Stefaniya K.• 19 мая 2023

А нам дають Ф16, а гіркін плаче

LudaSHS• 19 мая 2023
Команда , что работала над этим год. https://www.facebook.com/709744187/posts/pfbid0jjt...?

LudaSHS• 19 мая 2023
В Мариуполе в районе аэропорта празднуют День F-16
Be_me• 19 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Также интересный материал( любителям больших текстов , но поимерно так обрисовывает.₴ 👀🇺🇦

Як закінчиться війна? Тенденції та сценарії. Частина 1.

Але навіть за найбільш сприятливого сценарія історичний процес не зупиниться. Питання в тому чи будемо ми достатньо розумні щоб зробити правильні висновки і бути в цьому процесі акторами, а не обєктом. Поки - схоже - ми в муках, але робимо правильні висновки.

Тож. Давайте коротко на базі вищевикладеного:

Що таке завершення війни в тому контексті, який я виклав? Завершення війни - момент часу, в який обидві сторони (добровільно чи під примусом обставин) стало і довгостроково відмовляються від продовження бойових дій на десятиліття. Ну бо більший горизонт прогнозування - це абсурд.

Що не є завершенням війни? Вихід на будь-які рубежі, в тому числі з кордонами 1991 року. Війна завершується тоді, коли виконується пункт 1. “Тимчасове припинення війни” у форматі Мінську 3.0 не є завершенням війни.

Що таке перемога для Росії? Знищення української державності чи взяття України під повний контроль - за моделлю Білорусі. Всі інші варіанти для Росії неприйнятні через ту ставку, яку зробив Путін на цю війну.

Що таке перемога для України? Для нас перемогою буде збереження суверенітету та можливості самостійно визначати власне майбутнє. Тобто треба довести до цього результату, адже основну роботу ЗСУ вже зробили. Довгостроково Росію все одно чекає криза режиму (час працює на це).

Повернення на рубежі 24.02.2022, послаблення Росії і подальше посилення ЗСУ? Перемога. Попередня версія + Крим? Вау. Перша версія + Крим + Донбас + репарації? Ідеально. Ми почали цю війну як абсолютний андердог. І це потрібно ніколи не забувати. Але зараз мати оптимістичні очікування, якщо ми продовжимо пахати на перемогу, цілком нормально. Будь-який з цих сценаріїв зберігає для нас можливості для розвитку, реформ, вставання на ноги. Для того, щоб побудувати тут успішну як мінімум за регіональними стандартами державу.

Які сценарії завершення війни доцільно розглядати станом на 19 травня 2023 року?
1. “Корейський сценарій”.
2. Очевидна військова і політична перемога України, “оновлення” режиму в РФ і підписання угоди про припинення вогню.
3. Крах поточної російської державності в процесі війни.

Які сценарії, на мою думку, втратили актуальність за останні кілька місяців?
1. Очевидна військова і політична поразка України.
2. Компромісний мир.

Продовження нижче.
https://t.me/yb_ua/3492
.
Уфф, довгий текст. Але вартий того, аби прочитати! Бо останні дні-суцільні американіські гірки для настрою і настрОю.
KozaNostra_I• 19 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Еще раз хочу передать привет тем, кио мне в политике тут доказывал, что этого ’ никагда не будет, бо никагда.’

Большой привет
С учетом тренажера наших летчиков - это 4 мес
Т е осень
Это сценарий отыграл и с Танками и с Патриотом, вкидывание по чуть в сми, а дело делается ...

И второй привет тем, кто не видит ускорения в последние месяцы
Не удивлюсь, если пилоты уже давно обучаются.
KozaNostra_I• 19 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Выше текст было зимой 5 сценариев
С учетом реалий на сегодня это 3 уже

Победа Украины. \ это понятно
Контрнаступление откладывается до Осени? Пока не дадут самолёты?
KozaNostra_I• 19 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
И историческая подия
Выступление первого в истори еврея на самите в Саудовской Аравии. Арабы не дураки. Слушать б зе ,.не слушали, если б не ставка на Перемогу. Украины
Башара Асада там видели? Тот который диктатор и должен уйти. Зеленскому не стыдно перед несколькими диктаторами выступать, где повсеместно нарушаются права человека и угнетают женщин? Просить поддержки у диктаторов?
KozaNostra_I• 19 мая 2023
Ответ дляМиззери
Спасибо за хорошие новости
Но плохая тоже реально плохая, терпимо? Одна такая ракета столько горя может принести 😕
Какого горя? По 6 штук за раз сбиваем! Следующие 6 штук собьем в августе.
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Зеленский пригласил Башара? Сам?
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляBe_me
Так
Дуже гарний текст. Але, багато слів тут мало читають, а приносити вирвані куски і панікувати, тут - да.

LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Нет такого ’контрнаступоения’, как вау какое то, ( спичи контрнаступонение это тоже тактика войны, информ война)
Есть каждодневная работа Всу - сейчас вот аєропорт Мариупольч
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляKozaNostra_I
...
viika65• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
...
вот ко.ел! это не есть хорошо!
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляviika65
вот ко.ел! это не есть хорошо!
Чего?
Маленькая шавка способна на демонстрацию только,, не пикнет
viika65• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Чего?
тогда беру свои слова назад. Вы лучше меня знаете.
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляviika65
Да кто знает.
Но не он там главный
На подсосе тоже, а Принцы нормально Зе приняли
viika65• 20 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Да кто знает.
Но не он там главный
к чему тогда эта демонстрация? что он этим хотел доказать?
LudaSHS• 20 мая 2023
Ответ дляviika65
На публику.
Рашке как его союзнику