нормально к ним относится
Не їм після шостої• 19 мая 2023
Классно, ко мне еще никогда не приводили собаку знакомиться)) я была бы рада, люблю собакенов. По теме, может и перестанет так лаять, а может, проще его на другую сторону как то пересадить, чтобы он ваших окон не видел.
tarveldy• 19 мая 2023
воно гавкає бо боїться, познацомтесь, дайте себе обнюхать добре, почухайте за вухом, пригостіть чимось, скажіть що воно красуня
tarveldy• 19 мая 2023
Ответ дляСапай вазони
Не знаю🤷🏻‍♀️
в мене також, всіх здає на поверсі
Туфли в чешуе• 19 мая 2023
сусідам не до вас треба вести собаку, а до кінолога. Це недоліки виховання (тобто, його відсутність)
З родзинкою• 19 мая 2023
Кінолог треба, знайомство не допоможе. Знайдіть собачу площадку на районі, де вони зможуть позайматися з кінологом.
автор Дідова баба • 19 мая 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Наскільки я розумію, цей собака з притулку. Він до них потрапив уже дорослим. Минулого року, тоді й почалося
Туфли в чешуе• 19 мая 2023
Ответ дляДідова баба
Ну вони молодці, але собакою треба займатися. В нас повно довколо собак. Всі зобовʼязані проходити дресуру і курс виховання. Жодна собака не гавкає! Але я живу поруч з таким сусідом, як і ви. В них 2 собаки. Він їхз будинку випускає надвір і вони просто так гавкають весь час - він не хоче займатись їх вихованням. На вулицю з ними йде пізно ввечері, щоб людей не було, бо тут штраф великий і собаку можуть забрати.
Сусановна• 19 мая 2023
Лично моя собака прекрасно понимает слово заткнись,знакомить с соседями в голову не приходило,она ж от радости теперь будет лаять
Винник• 19 мая 2023
Вы ничем помочь не сможете, тут только хозяева смогут что-то сделать, и то если сильно постараются , и собака знает и понимает команду нельзя. Но и все же в частном доме, это сложно сделать, у меня тоже дурачок ходит гавкает, но если я сижу во дворе и вижу, что он намеревается гавкать, не разрешаю этого делать, но мы ходили на дрессировку, собака общему курсу послушания обучена
Червона калина• 19 мая 2023
Собаці нудно і одиноко, знайомством не допоможеш.
Викликаю на дебати• 19 мая 2023
Ответ дляДідова баба
Не важно, в каком возрасте корректировать поведение. Без разницы, породистый или нет.
Присоединяюсь - нужен кинолог.
Майданщица• 19 мая 2023
а в мене сусід голосно кашляє(((( волочкова сцить під йолками на свойому дворі але під вікнами у сусідів.. у кожного « своє» горе
автор Дідова баба • 19 мая 2023
Ответ дляМайданщица
Ось-ось! Погоджуюся.
автор Дідова баба • 19 мая 2023
Ответ дляВинник
Коли вони дома, вони йому кажуть щось і він перестає гавкати. А як сам, то гавкає собі
Винник• 19 мая 2023
Ответ дляДідова баба
Ну понятно, а те соседи , что прям гробовую тишину хотят живя в частном секторе?
автор Дідова баба • 19 мая 2023
Ответ дляВинник
Не знаю.

Зате знаю, хто жалівся. Ці люди переїзджають скоро, через місяць. Але не факт, що не знадуться інші

Щодо кінолога, я й не знала, що вік не перешкода. Цей песик вже має сиву мордочку, тому я й думала, що його уже не навчити. Але як ви кажете, що працює незалежно від віку - то добре. Впевнена, що сусіди зверталися до кінолога і ще раз звернуться. Можливо їм кінолог знайомство й порадив. Як сьогодні розкажуть щось цікаве, то переповім вам.
Винник• 19 мая 2023
Ответ дляДідова баба
Не знаю.

Ну , взрослую собаку сложно перевоспитать все же
Даю справку• 19 мая 2023
В наших сусідів собака гавкав, коли в нас хтось на подвір´я виходив. Батьки його час від часу підгодовували (з дозволу сусідів, ну і вони такі хазяєва, що собака голодний був, шкода його було).
Ну і якось він звик, що ми - свої, перестав гавкати. Смаколики роблять дива.