Ниф_ниф• 20 мая 2023

Горішки, сухофрукти.

Доброї ночі. Думаю над тим, щоб відкрити інтернет магазин з горішками і сухофруктами в подарункових коробочках, гарно оформлені, але дуже вагаюсь. Я думаю, тут є пані, які розуміються в бізнесі, як ви думаєте, а чи варто? Бо я занадто вагаюсь, а так хочу почати власну справу. А ви купили б? Просто цікаво.
тогдалия• 20 мая 2023
Навіть не знаю. Ніколи горішки з сухофруктами не дарувала, та й не буду. Треба опитування, чи люди таке взагалі часто дарують.
Файна цьоця• 20 мая 2023
Горіхи
Блондинка в Законе• 20 мая 2023
О! Я якраз в інстаграмі замовила тільки що горішки і сухофрукти😁 і ще згущене молоко. А по темі, не знаю, вирішувати вам. Можна спробувати😉
Эскиз бесконечности• 20 мая 2023
Зараз така доставка дорога, що куплю краще в ТЦ або на базарі...це для себе, а на подарунок точно би не брала таке.
Верочка 100%• 20 мая 2023
Я б не купила і не дарувала таке
KotkaZamordovana• 20 мая 2023
Я такое покупаю на подарок в ведерках в Германии, все рады
PORKA• 20 мая 2023
Не купила бы. Это скоропортящийся товар - орешки если уже не первой свежести будут горчить, сухофрукты могут быть слишком сухими. Короче, как по мне, не самая удачная идея для подарка. Тем более, что орешки
достаточно каллорийный продукт.
Блондинка в Законе• 20 мая 2023
Ответ дляPORKA
достаточно каллорийный продукт.
А в магазині також неможливо провірити чи вони свіжі, деколи і погані купувала, їх не попробуєш коли вони запаковані😁😁
Юпитерная• 20 мая 2023
Ответ дляPORKA
достаточно каллорийный продукт.
Не всі сидять на дієтах і рахують калорії,але теж не впевнена, що будуть купувати, так як зараз великій вибір фасованих горіхів на любий смак і гаманець.
А от всякі горіхові пасти, тахінна паста, урбеч, особливо в наборах-міні-версіях може б і пішли.
Пиу!Пиу!• 20 мая 2023
Краше не треба, пожалійте ваш час і гроші. Завжди знайдуться більш злиденні, хто буде продавати дешевше вас
всегдаДаДа• 20 мая 2023
Ох , читаю ответы и не удивлена что люди бедно жили и до войны у нас.
Автор , пробуйте. Прочитайте книгу Богатый папа , бедный папа
Я думаю вы найдёте для себя ответы. И конечно не помешает разбираться в этой теме.
Единственное что конечно это должны быть не только на подарок сухофрукты, а и в идеале разнообразие. Хотя бы банки мёда с орехами и сухофруктами и тд.
Не бойтесь начинать новое.
Пилосмок працює• 20 мая 2023
З одного боку ідея непогана. З іншого боку, розуміючи, що вартість пакування не три копійки (яке нікому не потрібне за великим рахунком) закладена у вартість продукту - близьким та сім’ї купую на вагу що до душі, а чужим подарую або гроші (час такий) або без доставки щось знайду з наявного у моєму місті, будь що, зараз вибір ого! Аби гроші були. Тому не замовляла б точно. Але якби ваша продукція раптом впала мені в око десь на якійсь вітрині й ціна не була б надто завищеною відносно вагової версії, там би був термінал, теоретично, в одному випадку з, можливо, 30-40, купила б.
Яйцеголовая• 20 мая 2023
Біля мене є такий магазин, там і сухофрукти на вагу, горішки, арахісові пасти, турецькі солодощі, солодощі без цукру, замінники цукру . І формують подарункові набори з сухофруктів і горішків. Перед святами типу 1 вересня, день вчителя, 8 березня та іншими там купа замовлень на коробочки з горішками вчителям і вихователям в садочки замість квітів і цукерок . Можу Вас додати в групу в вайбері в той магазин і подивитесь асортимент і ціни
ТАЗератти• 20 мая 2023
Посторонним не дарила и не подарила бы такое. Дарила мужу, но ездила на рынок, на постоянную «проверенную» точку и там покупала под вкус мужа. Упаковывала сама.
Не заказывала бы такое в интернете, все таки в живую ты можешь попробовать/понюхать и выбрать.
Но в общем идея неплохая как по мне, люди и зефир домашний заказывают.
Белочкой зови• 20 мая 2023
Регулярно купую і собі, і дорослим дітям, і подругам. Смачно і корисно.
Відкривати варто однозначно - і на вагу, і фасоване.