Вот скажите мне, меня одну беспокоит та мысль, что наши лучшие ребята гибнут за непотреб? Что Донецкое направление нам так нужно? Я как почитала их группы, та то вообще ужас. Когда освободят, так эти тараканы достанут наши паспорта и разбредуться по стране и будут втирать про восимь лет. Аж бесит. Я одна такая?
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Це Ви меліски чи заспокійливого випийте, а якщо не подобається тема, то ж вийдіть. Я насилвлась в укритті 3 місяці, і житло в іншому місті орендувала за усі гроши миру, так що не треба мене заспокоювати, і війну вже вдруге проходжу
Если вы сейчас во второй раз сталкиваетесь с войной, значит вы имеете какое-то отношение к территориям, окупированым в 2014? И вам не хочется, чтобы их вернули в состав Украины?
Ответ дляLove_Love_Love_
Вони вже їх повитягали і тусують по всьому світу прикинувшись українцями, пособія, доступ до США і Канади, а ще на цю тему бісить що мацкальня може в США отримати політ притулок на відміну від нас, вони так і роблять, малюють плакати проти русні і влади, збираються десь купкою на аля мітинг який ніхто не бачить з влади, фоткаються і мають докази що їх притискають в параші і все, рік і воно з грінкою
100%
Ответ дляПиона
Ага, теж це примітила! Фіг їм а не території! Нехай свої території до ладу приведуть, кропива росте між жилими висотками на Росії та лопухи вище людського зросту.
Та ми не за території, а за пацюків звідти
Ответ дляLove_Love_Love_
Нашо ви ото ділите?
А мені моя майстер з Луганська вчора говорила як вона моіє про мир, про повернення Луганська до України, вчить мову, історію, а ще одна знайома зі Львова, я вже вище писала, заявила на всю інсту що ЗСУ виродки і перемоги не буде ніколи.
Не кажу що всі такі. Але колоборантів там дуже багато.
Ответ дляLove_Love_Love_
Донецьк це Україна, ми не можемо віддати свої території хто б там не жив, повернемо кордони і най издують на всі 4 сторони всі кому потрібна параша,
Короче, как они говорят, мы достанем украинский паспорт, но ненавидеть будем вас всегда. И ждать росиси
Ответ дляПиона
Пусть сами думают куда им деться! Нафти себе таким мозги забивать ночью? Вам делать нефи такое теми создавпть?
Если Вам мешаю спать, так выйдете с этого приложения, я же не к Вам в подушку постучалась...
Ответ дляПиона
Вы наверное,далеко живёте, что Вам все равно, а мне нет
Love_Love_Love_• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Я їх буду пиз…ти і я серйозно, хай мені у Львові розкажуть як вони будуть нас ненавидіти їх ж навіть докупеи потім ніхто не позбирає
Love_Love_Love_• 20 мая 2023
Ответ дляZerknij
Їх всюди багато дуже і дуже, в нас всі сруться за мову, а насправді зі свідомістю біда і це головне, а ніхто не задумується
ЕкатеринаС12• 20 мая 2023
я люблю в тиктоке когда они в рекомендации попадаются. От прям сразу видно шо это патриоты расеи.
Ответ дляРаната
А де вперше?
Вт зрозуміли, все загубила, бізнес, житло 4 локації і віру, я такого надивилась... Дівоньки, все почалось з нашого міста і да, там руські війська колонами були, це жах. Я вагітна газель товкала, ховала дитину свою від пострілу 3- х річну. Я знаю все про це. Ніякого супротиву народного там не було, це була армія херні, стояли колони техніки та воєнних. Ми залишили своє життя, а зараз знов
Не чіпай - вб ю• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Просто там, найдовше промивають мізки
То що тепер, дарувати країну комусь?
Ответ дляZerknij
Згадалася мені подружайка з Луганської області, яка ще років 20 тому казала: от би росія нас до себе приєднала🤦я тоді особливо уваги на то не звернула. Та і папанька мій теж чекав на расію. Кажу : підіймай жо і їдь де хочеш, а тут Україна. Була і буде. Так образився бідненький. Просто дуже шкода наших хлопців, які свої життя віддають за таких.
Отож, я теж не розумію, хочеш, то чемчекую туди, нащо ти звиш. А вони і раді. Тому що у Донецьку ще з 2009 була організація дно. Ось так вони готувались. А скільки адекватних людей виходили на вулицю за Україну. Дуже багато, це були мітинги неодноразово. Є дуже багато відео. Так то ж адекватні люди, котрі виїхали
Ответ дляLove_Love_Love_
А зараз куди їх дівати? Їх купа, навіть у Львові, я сама в шоці. Бачили недавно скандал з Чорною мамбою?
Міняти свідомість причому насильно, хто не хоче того на хєр в расєюшку.
Так хочу, щоб було чи на 15 років чи в стойло, уперед зі своїм уоханням
Strelka_007• 20 мая 2023
Єдина неподільна Україна в складі ЄС і НАТО, це єдине що якось може нас уберегти від нової війни на років 50 найближчих. Кацапи бояться лише сили, зброї кращої ніж в них самих, спротиву, розголосу потужного про їх злочини. Тому нам щоб вижити як народ, як країна , як етнос необхідно виграти цю війну, повернути території, позбавитися всіх сірих зон і автономії Криму (будуть ще одною областю як усі).
Ответ дляLove_Love_Love_
Нашо ви ото ділите?
Я нікого не ділю, я дуже боюся виродків, які можуть припхатися і буде триндець. Нехай пруться до рашки. Всі, хто бажав, то виїхали за 9 років. А інші зомбі рашкінські. Я так точно знаю, бо спілкувалась. Ми всі нацики і смерті їм бажаєм, навіть коли намагаються зрозуміти, що рашка обстрілює, так так, а потім, та нє вони не можуть, це ви нас
Ответ дляСемицветка
Территории да, но людей, которые по своей воле там, нет! Это ужас. Они так все перекручивают, что с ними не возможно даже поговорить. Там от людей и адекватности ничего не осталось, вакуум. Нормальные люди, бизнесмены и т.д. уехали, остались дураки. Почитайте их паблики, надолго Вас не хватит. Меня хватило минут на 20
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Думаю, что-то придумают (наше правительство).
Освобожления этих территорий ждёт очень много украинцев, которые хотят вернуться домой.
Ирина-bbd0• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Так о чём Вы тему создали и переобуваетесь на лету?))))
Ответ дляСемицветка
Знаете как я говорю, пусть мой ТЦ , 2 моих дома, 2 квартиры и все это в самом центре за бешеные деньги купленное расхерячит, но чтоб те получили по заслугам и поняли, что такое терять свой дом И ПУСТЬ ПРУТЬСЯ НА СВОЮ РОДИНУ, а нашу землю оставят. Почему Австралию, Англию, США, Францию не хотят освободить? Кишка тонка! Это не освобождение-это война, геноцид, и уничтожен е самих себя.
Ответ дляРаната
Та в мене графік сну змістився, не спиться останнім часом через хворих на голову сусідів.
Ми можемо Бути як і ліками, так і таки ж самими сусідами. Кажіть, що там в Вас. Побалакаємо♥️💋
Ответ дляLove_Love_Love_
О, подруга моя, теж саме, слово в слово говорю♥️♥️♥️
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляМerida
мама мия...в бердянске не осталось людей за Украину. увы...остались те, кто задницей на двух стульях сидят.
Не согласна. Есть знакомая, которая искренне ждёт освобождения.
Ответ дляLove_Love_Love_
Та бляха, велику демократію розвели. Мова одна у державі, а ти вчи яку хош. Що за нафіг
Ответ дляНе чіпай - вб ю
То що тепер, дарувати країну комусь?
Та не дарувати, ніколи. Я маю на увазі людей, хто за нехай будуть вони пінгвінами, не буду лаятись .... Ці пінгвіни за русю, знають неньку, ненавидять, та й говорять, якщо що , то ми достанемо паспорти українські і поїдемо, як біженьці. Ви не розумієте, що це за люди, які ненавидять Вас