Позаземний розум• 19 мая 2023
Як знайти не знаю що?!
Мій батько років 7 назад щось десь взяв. Сховав він це на дачі. Я чула його розмову з мамою вночі, що тепер діти будуть жити безбідно. Батько помер. Мама ще тоді його сварила дуже, що нащо він це зробив і тепер його будуть шукати не знаю хто чи поліція чи бандіти якісь. Жили ми сіренько, не привертаючи уваги. Вона і досі боїться. Як знайти що він там сховав і де? Хто вміє дивитися на таро? Чи інші здібності? Мені б хоч просто знати що саме шукати?
Задовбало це рабство на роботі.
Які взагалі ідеї, що це могло б бути, щоб прям двоє дітей забезпечити на все життя?
Задовбало це рабство на роботі.
Кукусик• 19 мая 2023
Певно, ваш батько десь закопав бутля з самогоном. Якщо дуже треба, шукайте. Успіхів у пошуках!
КохайтесьЧорнобровi• 19 мая 2023
Чего только не прочтешь на советчице....и такое бывает,оказывается.
А почему папа маме не рассказал что это и где
А если мама боится-она ТОЧНО ЗНАЕТ ЧТО ЭТО
Невісточка ж• 19 мая 2023
в мене в знайомого дідусь перед смертю сказав, що закопав на території подвір´я 10.000євро. шукають вже 4 роки
Капитошечка• 19 мая 2023
Может деньги советские закопал. У меня свекры в отмостку мелочи закатали, тоже наверно думали, что разбогатеем))))
Звездолётчица• 19 мая 2023
Идите на работу,не придумывайте чушь.ну или на крайняк мужа хорошего может повезет найти))))
Звездолётчица• 19 мая 2023
Ответ дляКапитошечка
У меня бабушка ’клад ’закапывала,только у нее кукушка от альцгеймера улетела тогда)))бумажки,фантики и ерундовину всякую,тоже говорила,что то клад и деньги
Позаземний розум
• 19 мая 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Мама знає, але не каже. Вона ще досі боїться. Бо це вкрадене, я так розумію. Не признається, каже що це небезпечно
Позаземний розум
• 19 мая 2023
Ответ дляКукусик
Прям заздрю вам, пів бутля можуть забезпечити ваше життя
Позаземний розум
• 19 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Я вже на роботі, ви хоч би прочитали
Кукусик• 19 мая 2023
Ответ дляПозаземний розум
Ну мені заздрити не потрібно, мій батько нічого ніде не крав і закопував
Скоро Купальська ніч, якщо вірити народним повір´ям, можна знайти в лісі цвіт папороті і тоді вам відкриються усі приховані скарби! Можете спробувати і тут напишете нам, який скарб заховав ваш тато.
маска Ілона• 19 мая 2023
По темі може сучасні дорогі металошукачі покажуть? Я знаю що в деяких є екран і прямо показують що під землею. Не знаю правда чи пластик або дерево покажуть.
А так то в мене тато колись в білій гарячці золото мамине закопав. Шукали всією сім’єю, так і не знайшли. Ото буде колись комусь радість як знайдуть.
У вас землі під гектар, та дом на 500 квадратів?
Починайте генеральне прибирання та перекопування (ландшафтний дизайн;). Маму десь поруч з собою тримайте, сумніваюся, що вона у вас з покерфейсом буде сидіти, коли ризики збільшаться.
А взагалі, авторка, мало що є гіршого для життя, аніж очікування, хоч спадка, хоч клада. І суто моє імхо, мама має право на таємницю.
Позаземний розум
• 19 мая 2023
Ответ дляОксана Таро
Деньги ( ценные бумаги) . Возможно в гараже. И да, они были украдены.
Дякую, теж думаю що в гаражі або біля нього. Бо тато говорив тоді, що йому собака заважав ховати, а будка якраз біля гаража. Значить, буду шукати гроші.
Позаземний розум
• 19 мая 2023
Ответ дляTammy21
40 соток. Прифронтова зона, не дуже там поїздиш на ту дачу. Може мама і має право, але ж тато для дітей це ховав. А я його донька
Оксана Таро• 19 мая 2023
Ответ дляПозаземний розум
Пишите в лс. Посмотрю подробнее.
Ответ дляПозаземний розум
Папа мав час дітям розказати, але поділився з мамою.
Я повторюся. Найгірше, що ви можете зараз зробити, мріяти про життя зі скарбом.
Позаземний розум
• 19 мая 2023
Ответ дляОксана Таро
А воно ще там є? Чи мама могла розказати брату і він їх вже звідти забрав?
КохайтесьЧорнобровi• 19 мая 2023
Ответ дляПозаземний розум
А он разбогател неожиданно?
Оксана Таро• 19 мая 2023
Ответ дляПозаземний розум
Чтобы ответить на все вопросы, нужно делать полный расклад
Позаземний розум
• 19 мая 2023
Ответ дляTammy21
Вони про це говорили вночі, коли він приїхав. Мама нервувалася і чекала його. Я випадково не спала! Батько помер раптово, він не хворів. Ще знає бабуся, тато їй казав, що забезпечив нас. Так от вона дуже дивується, чому мама не каже що саме і де сховане.
Позаземний розум
• 19 мая 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А он разбогател неожиданно?
Він виїхав за кордон, не скажу що несподівано, але є деякі дивні моменти
На паровозе• 20 мая 2023
Ответ дляПозаземний розум
Ну от бабусю і випитуйте. Не зразу, спокійненько, заходячи здалеку. ’Як задовбало так жити, ой, треба те, треба це, ой горе горе’)))
Позаземний розум
• 20 мая 2023
Ответ дляНа паровозе
Якби вона знала що і де, ми б вже разом копали. Їй відомий сам факт що таке відбувалося і все. Батько видно боявся, що мама не признається (він не знав, що я щось чула) і розказав своїй мамі, щоб воно там не пропало.
Послухаю дівчат вище, візьму маму і поїдемо, буду дивитися на її реакцію де я буду шукати.
Бува і таке• 20 мая 2023
Лопату в руки і вперед на дачу )))) а і прибирання капітальне не завадить в будинку. Де мама буде хвилюватися, або казати ’я там сама’ - значить там щось є.