Chaterbox• 20 мая 2023

Ошарашена тим, скільки знайома і її сім´я витрачає на ХАРЧУВАННЯ в США

Вони звичайні люди, виїхали десь з пів року, нещодавно поділилася, що в них оренда житла 2000 долларів в місяць, а на харчування виходить десь біля 1500 долларів в місяць, тобто майже половина. І це 2 дорослих і дитина шкільного віку.
Це схоже на дійсність? Я тоді дивуюсь чи всі ті 100 000+ українців що виїхали за програмою мають такі можливості чи країна надає можливості дозволити собі все це?
Будьте так ласкаві• 20 мая 2023
Це для вас багато чи мало ? Ми витрачаємо на все не менше 4 тис, Європа
Сірничок• 20 мая 2023
Там зарплаты ведь, грубо говоря, не по 200$-300$ в месяц, а по 200-300 в день. Вот и считайте что можно себе позволить.
автор Chaterbox • 20 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
це для мене ДУЖЕ багато здається. Віддавати на харчування половину бюджету на житло. Чи це норма там?
Обижулька• 20 мая 2023
Майже половина від чого?)
Разные семьи по разному питаются, соответственно разные суммы на питание тратят. Почитайте темы на советчице.
Семье моей сестры на еду платили 800-900 $ в месяц на 4-х. Что-то покупали за свои.
Люди идут работать, в США на одно пособие не протянешь.
Будьте так ласкаві• 20 мая 2023
Ответ дляChaterbox
Це не багато
ПлюшкамиБалуюсь• 20 мая 2023
Мы в Европе на двоих столько тратим, чтобы нормально питаться.
Кусман Сиру• 20 мая 2023
Да, такие цены.
На питание можно меньше ..но кто что привык есть и ГОТОВИТЬ
Надо работать двоим,тогда будет на все хватать
GaleTTa• 20 мая 2023
У них дорого всё. Посмотрите видео блогеров из супермаркета. Там 12 яиц только от 200 грн стоят
MAmaMartusi• 20 мая 2023
Багато залежить від того де знайома, Нью Йорк і Каліфорнія, наприклад дуже дорогі. Плюс органічна їжа дорога, а неорганічну їсти неможливо. Тому думаю правда. Але 3500 дол в США не великий дохід
zhe-maria• 20 мая 2023
Сестра в Канаді. Каже що на сімʼю з 5 людей витрачають 5000$. Продукти + оренда
Чаклунка-ведунка• 20 мая 2023
А в нас в Україні хіба менший відсоток доходу йде на харчування? Теж приблизно половина доходів. І в будь-якій іншій країні так само, якщо харчуватися нормально і купувати овочі, фрукти, м´ясо, молочне тощо. Що вас так дивує?
Обижулька• 20 мая 2023
Ответ дляChaterbox
В Украине это будет сумма значительно больше половины стоимости аренды жилья. Разве что семья снимает очень дорогую квартиру.
Чу Ча• 20 мая 2023
Для США це не так і багато на харчування, навіть мало, здається.
Кусман Сиру• 20 мая 2023
У меня на питание уходит 200-300 дол в неделю
2 взрослых + 2 детей.
Рыба , говядина, фрукты, ягоды , молочка все едим.
Но я готовлю..наши блюда.
Гречка дорогая 8баксов за кг)) а так это все доступно.
автор Chaterbox • 20 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Це не багато
Зрозуміти намагаюсь. Може я надивилася відео про те, яке все доступне в США в плані їжа, одяг і таке інше. Ладно житло. Але не уявляла що харчування таке дороге там. Бо вони звичайні люди, без червоної ікри кожної вечері
Будьте так ласкаві• 20 мая 2023
Ответ дляChaterbox
Ми ісвУеразні тратили приблизно так само, різниця лише в оренді
автор Chaterbox • 20 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Та ні, це не допоможе переводити їх вартість продуктів на нашу валюту. Все відносно прожиткового мінімуму та співвідношення заробітних плат
Обижулька• 20 мая 2023
Ответ дляChaterbox
Красную икру там и не купишь, если русских магазинов нет рядом, а вот лобстеров при таком бюджете на еду, вполне.
Galina_vinsport• 20 мая 2023
У них предостаточно фудбанков, чтоб иметь еду бесплатно
ИграйМойГормон• 20 мая 2023
Ответ дляMAmaMartusi
так в ла и нй есть бесплатные фудбанки, где выдают бесплатно еду, плюс выдают карточки, фудстемпы, на которых лежит определённая сумма, с которой ты можешь скупиться в любом почти супермаркете. там думают о бедных людях и голодным остаться практически нереально.
так что автор, если человек беден он питается бесплатно там
Подмигашка• 20 мая 2023
Знакомый выехал в сша с женой и дочкой-подростком, как раз обустраивается, первый месяц. Говорит, что нормальное «правильное» питание довольно доступное : яйца 2 дол/12 шт, филе 5 дол/кг, овощи/листья/фрукты тоже не дорогие, в. Среднем в день на семью до 25 дол(без излишеств, но и не пищевой мусор).
Обижулька• 20 мая 2023
Хотите пример.
Я покупаю в США 1 фунт свежайшего сибаса (чуть меньше полкило) за 8$, в Сильпо не первой свежести он стоит 630 грн/кг.
Теперь сравните, кто тратит больше. А потом соотносите это с уровнем заработка.
Смешнюча• 20 мая 2023
Знайома працює в прод магазині-ковбасу ріже. Каже на харчування 1+2 вистачає. Навіть на низькооплачуваній роботі людина може прокормити та одітись сімю. Правда на оренду житла треба ще 1 працюючого ( в подруги житло безкоштовне)
Кусман Сиру• 20 мая 2023
Кстати да, лобстеры креветки, лосось вполне доступно.
Надо знать места)
Икра, Питер пен 130дол за кг.
В Украине она дороже стоила.
Мстящий за Зайца• 20 мая 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
У нас на еду идет примерно 6% от дохода. Но в США больше б конечно уходило, цены другие
автор Chaterbox • 20 мая 2023
Тобто всі ті сім´ї що виїхали і почали свої ютуб канали кажуть неправду, що ’голим-босим-голодним’ не залишишся, якщо ти навіть звичайної професії, яка тобі не принесе заробітну плату айтішніка?
MAmaMartusi• 20 мая 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Голодним ні, але на органічну їжу фудстемпів не вистачить, в банках теж базовий набір. Щоб повноцінно, смачно і корисно харчуватись 1500 на сім‘ю не вистачить
Irina-5d24• 20 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Да разные есть. Беру 15 за 160грн
Чаклунка-ведунка• 20 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Діліться секретами, як вам це вдається! Булу вдячна, якщо і мене навчите теж так економити (якщо при цьому харчування ще й повноцінне, звісна річ)
Синди Кроуфорд• 20 мая 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я думаю тут дело не в экономии, а в хорошем доходе)