Lyollimolly• 20 мая 2023

Меня аж выворачивает...

Вот скажите мне, меня одну беспокоит та мысль, что наши лучшие ребята гибнут за непотреб? Что Донецкое направление нам так нужно? Я как почитала их группы, та то вообще ужас. Когда освободят, так эти тараканы достанут наши паспорта и разбредуться по стране и будут втирать про восимь лет. Аж бесит. Я одна такая?
AnnaOst• 20 мая 2023
Ответ дляСемицветка
Я уроженка Донбасса, поэтому я знаю о чем пишу.
Ну я теж спираюся на свій життєвий досвід. Ще можемо результати виборів по регіону подивитися

katenka_• 20 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
Ви якось лице попроще зробіть) я думку висловила, подобається вона вам, згодні ви чи ні мене якось мало хвилює, враховуючи ваш хамський тон.
Така думка у мене з 2007 року, коли вперше відвідала Донецьк і почала працювати в одній з компаній Ахметова
Хамите пока исключительно только вы. Я вам обычный вопрос задала. Ответ ваш имеет абсолютно субъективный взгляд, поэтому не представляет ни малейшей ценности.
P.S. Лицо моё простое и прекрасное😘
Семицветка• 20 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
У вас будет не такая точная статистика как у меня, потому что я имею возможность находиться ’в среде’, а вы, просто, встретили ’каких-то’ людей с Донбасса. Я не утверждаю, что весь юго-восток проукраинский, но таких людей больше чем пророссийских, особенно сейчас. Пишу о территориях, которые были украинскими до 2022 года.
Helga_SV• 20 мая 2023
війна за ресурси, а не за тих, хто там залишився, чхати хотіло хуйло на мешканців Донбаса
AnnaOst• 20 мая 2023
Ответ дляkatenka_
P.S. Лицо моё простое и прекрасное😘
Та ви взагалі замість того щоб висловити власну думку с ходу почали від мене щось вимагати тіпа ’паясні за мненіє’. Можна навіть не питати з якого ви регіону. Вам самій може своєї специфіки і не видно звичайно
katenka_• 20 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
AnnaOst• 20 мая 2023
Ответ дляkatenka_
Удалено администрацией...
Якийсь беззмістовний набір слів і хамство. Нащо чиплятися до людей якщо не можеш навіть думку нормально сформулювати?
katenka_• 20 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
😂😂😂 Всё, уже не жаль вас. Думала, что общаюсь с более умным человеком, но вы даже не сообразительны.
Почему-то, когда дурак тебя не понимает, то считает дураком именно тебя))
AnnaOst• 20 мая 2023
Ответ дляkatenka_
Навіщо заходити в такі теми і розводити тут срач на рівні базарної баби? З очима усим ’меж вас жаль’ ви такая несаабразітелтная’. Ну кому це може бути цікаво? Це ж не про мене тема. Спробуйте не переходити на особистості а обговорювати проблему по темі

Еленка14• 20 мая 2023
І згодна і ні. І наче хай собі живуть, але ж війну не ми розпочали. Вони й так відокремилися і були ’окремо’. Але їм мало, поперлися далі. Залишити знову все як є, знову буде війна, через якийсь час.
Тому, вихід тільки один: звільнити всю територію від цього гімна.
Ваша величність• 20 мая 2023
Ответ дляРаната
Більш нема про що думать о 2й годині ночі? Підіть випийте заспокійливого чайку і лягайте спать. Або тривожтесь в укритті з іншими темами, та я думаю, що це спеціально підкинута думка на формування в суспільстві саме в цей час.
Тема віддати території в обмін на призупинення ракетних обстрілів уже давно пропонується рашистами. Не буде такого, забудьте.
Ви правильно написали ’на призупинення ракетних обстрілів’.
Саме так.
Zir-K• 20 мая 2023
Ответ дляПиона
Наши гибнут за нашу землю, если не держать там и не освобождать, эти твари приползут с автоматами к нам в дома, если не сдерживать . Как уже было в начале войны . После войны пророссийских тварей не останется в том виде что раньте. Либо закроют рот навсегда, либо сядут в тюрьму, либо их сам народ закопает, только лишь услышит про 8 лет. Никто с ними цацкаться не будет после всего!
Ну хорошо, отвоюем Донбасс и Крым
На выборах в парламент у нас опять пол Парламента будет Партии регионов и Бойко вице премьер? Или их лишат права голоса, объявят колониями?
@нюта• 20 мая 2023
Ааа ну якщо ви так вважаєте, то я як мешканець Донецької області скажу: тоді краще вже Київ здати і все! І наших Донецьких хлопців дуже багато теж воюють, і вони воюють не для того, щоб Донецьку область здати і нібито забути за війну! Це тільки не розумні люди вважають, що кацап зупиниться на Донбасі.
8 років назад ми «подарували» їм Крим, частину Донецької та Луганської області і чим це зараз аукнулося для нас???
mamaМия• 20 мая 2023
Ответ дляZerknij
Как мінімум нас двоє
Я з вами, але мені ще той поганий крим непотрібний. Це жах просто, повний півострів сцикливих зрадників. Я взагалі останніми днями на нервах, чоловік воює, ні смс, ні дзвінків вже третій день, вночі ці вибухи спати не дають. Шкода, що немає ядерної зброї, хотілося б покрити всю рашку, разом з Донбасом, щоб про цих виродків-сусідів забути на 5 століть наперед.
Киев_Елена• 20 мая 2023
Ответ дляПиона
Пусть сами думают куда им деться! Нафти себе таким мозги забивать ночью? Вам делать нефи такое теми создавпть?
Никуда не денуться, если у них там квартиры в частной собственности и прожили те бабки/дедки там всю жизнь. Если б хотели - давно уже б в рашку уехали
Безникая• 20 мая 2023
Вчера слышала что музык-в осталось из 55 только 2 тыс. Если там идет борьба, значит надо, я доверяю прав-ву. Они точно знают лучше нас как надо и что надо делать
Безникая• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Просто там, найдовше промивають мізки
Дочитала ваш вопрос в теме. Нет, слушайте, ну вы же читаете мнение людей, которые по сути там не живут. Там все запуганны, вы не знаете истинные чувства жителей там, а то что в сеть просачивается, это же единицы людей, которые на зарплате или дураки. Я, вот например, была удивлена что люди там сидят все 8 лет без воды вообще, вы где-то слышали новости об этом? Может мельком и слышали, но люди там массово сидят без воды, а не несколько домов. Представьте их шок когда появится вода?
nata.ant• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Я имею ввиду, когда мы заберём свою землю, куда откровенных сепаров девать, которые топят за рашку
Я вас прошу,в мене сусіди виїхали в Польщу з Харкова,і то дзвонять і розказують нащо ми в Донбасі стріляємо,там же люди
ellllena.ua• 20 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
Я з півночі, і у цього регіона теж є своя специфіка. Специфіка Донбасу визначає проросійську позицію більшості його мешканців і те, що там дуже розвинений регіонаоізм - люди слабо відчувають свою приналежність до України, більше до якоїсь регіональної спільноти
А почему так произошло? Раз вы работали в промышленном регионе, то наверняка заметили как тесно связаны производственные и торговые цепочки с эрэф? Естественно, тем кому это очевидно, было ясно, что с изменением политического вектора страны их карманы опустеют в первую очередь, намного раньше, чем казна недополучит налоги и это заметят западные регионы. Поэтому голосовали за регионалов, поэтому не поддерживали идеи майдана. И это проблема не жителей Донбасса и юго-востока, это проблема прозападных сил, которые вместо того, чтобы изложить четкий, экономически выверенный, план переориентации регионов на работу с ЕС или странами Азии, - допустили реплики типа ’обмотать колючей проволокой и взорвать’.
С 2014го дожимать надо было владельцев бизнеса, вроде Ахметова и Богуслаева. И этим должны были заниматься правительство, в лице ключевых министерств и СБУ.
А население... Ему что по ТВ покажешь под правильным соусом, в то оно и будет верить. Люстрация, чистки, назначение на ключевые позиции представителей проукраинских, прозападных сил. Все уже придумано до нас.

Чаюри• 20 мая 2023
Ответ дляLyollimolly
Я нікого не ділю, я дуже боюся виродків, які можуть припхатися і буде триндець. Нехай пруться до рашки. Всі, хто бажав, то виїхали за 9 років. А інші зомбі рашкінські. Я так точно знаю, бо спілкувалась. Ми всі нацики і смерті їм бажаєм, навіть коли намагаються зрозуміти, що рашка обстрілює, так так, а потім, та нє вони не можуть, це ви нас
Вам треба попити заспокійливе. Нах спілкуватися з зетниками? Після перемоги будуть мовчати в кулачок, а може і вишиванки натягнуть, бо там немає ні гідності, ні совісті.
nezhinka• 20 мая 2023
Мене в принципі турбує, що наші хлопці гинуть, але гинуть вони за тих, хто у них за спиною, за майбутнє своїх дітей. Непотріб він і є непотріб, немає сенсу брати його до уваги, якщо це суперечить національним інтересам. І, боюсь, що нам доведеться їх толерувати, не можна ж ворогувати вічно, живучи в одній країні. Це я так намагаюсь мислити державницьки. А взагалі так, мерзота, ніде не свої, ні там, ні тут, яничари і покручі.
IRINI17• 20 мая 2023
Ответ дляmamaМия
Тобто ви готові вбити українців, які живуть в Донецькій області за те, що вони там народилися, живуть...?
Shoosha• 20 мая 2023
Может хватит уже сортировать людей?!! Для кого то и вы тоже «непотріб»! Это территория Украины в любом случае.
Чаюри• 20 мая 2023
Ответ дляIRINI17
Мабуть, вона так не думає насправді, людина на нервах, це можна зрозуміти.
Кузякин• 20 мая 2023
Ответ дляkatenka_
Про специфику региона давайте подробнее. Вы с какого региона сами будете?
Ее недавно только климануло, ещё до НГ на русском писала и фото здесь свои вываливала
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2023
Ответ дляAnnaOst
Просто тоді велась така пропаганда там ахметовцями і ко
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2023
Ответ для@нюта
Ви абсолютно праві. Додам, що і в Києві моя колишня начальниця завжди чекала на путіна, причому відверто і не ховаючись, отримуючи немалу зп від держави Україна. А в 2015 дуже просунулась по службі.
Наявність вати - хоч в Донецьку, хоч в Києві нічого не змінює - ми повинні відвоювати своє.
Оксана-004e• 20 мая 2023
Ответ дляСемицветка
Думаю, что-то придумают (наше правительство).
Освобожления этих территорий ждёт очень много украинцев, которые хотят вернуться домой.
Лучше б они до 24 придумали как границу закрыть и не дать фашистам зайти
Mrs.Ochmonek• 20 мая 2023
Ответ дляmamaМия
Ви бачили хлопця недавно з перехожих у Криму, який на камеру сказав ’ я за Україну’, і це в окупації, з ризиком для життя. Такі як він - ті, заради кого буде звільнення.
Mariya Prokhorova• 20 мая 2023
Останне інтерв‘ю Буданова як раз по цій темі !
Все чудово ГУР розуміє там буде відповідна робота !
Ніхто не буде вже просто так роздавати паспорта українські !
Тим паче там багато кацапів які перодягаються в цивільне і не хочуть повертатися на свої болота , так що будуть іспити складати з української і прапор цілувати , тоді паспорт отримуєш , а так негромадянин України , на соціалку маєш право , голосувати і працювати на державних посадах - ніт