бифидобактерияЖоржик• 20 мая 2023
Смогли ли бы работать по камерами наблюдения?
Работаю в офисе где установлены камеры. Начальство любит наблюдать процесс работы. Бывает что читаешь телефон, а тебе потом об этом говорят..что видели, что ты не работала, а чай гоняли или в телефоне сидела. Хотя я рчень ответственный человек, даже на перерыв не хожу 10 мин покушала и все
Смогли бы так работать?
очки_ннадо• 20 мая 2023
Прикольний все ж у нас менталітет……не дають на роботі в телефоні шаритись, от біла, не далі як вчора звільнила покоївку, вона дуже образилась, плакала, розповіла яка я ука, в неї двоє дітей нема за що жити. Коли не подзвоню чи зайду вона прибирає і по телефону издить, клієнти жаліються, постійно щось забуде витерти, протерти, затерти
Пустощі-веселощі• 20 мая 2023
Працювала на підприємстві, де камери були усюди і скриті і прослуховування. Це ніяк не заважало. керівництво просто знало, де той чи інший працівник, а служба безпеки могла тебе знайти в будь-який час. Можна хоч цілий день було провети в кафе за чашкою кави - ніхто слова не сказав би, але в кінці дня роботу здай. На іншому підприємстві працювала, теж була прослушка і камери.
Пустощі-веселощі• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Якраз наведений вами вираз -- це репліка прислуги, лакея, який звертається до ’господ’. Самі не розумієте?
Ви праві. Але ви ж бачите, людина книжок не читала і замість того, щоб подякувати і вживати слова правильно, буде хейтити, бо неграмотною бути простіше, ніж докладати зусиль чогось навчитись. Тож не переймайтеся через таких.
Однозначно• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Удалено администрацией...
Ви рашистка? Вовчиця в овечій шкурі
Пустощі-веселощі• 20 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Ви рашистка? Вовчиця в овечій шкурі
Ви дивна. ми всі вивчали класику російської літератури. Тепер ми усі рашисти? Хоч головою думайте, що кажете.
Раз одела не бу• 20 мая 2023
Живу в Польше, на всех работах были камеры...от магазинчика до фабрики, вход выход и на обед в том числе, фиксируется по карточке. Вполне нормально воспринимаю. Даже бы сказала не обращаю внимание.
Знаю,во многих местах они установлены не для контроля работников.
Никто не запрещал взять телефон,но работа должна быть выполнена.
Однозначно• 20 мая 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Так, але тикати тим: « ідіть почитайте Досттлевського..» це не те що маразм, це дещо гірше
Україна наше все• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Читала, ви навряд. Прислуга оповіщала гостей про готовність страв і накритий стіл зверненням ’Кушать подано’. Хоча б на вистави Чехова до театру ходили коли-небудь?
Ви цікава
Розкажу про себе: художню літературу не люблю, крім, можливо, детективів.
Переважно автори таких творів - це люди з різними психічними відхиленнями. Часто і твори мають в собі мало адекватності.
Класику терпіти не можу. Театр - теж, за виключенням деяких жанрів.
Україна наше все• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Удалено администрацией...
Вам подобається класика - Ви і читайте).
Пустощі-веселощі• 20 мая 2023
Ответ дляОднозначно
Читати книжки то не маразм. З книг людина набирається розуму. Зараз люди не читають, до театру не ходять. Це - не маразм, це - культура, освіченість. Я люблю читати. І читаю декількома мовами. Нещодавно купила в Португалії книжку про Зеленського. А в Америці - ’Запасний’, про принца Гаррі. Вони різними мовами, але цікаво. У школі Шекспіра вчитель російської і зарубіжної літератури викладала англійською. На російській і українській класиці ми виросли, - це факт. До того ж, книги Достоєвського перекладені на 170 мов і він входить в топ-10 письменників, чиї книжки видаються по всьому світу ( в одному списку з Шекспіром, Кафкою, Діккенсом, Хемінгуеєм).
english book• 20 мая 2023
Их просто не замечаешь. Работаешь как обычно.Немного неуютно было в первое время их появления, лет 10 назад. Затем они появились повсеместно. Я даже приветствую это. Дисциплинирулет, позволяет оперативно реагировать на проблемы, ну и зарплата. Уже лет 7 как она растёт в том числе и благодаря камерам. Руководство видит кто как работает и относится к своим обязанностям.
А на работе нужно работать а не в телефоне сидеть))Есть частные фирмы, где за такое штрафуют. 500грн.Или скрин рабочего стола делают, и так же 500грн,если там Советчица или подобное))
100pudov• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Боюся павуків, в мене арахнофобія змалку. Але навряд чи це стосується теми нашої інтелігентної дискусії)
Читання російської класіки не робить душнілу інтелігентом
Просто Фіфа• 20 мая 2023
если бы получала оХРЕлион денег, то может. а за свою небольшую зп - не...
emerald_88• 20 мая 2023
Сприймала б камери , в першу чергу, як мій захист! В разі чого завжди можна доказати, що я нічого поганого не робила.
Бегущаяпо• 20 мая 2023
Работаю под камерами. Смотрят в течении дня, нам уже пофиг. Контроль когда пришли, ушли. Привыкаешь и не обращаешь внимания, мы и обсудить начальство можем под камерой , если достанет и в телефоне повтыкать и на советчице посидеть, если время есть :)
У нас не тільки камери, а ще скріни робочого столу роблять та йде запис розмов робочого телефону. Мене це не грузить, якщо потрібно то і бретельку бюстгалтера поправлю і новини 10 хвилин почитаю.
А так одні плюси бачу - я себе більш захищеною почуваюсь плюс додаткові робочі місця для айчара та адміна.
Мадам Тю-лю-лю• 20 мая 2023
Ну ось це ваше ,покушала 10 хв і все, ніхто не оцінить і не оцінив,тому ходіть на повний обід. Це порада. А з камерами зараз майже скрізь. Ще в 2008 я працювала і камери в офісі були вже навіть на кухні. Але вони для іншого, не для перевірки хто скільки по телефону говорив.
жижифреймут• 20 мая 2023
Працювала в дитячих садках закордоном, там камери скрізь. Були моменти, коли вони були дуже навіть корисні. Нянею в родинах теж працюю під камерами. Звикла. Не бачу в цьому проблеми.
ЕлькиПальки• 20 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Я в отеле работаю, там повсюду камеры, даже не знаю где именно. Норм. Иногда одергиваю себя когда приплясывать ожидая лифт начинаю
Вы ж в россии, ну и как вам, после русских унитазы мыть?
ЕлькиПальки• 20 мая 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Стесняюся
А в россию по доброй воле уехать вы не стеснялись?
Стасишина Ирина• 20 мая 2023
Я так працюю, нічого страшного. Мешкаю на території, де теж відеоспостереження
Моторошні троянди• 20 мая 2023
І займалася з дитиною репетиторством теж під камерами, нічого страшного
ОхиИВздохи• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Удалено администрацией...
Все точно навпаки. Я розумію чому російська зараз викликає огиду, але саме щодо цих слів ви помиляєтесь. «Есть» - їсти - це просто приймати їжу заради насичення. «Кушають» - це як на бенкеті, за сервірованим столом, і про вишукані страви. Саме так подається у «класичній» російській літературі. Беру в лапки, тому що її значення не хочу перебільшувати, але так там є.
Семенівни сусідка• 20 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Ви б хоч погуглили, перш ніж писати... Так і напишіть в пошуковому рядку ’есть или кушать’. Не маю сили щось більше доводити. Ніколи не думала, що в нас є настільки неосвічені люди, прикро...
ОхиИВздохи• 20 мая 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Яка ви смішна)) Ви б хоч почитали книгу перед тим як гуглити. Гугл вас згубить, пані.
Семенівни сусідка• 20 мая 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Ну посмійтеся... Книг я читала більше, ніж ви їх бачили. Але спілкуватися з неуками не навчить жодна книга.
Заставляличка• 20 мая 2023
Странное у вас понимание ответственности - ’даже на перерыв не хожу’. У вас есть определённое количество работы или надо чисто *опо-часы отсидеть? В обоих случаях странно не делать перерыв и причислять это к своим достижениям. Отдых необходим. Идите на перерыв, там и чаю попьете, и в телефон повтыкаете.