Chaterbox• 20 мая 2023

Ошарашена тим, скільки знайома і її сім´я витрачає на ХАРЧУВАННЯ в США

Вони звичайні люди, виїхали десь з пів року, нещодавно поділилася, що в них оренда житла 2000 долларів в місяць, а на харчування виходить десь біля 1500 долларів в місяць, тобто майже половина. І це 2 дорослих і дитина шкільного віку.
Це схоже на дійсність? Я тоді дивуюсь чи всі ті 100 000+ українців що виїхали за програмою мають такі можливості чи країна надає можливості дозволити собі все це?
75В• 20 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Наверное, не знаю точно. Брат и больше зарабатывает, и меньше тратит. И его огромный дом на Брайтоне - по деньгам как наши две квартиры в Торонто, даже дешевле. Получу паспорт - свалю к брательнику.
знаєте де добре- де нас немає
Near Mear• 20 мая 2023
Ответ дляChaterbox
Тобто всі ті сім´ї що виїхали і почали свої ютуб канали кажуть неправду, що ’голим-босим-голодним’ не залишишся, якщо ти навіть звичайної професії, яка тобі не принесе заробітну плату айтішніка?
Да как тут, в Канаде, можно голым-босым остаться? Не, наверное, можно, если очень постараться.
автор Chaterbox • 20 мая 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
Це не дороге харчування. Ви в Україні чим харчуєтеся?
Нормальною сезонною Їжею. Не мівіною. Вибачаюсь, але не про мене питання
Near Mear• 20 мая 2023
Ответ для75В
знаєте де добре- де нас немає
Он нас давно звал. Сам уехал еще в 1997.
Будьте так ласкаві• 20 мая 2023
Ответ дляChaterbox
Питання про вас, бо це не багато для харчування сім´ї в будь-якій країні
ПАЦАНКА О• 20 мая 2023
Ответ дляChaterbox
це для мене ДУЖЕ багато здається. Віддавати на харчування половину бюджету на житло. Чи це норма там?
Одні ошарашені чужим життям, інші - чужою орфографією. Кожному своє
постою_послушаю• 20 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Нам налог, помните мы обсуждали, вернули больше, чем мы заплатили, представляете? Три с половиной тысячи. Такая неожиданность приятная, сорри, автор, за оффтоп
Мстящий за Зайца• 20 мая 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Тобто, якщо я правильно розумію, ця сума -- до 20 тисяч -- це 6 відсотків від доходу, як ви писали? А загальний дохід виходить приблизно біля 200 тисяч на місяць? (Вибачте за безцеремонність))
Пусть будет примерно так ))
До 20 тысяч это уже и с кафе пару раз на месяц, суши и тд. Это максимально. И то иногда считаю, что много выбрасываем на еду ) но повторюсь, что в США другие расценки, выходило бы дороже
Near Mear• 20 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Поздравляю! У меня ребенок учится и работает, налогов вернули где-то половину потраченного на учебу, немного меньше.
Давно без алко• 20 мая 2023
Ответ дляChaterbox
А в Киеве? Не половина бюджета? С учётом не мегакрутых з/п
Near Mear• 20 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Я за вас действительно рада! Хоть кто-то понимает, почему я люблю Канаду!
Чаклунка-ведунка• 20 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Пусть будет примерно так ))
Дякую за відповідь. Виходить, що в мене місячний бюджет в десять разів менший за ваш) Живемо з дитиною вдвох, на харчування менше десяти тисяч на місяць не виходить тратити, намагаюся купувати якісні хороші продукти заради сина. Напевно, я не так вже й багато витрачаю, як мені здавалося))
Дай подивлюся• 20 мая 2023
Ответ дляChaterbox
Так а у нас , если арендовать за 15 тыс и на еду 15 тыс, нормально? Или как
Near Mear• 20 мая 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
А в нас в Україні хіба менший відсоток доходу йде на харчування? Теж приблизно половина доходів. І в будь-якій іншій країні так само, якщо харчуватися нормально і купувати овочі, фрукти, м´ясо, молочне тощо. Що вас так дивує?
Нифига не половина доходов. У нас на одно лицо в семье идет до 300 канадских долларов в месяц, без учета спиртного. Зарплаты, как вы понимаете, не 600 долларов.
постою_послушаю• 20 мая 2023
Ответ дляNear Mear
О, да! Нам когда волонтёр озвучила сумму возврата, я тоже воскликнула It´s a great country!
Мстящий за Зайца• 20 мая 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Да, в меньше 10 тысяч сложно уложиться. Я хоть и списки в Сильпо составляю каждую неделю, но в итоге выходит больше чек чем планировалось плюс пойти отдельно фрукты докупить. То одно, то другое.
Near Mear• 20 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
И это вы еще не PR и не имеете прав на многие другие ништяки...
постою_послушаю• 20 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Вы меня держите, если что, в курсе. Я ведь и про возврат налогов от Вас только и узнала
Мы, кстати, опробовали вот недавно канадскую железную дорогу- в Нью Брансуик на соревнования ездили.
Я на хвилинку• 20 мая 2023
Ціни такі високі. Я більш ніж впевнена що це звичайний раціон.
Я на себе одну в Канаді при економії 700-800$ в місяць на харчування витрачаю. Це салат, борщ наприклад на 5 днів на роботу, бутерброди/вівсянка/яйця та фрукти на сніданок. І якісь овочі, іноді з мʼясом на вечерю. В ресторани не ходжу взагалі. Єдине що раз в тиждень якесь капучіно можу купити в кавярні. Проїдаю майже пів зарплати в місяць.
Масяня Я• 20 мая 2023
Подруга живе з батьками. На аренду 1000 і на продукти 1000.
Вона знімає будинок двоповерховий. Але мені на відео здалось, що будинок якийсь зовсім невеличкий.
Ціни напевно залежать від штату та міста.
Продаю витрішки• 20 мая 2023
Ми знімаємо апартаменти за 2600, на харчування 1500 трохи забагато, трьом реально вкластись в 1000$ купуючи все що хочеш, хоча може вони доставками харчують, я особисто не можу це їсти.
Рідко дуже, але що вас так дивує?
В нашому штаті мінімалка 3 тис, якщо трішки напрягтись то 5 спокійно заробляєш.
Кумася• 20 мая 2023
Дивлячись що їсти. Я одна в Англії їм дорого, бо люблю ходити по кафе. А так хто як вміє.
75В• 20 мая 2023
Ответ дляNear Mear
вы экономная))) у нас один хороший поход в магазин 100 дол
Near Mear• 20 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Ну, мы в Онтарио, у нас таки немного по-другому. Но, подсказываю, если вдруг вас уволят, то вы будете иметь право на пособие по безработце, например. А новым гражданам на год положен бесплатный доступ в кучу музеев и других развлечений.
Продаю витрішки• 20 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
У них дорого всё. Посмотрите видео блогеров из супермаркета. Там 12 яиц только от 200 грн стоят
Ви хочете сказати що 5 $ за дюжину це дорого?
Near Mear• 20 мая 2023
Ответ для75В
Я вообще нифига не экономная. Просто у нас рядом Лоблос, а в нем куча скидочек. Плохо, что в LCBO нет скидок! :)
ИграйМойГормон• 20 мая 2023
Ответ дляMAmaMartusi
Голодним ні, але на органічну їжу фудстемпів не вистачить, в банках теж базовий набір. Щоб повноцінно, смачно і корисно харчуватись 1500 на сім‘ю не вистачить
пффф в Украине в супермаркетах вообще органик ничего нет. обычные овощи фрукты и продукты. и ничего люди живут. или вы хотите шиковать да ещё и бесплатно?
Near Mear• 20 мая 2023
Ответ дляПродаю витрішки
У нас 30 штук - 9,45 канадских.
Near Mear• 20 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Кстати, мы по ЖД несколько раз ездили, раз в Ниагару Фолс, раз в Монреаль. Остались очень довольны. Друг, местный канадол, из Оттавы регулярно к нам в Торонто по жд гоняет.
постою_послушаю• 20 мая 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну ещё бы- борщ! Я вчера по одной цене купила три свёклы и килограмм клубники. Борщик золотой!